psy w samochodzie
Źródło: youtube.com/ Waggle TV

Psy są swoimi dokładnymi przeciwieństwami. Ich pani pokazała różnicę, wideo rozkłada na łopatki

4 Września 2020

Psy różnią się od siebie pod niemal każdym względem. Ich pani nagrała zabawny film ukazujący różnice w ich temperamencie. Na nagraniu zwierzęta dostają od swojej pani porcję lodów, którą mają się podzielić. Właścicielka pozwala suczce Daisy zjeść swoją część najpierw. Choć niektórym takie faworyzowanie jednego z czworonogów może wydawać się niesprawiedliwe, Cooper szybko pokazuje, czemu zmuszona jest do takich zabiegów.

Psy czekają dość grzecznie na swoją porcję. Daisy może cieszyć się przywilejem skosztowania przysmaku najpierw, zanim jej przyjaciel dostanie resztę lodowego rożka. Z wyraźną przyjemnością liże lody. Jest przy tym dość powściągliwa. Drobny piesek je zimny smakołyk w podobny sposób do swojej pani. Cooper z kolei wydaje się być mocno zniecierpliwiony. Co chwilę próbuje podgryźć przysmak przeznaczony dla suczki. Nie może się doczekać aż rożek w końcu do niego trafi.

Jamniki zostały rozdzielone przy adopcji. Kiedy kobieta zobaczyła tęsknotę psa, podjęła decyzją, ale nie taką jak myśliszJamniki zostały rozdzielone przy adopcji. Kiedy kobieta zobaczyła tęsknotę psa, podjęła decyzją, ale nie taką jak myśliszCzytaj dalej

Psy uwielbiają lody

Coraz więcej właścicieli czworonogów decyduje się na podawanie swoim pupilom lodów. Chcąc zapewnić im chwilę smakowitej ochłody wielu właścicieli może narażać je na niebezpieczeństwo. Jeśli jednak nie znajdziemy w ich składzie laktozy, która po okresie szczenięcym poważnie szkodzi psom, nadmiernych ilości cukru, który działa na psy podobnie jak na ludzi, rodzynek, które są dla psów toksyczne już w dawce 11 gramów na kilogram masyciała. Warto uważać także na czekoladę. Istnieją na rynku lody specjalnie dostosowane do potrzeb pupili. Nie znajdziemy tam smaków znanych z ludzkich wersji. Większość z nich opiera się na mięsnych aromatach. Możemy też przygotować je w domu, zamrażając kawałki mięsa w wodzie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Spaniel o oczach jak z bajki Disneya. Wystarczy jedno spojrzenie by oczarował każdego
2. Koszmar w centralnej Polsce, wielka akcja służb. Ludzie pilnie przewożeni do szpitali, trwa walka o życie
3. Odnaleziono kilkadziesiąt martwych i chorych królików w lesie. Dlaczego ktoś je wyrzucił?

Pies nie mógł doczekać się smakołyku

Cooper był wyraźnie zniecierpliwiony, gdy musiał wpatrywać się w swoją przyjaciółkę zajadającą się przysmakiem, na który on musiał czekać przez pół minuty. Wielu osobom zachowanie pani, karmiącej jednego ze swoich pupili przed drugim może wydawać się niewłaściwe i naruszać naturalnie ustanowioną między zwierzakami hierarchię. Cooper, gdy tylko przyszła jego kolej od razu rozwiał wątpliwości widzów. Pies w sekundę pożarł cały rożek podany mu przez właścicielkę. Gdyby to on mógł skosztować go pierwszy, dla Daisy nic by nie zostało.

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rzadkie śpiewające psy przetrwały. Niesamowite wideo odkrycia ekspedycji w Nowej Gwinei
  2. Wiadomość z ostatniej chwili: Do Polski zbliża się wir Otylia. Nagłe załamanie pogody na weekend
  3. Pudelek urodził się z ludzką twarzą. Niewiarygodne, jak wygląda
  4. Tygrys uratował mężczyznę przed lampartem. Wideo odbiera mowę
  5. Carrefour wprowadza wielkie zmiany. Już wkrótce nie kupisz tam pewnego produktu
  6. TVP przekazało tragiczną wiadomość. Niestety, był bez szans, nic się nie dało zrobić

źródło: youtube.com

Następny artykuł