suczka w dole
Źródło: youtube/SECOND CHANCE ANIMALS RESCUE

Pseudowłaściciel pogrzebał psa żywcem. Zwierzę nie dało za wygraną

30 Października 2020

Pseudowłaściciel zostawił psa na śmierć. Nie tylko zostawił go w polu, między krzakami, ale próbował pogrzebać go żywcem. Zwierzę umierało w męczarniach, czekając na najgorsze. W ostatniej chwili zjawili się wolontariusze, aby uratować zwierzaka.

Pseudowłaściciel zachował się w skandaliczny sposób! Zamiast oddać zwierzę do schroniska, organizacji pro zwierzęcej czy komuś na wychowanie, postanowił porzucić je na śmierć! Przerażony pies umierał w męczarniach, nie mogąc się ruszyć. Nie wiadomo, dlaczego ktoś postąpił w tak okropny sposób. Żadne ze zwierząt nie zasługuje na taki los, niezależnie od tego jaki to gatunek.

Dlaczego kot uwielbia siedzieć na laptopie? Powód może Cię zaskoczyćDlaczego kot uwielbia siedzieć na laptopie? Powód może Cię zaskoczyćCzytaj dalej

Pseudowłaściciel pozbył się psa

Kiedy pies zobaczył ratowników, nie do końca wiedział, co się dzieje. Był przerażony, zdezorientowany. Nie próbował nawet uciekać, ponieważ i tak nie miał siły, a część jego ciała była zakopana w ziemi. Ratowniczka, która zeszła do zwierzęcia do dołu, odwiązała z buta sznurówkę. Zawiązała psu pyszczek, tak aby nie skrzywdził osób, ratujących mu życie. Takie procedury są na porządku dziennym.

Pies został wyciągnięty przez ratowników i zabrany do weterynarza. Suczka otrzymała na imię Titan. Okazało się, że jest starszym psiakiem, w wieku ok. 12-13 lat. Suczka zamieszkała w szpitaliku dla psów, ponieważ jej stan wymagał leczenia. Nie wiadomo, ile czasu pies spędził w dole. Jednak pseudowłaściciel już wcześniej zaniedbywał zwierzę, o czym świadczył jego stan zdrowia.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Na zdjęciu chowa się kot. Znalezienie go jest prawie niemożliwe, dasz radę?
2. Ależ afera, wystarczył jeden komentarz. Manowska może się pożegnać z programem "Rolnik szuka żony"?
3.Dlaczego kot uwielbia siedzieć na laptopie? Powód może Cię zaskoczyć

Hiszpańscy ratownicy z Second Chance Animals Rescue, którzy uratowali psa zbierają na jego leczenie. Pies został przez nich znaleziony na początku października br., wiadomo że jego stan się poprawia, ale wciąż nie jest jeszcze dobrze. Suczka samodzielnie chodzi, każdego dnia staje się coraz silniejsza. Jednak musi poradzić sobie jeszcze z okropną traumą. Pseudowłaściciel chciał przecież, aby umarła w ziemi. Pozostawił ją na pastwę losu.

Czy pseudowłaściciel zostanie ukarany? Prawdopodobnie nie, ponieważ ratownicy nie wiedzą, do kogo należało zwierzę.

Policjanci uratowali 84-latka z pożaru. Wrócili też po jego zwierzęta, wszystkie przeżyłyPolicjanci uratowali 84-latka z pożaru. Wrócili też po jego zwierzęta, wszystkie przeżyłyCzytaj dalej

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Owczarek niemiecki zaatakowany przez właścicieli. Nie spodziewali się, że zapukają do ich drzwi
  2. Mateusz Morawiecki właśnie ogłosił swoje decyzje. Pilna wiadomość do wszystkich Polaków
  3. Piesek wyglądem przypomina pluszowego misia. Aż chce się go przytulić
  4. Kobieta uratowała umierającego psa. Nagle on jednym gestem przekazał jej smutną wiadomość.
  5. Ogromny pies berneński co noc zakrada się do pokoiku dziecka. Rodzice pokazali nagranie
  6. Tysiące Polaków nie zadbają w tym roku o groby bliskich. Na szczęście jest wyjście z trudnej sytuacji
  7. Babcia kroiła cebulę i zalewała jednym składnikiem. Przeziębienie znikało jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki

źródło the animalclubnet

Następny artykuł