PIES ZOBACZYŁ PRZYJACIELA
Źródło: facebook.com/tina.muir.549

Pies zobaczył portret swojego zmarłego przyjaciela. Jego reakcja chwyta za serce

11 Listopada 2020

Przyjaciel zostaje w naszym sercu na zawsze, nawet po jego śmierci. Tę filozofię wyznaje też pies z nagrania, którego brat niedawno odszedł. Kiedy zobaczył, co jego właścicielka powiesiła na ścianie, zareagował w niemożliwy sposób. Kobieta natychmiast chwyciła za telefon.

Przyjaciel i brat psa o imieniu Frank odszedł jakiś czas temu. Smiff zmarł w zeszłym miesiącu, a w żałobie pogrążyła się nie tylko jego właścicielka, ale i Frank. Jednak choć psa nie ma już na świecie, jego pani postanowiła, że pamięć o nim nie zaginie.

Szczeniak został znaleziony na śmietniku. Podziękował za pomoc w najbardziej wzruszający sposóbSzczeniak został znaleziony na śmietniku. Podziękował za pomoc w najbardziej wzruszający sposóbCzytaj dalej

Przyjaciel uwieczniony na portrecie

Właścicielka Franka i Smiffa, Libby uznała, że należy jakoś uczcić ich zmarłego przyjaciela. Miała wiele pomysłów, ale najlepszym okazał się finalnie malowany portret psa, wykonany na zamówienie. Ten drobny gest był miłym przypomnieniem o wszystkich spędzonych wspólnie chwilach.

Jednak nie tylko dla właścicielki portret okazał się wyjątkowy. Zawiesiła go w miejscu, gdzie można swobodnie go podziwiać, co nie umknęło jej drugiemu psu, Frankowi. Psiak wyraźnie tęsknił za bratem, z którym zawsze spędzał czas na zabawie i spacerach. Nic więc dziwnego, że od razu zauważył podobiznę przyjaciela na ścianie.

Ale to nie samo zwrócenie uwagi na portret Smiffa było poruszające. Frank zareagował bowiem w sposób, którego Libby zupełnie się nie spodziewała! Udało jej się nagrać moment, w którym psiak zauważył, kto znajduje się na obrazie, a jego reakcja chwyta za serce.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Pies przypadkiem zrzucił żelazko z deski do prasowania. Po chwili stało się najgorsze, nagranie z monitoringu wprawia w osłupienie
2. Nie kwarantanna zatrzymuje ich w domach. Kary nic nie wnoszą, mieszkańcy powoli załamują ręce
3. Psia ślina złotym środkiem na rany człowieka? Prawda i mity o lizaniu ran przez zwierzaki

Niesamowity pies

Sporych rozmiarów pies został nagrany dokładnie w momencie, gdy orientuje się, że jego przyjaciel jest obecny w pomieszczeniu - co prawda tylko na obrazie, ale nie ostudziło to entuzjazmu psa. Widzimy, jak psiak wpatruje się w wiszący na ścianie portret i macha ogonem, poszczekując cicho.

Po chwili postanawia, że lepszy widok będzie miał z kanapy. Wskakuje na nią i obwąchuje portret, po czym znów szczeka. Na koniec wpatruje się w swoją właścicielkę, jakby chciał się upewnić, że widzą to samo. Reakcja Franka po prostu chwyta za serce - zdaje się doskonale wiedzieć, że to jego przyjaciel spogląda na niego ze ściany!

ZOBACZ WIDEO:

Niedźwiedź pod Warszawą? Miał przebiec drogę kierowcom, podejrzana kolizjaNiedźwiedź pod Warszawą? Miał przebiec drogę kierowcom, podejrzana kolizjaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mieszkańcy przeżywają istne piekło. Mówią już o pladze, są małe, włochate i niewyobrażalnie niebezpieczne, koszmar w Wirginii
  2. W bezduszny sposób pozbył się niechcianego już psa. Wszystko zarejestrowały kamery, ogromny żal
  3. Nagrał, co husky robią w nocy w łóżku. Odkrył powód, dlaczego się nie wysypia
  4. Lockdown a spacer z psem? Jak wyprowadzać zwierzęta na spacer?
  5. Bezdomny mężczyzna spędził noc pod drzwiami schroniska. Kiedy zdradził pracownikom powód, serca zabiły im mocniej
  6. "Modę na sukces" pamięta każdy. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje serialowy Forrester?
  7. Gessler przeszła samą siebie. Jej przepis na kotlety po lwowsku jest absolutnym hitem

źródło: TheDodo.com

Następny artykuł