Przemek Saleta
Źródło: instagram.com/przemek_saleta

Psy Przemysława Salety wpatrują się w 1 punkt. Zdjęcie z jego spektakularnego mieszkania podbija internet

29 Lipca 2020

Przemysław Saleta pochwalił się na swoim Instagramie zdjęciem swoich pupili wpatrujących się z przejęciem w jeden punkt. Bokser i komentator sportowy posiada dwa piękne futrzaki, buldoga francuskiego Franka oraz american bully o imieniu Stefan. Pierwszy z piesków jest niepełnosprawny, brakuje mu jednej łapki. Saleta wpłacił datek na jego leczenie, po czym przyjął go do swojego domu. Sądząc z opisu zdjęcia, psy są wielkimi fanami słodkości.

Przemysław Saleta to utytułowany sportowiec i ceniony komentator sportowy. Obecnie zajmuje się także motywacją i planowaniem treningów. Jako, że zanany jest przede wszystkim z zaangażowania w sporty walki, wielu osobom mógł umknąć fakt, że jest osobą pełną empatii, współczucia i miłości. Gdy były bokser zaczął rozważać przyjęcie do rodziny kolejnego psa, od razu skierował się na strony oferujące adopcję bezpańskich futrzaków. Od momentu gdy zobaczył zdjęcie Franka i przeczytał jego historię, wiedział, że pies z nim zamieszka.

Kamil oszukał wszystkich? Wychodzą na jaw wstrząsające kulisy tresury pumy Nubii, w tle afera o pieniądzeKamil oszukał wszystkich? Wychodzą na jaw wstrząsające kulisy tresury pumy Nubii, w tle afera o pieniądzeCzytaj dalej

Przemysław Saleta adoptował niepełnosprawnego psa

O kulisach adopcji niepełnosprawnego zwierzaka sportowiec opowiedział w programie Dzień dobry TVN. Mówił między innymi o swoich ulubionych rasach psów, zachowaniu Franka po adopcji, jego relacji z drugim futrzakiem, Stefanem i tym jak wygląda opieka nad niepełnosprawnym podopiecznym.

Od jakiegoś czasu przymierzałem się do drugiego psa i myślałem o adoptowaniu. Trafiłem na tego pieska, dołożyłem się do operacji, zgłosiłem gotowość do adopcji. Na drugi dzień pies miał operację, a dwa dni później pojechałem po niego do Katowic i przywiozłem go do domu i zaadaptował się super - stwierdził na antenie Przemek Saleta.

DZISIAJ GRZEJE: Minister Szumowski ujawnił, kiedy powrócą surowe obostrzenia. Nie pozostawia złudzeń
2. Wypuścili husky'ego, aby pobiegał przed snem. Wydarzyła się tragedia
3. Zabrał psa na wspólne pływanie. Spacer na plażę zakończył się wyjątkowo nieszczęśliwie

Franek przeszedł operację amputacji łapki wraz ze stawem barkowym. Prawdopodobnie uciekł poprzedniemu właścicielowi, który trzymał go na podwórku i został potrącony przez samochód. W wyniku wypadku kończyna została sparaliżowana. Nerwy zostały uszkodzone, przez co sprawiała psu ogromny ból.

Franek świetnie sobie radzi

Pies jest radosny i energiczny, porusza się jakby był zupełnie zdrowy. W programie emitowanym przez TVN bardzo zabiega o uwagę prezenterki, wchodzi jej na kolana i domaga się pieszczot. Zdanie boksera pies ma świetny charakter, jest towarzyski, uwielbia zabawę.

To jest przeurocze u psów, że właściwie ani on, ani inne psy nie traktują go, jak niepełnosprawnego. On biega, walczy w ramach zabawy z drugim psem, zachowuje się zupełnie normalnie. Ma cudowny charakter. On się bardzo z mienił od momentu kiedy go wziąłem - stwierdził sportowiec.

Przemysław Saleta bardzo kocha oba swoje pieski. Nie wyobraża sobie życia bez czworonogiego, lub trójnogiego towarzysza.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Kiedy masz w ręku czekoladkę...????????????

Post udostępniony przez Przemek Saleta (@przemek_saleta)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielkie zmiany dla planujących wesela? Łukasz Szumowski w końcu zabrał głos
  2. Ze strachem podchodził do wanny, gdy nagle pojawił się drugi kot. Nagranie błyskawicznie stało się hitem internetu
  3. 17-latek ożenił się z 51-latką. Jak wyglądają i jak im się wiedzie 18 lat później?
  4. Mocne słowa jednej z polskich fundacji. Ma dość. Po fali krytyki nie chce pomagać już zwierzętom
  5. Pies nagle zrozumiał, że jedzie do weterynarza. Nagrała się przezabawna reakcja owczarka, rozkłada na łopatki
  6. Sanniki. Na terenie posesji znaleziono martwe zwierzęta. Dramatyczne kulisy interwencji
  7. Już dziś. Dzień, na który tysiące Polaków czekało od miesięcy

Źródło: dziendobry.tvn.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł