pitbulle
Źródło: facebook/ aneta mariusz

Właścicielka pitbulli zdradza wstrząsające szczegóły z dnia ataku na Kamilka. "Przeważały nożyczki w ręku chłopca"

17 Października 2020

Właścicielka pitbulli z Przemyśla, które wkrótce mają zostać uśpione, zwraca się z apelem do Prokuratury Krajowej. Kobieta nie chce dopuścić do śmierci ukochanych zwierząt, na które wydano już wyrok. Rzuca światło na to, co działo się tego feralnego dnia w mieszkaniu pod nieobecność dorosłych.

Pod koniec września w Przemyślu doszło do okropnej tragedii. Pitbull Joker zaatakował 12-letniego Kamilka, w wyniku czego kilka dni później chłopiec zmarł. Pies rzucił się na dziecko w mieszkaniu. Kamil odwiedził swojego rok młodszego kolegę Szymka, który wychowywał się z 2 psami tej rasy. Kiedy pies rzucił się na gościa, 11-latek wraz z drugim pitbullem, próbowali odciągnąć agresywnego czworonoga. Niestety, bezskutecznie. Choć tylko jeden z psów zaatakował, decyzją biegłej behawiorystki 2 zwierzaki mają zostać uśpione. Właścicielka psów z Przemyśla nie zgadza się na to. W sieci pojawiła się petycja oraz dotąd nieznane informacje w tej sprawie.

Zaśpiewała anielskim głosem, aż wszyscy zdębieli. Chihuahua najlepszą piosenkarką 2020 rokuZaśpiewała anielskim głosem, aż wszyscy zdębieli. Chihuahua najlepszą piosenkarką 2020 rokuCzytaj dalej

Czy pitbulle z Przemyśla powinny zostać uśpione?

- Suka ze zdjęć powinna zostać,,bohaterką ",a w zamian za to ma zostać uspana. Sam syn mówi, że bez niej nie dał by rady odciągnąć Jokera,to ona odciagala wraz z synem,to ona otworzyła drzwi od pokoju,żeby go schować, to ona podeszła do Św.pamieci Kamilka i go szturchala nosem, żeby wstał,A co zrobiło państwo zamknęli ja wystraszona cała sytuacja w zimnym i bardzo stresowym boksie,pies nigdy nie spał na dworze,jest cipelolubna nawet w lecie nie spała na płytkach, a już nie wspomnę o takiej rozlonce (pisownia oryginalna) - pisze kobieta na Facebooku.

Kobieta dodaje, że jej 11-letni Szymon bardzo źle znosi rozłąkę z psami oraz całą sytuację. Jest w złym stanie psychicznym, każdej nocy budzi się z płaczem. 11-latek cierpi, ponieważ stracił nie tylko swojego "brata", ale wkrótce zostanie odebrana mu jego przyjaciółka, Cataley.

- Nikt się nie popatrzy na jego psychikę i jak się może załamać po stracie psa...Joker też nie jest do konca winny ,suka miała ruje(nie nie miała bym małych)Nie chce o tym pisać ale przeważały nożyczki w ręku chłopca... - dodaje kobieta.

Do tej pory nikt nie wspomniał o nożyczkach i o tym, co dokładnie miało miejsce w mieszkaniu. Czy pies mógł poczuć się zagrożony, dlatego rzucił się na dziecko? Prokuratura nie ujawniła takich informacji.

Dwa pitbulle wkrótce mają zostać poddane eutanazji. W sieci ruszyła petycja, aby ocalić zwierzęta. Podpisać ją można TUTAJ.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Zaśpiewała anielskim głosem, aż wszyscy zdębieli. Chihuahua najlepszą piosenkarką 2020 roku
2. Golden retriever za nic nie chce się ruszyć z kanapy. Właściciele nagrali przezabawny opór psa

3. Urodził się głuchy, szybko skradł serce swoim zachowaniem. Pies je łapkami jak człowiek, nie ma w nosie manier

Czy psy były trzymane legalnie?

Prokuratura, w wyniku przeszukania odnalazła w mieszkaniu dokumenty, których właściciel nie ujawnił, a które dotyczyły rodowodowego pochodzenia pitbulli. Śledczy uważają, że właściciel utrzymywał psy uznawane za niebezpieczne i agresywne bez wymaganego pozwolenia. Mężczyźnie zarzucane jest niezapewnienie psom odpowiednich warunków oraz niezabezpieczenie dzieci przed dostępem do psów.

Mariusz S. nie przyznaje się do winy. Prokuratura zdecydowała o tymczasowym areszcie. Grozi mu 5 lat pozbawienia wolności.

Kotka weszła do budy, aby urodzić kocięta. Wtedy pitbull zrobił niezwykłą rzeczKotka weszła do budy, aby urodzić kocięta. Wtedy pitbull zrobił niezwykłą rzeczCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lekarze namawiali parę na aborcję. Wiemy jak dziś rozwija się dziecko, które przyszło na świat bez mózgu
  2. Zrobiła zdjęcie z fleszem, kiedy jej pies nieustannie szczekał. Dojrzała straszny szczegół, przerażające
  3. Dramat rozegrał się w parku. Łzy same cisną się do oczu, kiedy dowiadujemy się, co stało się szczeniakowi
  4. Ogromny husky i malutkie kociątko zbliżają się do siebie. Mogło się skończyć tylko jednym
  5. Zaśpiewała anielskim głosem, aż wszyscy zdębieli. Chihuahua najlepszą piosenkarką 2020 roku
  6. NASA pokazała strój do podboju Księżyca. Niewiarygodne co znajdzie się w środku

źródło: facebook, fakt

Następny artykuł