dantejskie sceny w poznaniu
Źródło: facebook/krysian kowalski

Dantejskie sceny w Poznaniu. Kobieta stanęła w obronie swojego psa, nagle otrzymała cios od spacerowicza

14 Grudnia 2020

Mieszkanka Poznania zwróciła się za pomocą mediów społecznościowych z prośbą o odnalezienie mężczyzny ze zdjęcia. Kobieta podczas spaceru z psem, została zaatakowana przez spacerowicza. Wszystko po tym, gdy zwróciła mężczyźnie uwagę na zachowanie jego czworonoga.

Do dramatycznej sytuacji doszło w niedzielę, 13 grudnia 2020 roku w parku Cytadela w Poznaniu. Właścicielka 5-miesięcznej suczki rasy cavalier king charles spaniel została pobita przez innego właściciela psów, któremu zwróciła uwagę.

Poznań: Pobicie kobiety w parku Cytadela

- Proszę o pomoc! Zostałam pobita. Czy ktoś rozpoznaje faceta za zdjęcia? Właściciel 2 psów typu stafford/pitbull/amstaf w towarzystwie młodej kobiety. Dzisiaj (w niedzielę, 13.12.20) około godziny 13.50 w parku cytadela w okolicy dzwonu (duże polany, na której zazwyczaj biegają psy) jeden z psów rzucił się na moją 5-miesięczna cavalierke. Był spuszczony ze smyczy i bez kagańca. O mało jej nie zagryzł - czytamy w mediach społecznościowych.

Kobiece udało się szybko zareagować, odciągając szczeniaka od drugiego psa. Mieszkanka Poznania miała zwrócić uwagę właścicielowi, który spuścił ze smyczy agresywnego czworonoga. Mężczyzna odpowiedział jej pięścią. Miał uderzyć kobietę z całej siły, po czym ta upadła na ziemię i straciła przytomność.

- Facet uciekł. Świadkom udało się zrobić jedynie takie zdjęcia. Sprawa została zgłoszona na policje jednak usłyszałam, że jest mała szansa na odnalezienie sprawcy, ponieważ na Cytadeli nie ma monitoringu (!). Jeśli ktokolwiek coś wie to proszę o pomoc - czytamy apel właścicielki.

Zoo prosi o pomoc. Niedawno urodzony myszojeleń nie ma jeszcze imienia, jakie mu pasuje?Zoo prosi o pomoc. Niedawno urodzony myszojeleń nie ma jeszcze imienia, jakie mu pasuje?Czytaj dalej

Jak później poinformowała kobieta, agresora udało się odnaleźć.

Portal se.pl dodaje, że poznańska policja potwierdza interwencję, do której doszło w niedzielę po południu na Cytadeli. Kobieta miała do mundurowych zgłosić się w poniedziałek.

Nie wiadomo, co z pieskiem.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Zwierząt:

Źródło: se.pl, facebook/p>

Następny artykuł