groźny pomeranian
Źródło: youtube.com/ Daily Mail

Wściekły pomeranian odmawia współpracy. Nie chce podzielić się swoim piciem, strach się bać

26 Września 2020

Pomeranian z filmu sprawia, że dosłownie przechodzą nas dreszcze. Zamiast słodkiej, puchatej kulki mamy tu do czynienia z prawdziwym demonem! Wściekły piesek w złości próbuje obronić przed właścicielką... owoc kokosa, z którego pije. Nie pozwala zbliżyć się nawet na centymetr!

Pomeranian kojarzy ci się z uroczą kulką futra, gotową do pieszczot i głaskania? Po obejrzeniu tego klipu zmienisz zdanie. Ten pies wygląda, jak prawdziwy diabeł! Wszystko dlatego, że próbuje za wszelką cenę ochronić kokosa przed pazerną właścicielką, która próbuje mu go odebrać. Pies nie zamierza się dzielić i upewnia się, że pani na pewno go zrozumie.

Poruszający powrót husky'ego do domu po 3 latach. Chora na białaczkę kobieta stoczyła batalię o swojego przyjacielaPoruszający powrót husky'ego do domu po 3 latach. Chora na białaczkę kobieta stoczyła batalię o swojego przyjacielaCzytaj dalej

Wściekły pomeranian

Małe pieski od lat są powodem sporów. Jedni twierdzą, że to inteligentne psy, różniące się od większych przedstawicieli gatunku tylko rozmiarem. Inni z kolei uważają, że każdy mały pies to wcielony diabeł, który tylko szczeka i atakuje nawet większych od siebie. Jak zwykle, prawda leży gdzieś pośrodku, bo jak dobrze wiemy, charakter psa w dużej mierze zależy od wychowania. W przypadku pomeraniana z nagrania możemy tylko zgadywać, czy to typowe dla niego zachowanie, czy może ta konkretna sytuacja tak wytrąciła go z równowagi. Pewne jest jednak, że balibyśmy się do niego zbliżyć!

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wielkie brawa. Polski ksiądz na mszy przedstawił wiernym bezdomnego pieska do adopcji
2. Zaadoptowali szczeniaczka, zdjęciem pochwalili się w sieci. Potem zrobili mu coś przerażającego, koszmar
3. Golden retriever słucha, jak właściciel gra na gitarze. Mina psa, kiedy muzyka ucicha jest po prostu bezcenna

Pani filmująca swojego pieska nie wydaje się przerażona jego zachowaniem, co jest godne podziwu. Mały pomeranian pokazuje zęby, warczy naprawdę groźnie, a do tego szczeka i kłapie szczękami na właścicielkę! Wszystko przez to, że ta za bardzo zbliża się do kokosa, którym raczy się maluch. Nie jest w stanie nawet skupić się na degustacji, tak martwi się, że pani zabierze mu owoc! W pewnym momencie pani chce pogłaskać pupila po głowie, co tylko pogarsza sytuację. Groźny piesek mimo małych rozmiarów jest dość przerażający - swoimi minami i warczeniem sprawia wrażenie, jakby naprawdę chciał odgryźć rękę sięgającą po jego przysmak. Zobaczcie sami - widzieliście kiedyś pomeraniana, który jest tak groźny?

ZOBACZ WIDEO:

Wielkie brawa. Polski ksiądz na mszy przedstawił wiernym bezdomnego pieska do adopcjiWielkie brawa. Polski ksiądz na mszy przedstawił wiernym bezdomnego pieska do adopcjiCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pola Raksa gwiazdą “Czterej pancerni i pies”. Tak dzisiaj wygląda gwiazda serialu
  2. Wychudzona suczka została znaleziona na śmietniku. Zdjęcia po kilku tygodniach zapierają dech
  3. Shiba inu zawsze uśmiecha się do zdjęć. Powód do radości może być tylko jeden
  4. Kotka jest wyjątkowa nie tylko przez swoje oczy. Wystarczy spojrzeć na jej łapki
  5. Hel. Zaleziono fokę z okularami pływackimi na szyi. Akcja ratunkowa
  6. Są nowe ograniczenia. Polaków czekają utrudnienia w ulubionym kurorcie. Duże zmiany za granicą

źródło: youtube.com

Następny artykuł