pibull i pomeranian
Źródło: youtube.com/ Giant Bully Pitbulls Rasit Kaplan

Chcieli nagrać zabawny filmik, postawili pitbulla i pomeraniana przed sobą. Internauci są wściekli

23 Sierpnia 2020

Pomeranian i pitbull stanęły na przeciwko siebie. Ich właściciele postanowili nagrać film, obrazujący reakcje drobnego futrzaka na spotkanie z ogromnym, dominującym psem. Jak można się domyślić, maluch nie był zachwycony tym spotkaniem. Dla rozrywki swojego pana zwierzak musiał zmagać się z ogromnym stresem. Internauci są oburzeni postawą mężczyzny.

Pomeranian był przerażony, gdy ogromny american bully ruszył w jego stronę. Na nagraniu widzimy także dwóch śmiejących się mężczyzn. Jeden z nich trzyma na smyczy pitbull, drugi pilnuje, by biegający wolno mniejszy czworonóg nie uciekł za daleko. Właściciele psów najwyraźniej stawiają wyżej popularność w sieci niż komfort swoich zwierząt. Na szczęście żadnemu z nich nie stała się krzywda, choć maluch z pewnością najadł się strachu. W pewnym momencie nagrania dosłownie chowa się pod stojący obok kontener na śmieci.

Maleńki corgi przytula się do dziewczynki. Nagle zaczyna grać muzyka, a piesek dosłownie szalejeMaleńki corgi przytula się do dziewczynki. Nagle zaczyna grać muzyka, a piesek dosłownie szalejeCzytaj dalej

Pomeranian był przerażony

Konfrontacja, którą zaplanowali mężczyźni nie mogła skończyć się inaczej, chyba że pitbull zerwałby się z uwięzi. Na szczęście, przynajmniej o ten aspekt udało im się zadbać. Potężny pies, choć mocno ciągnie za napiętą smycz nie jest w stanie wyrwać się swojemu opiekunowi. Psy tej rasy mają opinie agresywnych i dominujących. Nie poleca się trzymania ich w domu z innymi zwierzętami, często dochodzi między nimi do walki o dominacją lub regularnych sporów. Oczywiście osobniki różnią się między sobą. Zazwyczaj pitbulle są łagodne wobec ludzi, wiele osób twierdzi, że są świetnymi zwierzakami dla rodzin z dziećmi. Psy mają być bardzo opiekuńcze wobec nich. Opinię o tej rasie ukształtowały stosunkowo rzadkie przypadki ataków psów, wychowywanych i socjalizowanych w niewłaściwy sposób na ludzi.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Weterynarze nie dawali pitbullowi żadnych szans. Chcieli go uśpić, w ostatniej chwili został uratowany
2. Niedźwiedź zareagował na kobietę, która pomachała mu z auta. Nikt się tego nie spodziewał
3. Rottweiler i maleńki chomik zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia. Delikatność olbrzymiego psa jest niewiarygodna

Pomeranian był bardzo zestresowany

Mały piesek stara się znaleźć jak najdalej od budzącego grozę pitbulla. Duży pies ściga malca po parkingu. Nie potrzeba behawiorysty, by widzieć, że pomeranian jest zestresowany. Przez klika minut mężczyźni pozwalają czworonogom ganiać się po parkingu. W pewnym momencie maluch podbiega do swojego pana. Prosi, by ten wziął go na ręce. Ufa mu i nie rozumie, czemu ten pozawala groźnemu zwierzakowi go gonić. Youtuber w końcu podnosi i uspakaja psa. Takie wideo wywołują słuszne oburzenie internautów. Jeden z komentujących stwierdził:

-To bardzo niebezieczne, w każdej chwili łańcuch pitbulla mógł pęknąć. Mały piesek byłby martwy, zanim zdążylibyście zareagować. Widzę, że pies nie był socjalizowany z innymi rasami. Jest zbyt podekscytowany, i niezdrowo zainteresowany mniejszym psiakiem. Właściciel nie koryguje jego zachowania -czytamy w komentarzu pod filmem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie mieści się w głowie, jak potraktowali Szarika po śmierci. Porażające fakty
  2. W czasie ślubu pan młody zalał się łzami, gdy zobaczył, co robi panna młoda. Niezwykła historia
  3. Wściekły kot nienawidzi weterynarza. Nagranie wbija w fotel
  4. Mops po raz pierwszy poznaje jeża. Reakcja jedyna w swoim rodzaju
  5. Martwe ptaki w fontannie braniewskiego. Dzieci się tam kąpią, psy piją wodę, uważajcie
  6. IMGW bije na alarm, bezlitosne żywioły uderzą w Polskę. Trąby powietrzne są tylko częścią

źródło: youtube.com, apetete.pl

Następny artykuł