Pomeranian stanął oko w oko z najgorszym wrogiem
Źródło: youtube/ DailyPicksandFlicks

Pomeranian nienawidzi obcinania pazurów. Właściciele nagrali jego reakcję na widok cążek, wideo rozkłada na łopatki

18 Sierpnia 2020

Pomeranian nie boi się niczego poza jednym przedmiotem - cążkami do obcinania pazurków. Wystarczy, że właściciel tylko je wyciągnie i zbliży w kierunku swojego pupila, aby ten zareagował w prześmieszny sposób.

Pomeranian, znany szerzej pod nazwą szpic miniaturowy jest psem przynależącym do grupy psów pierwotnych. Oznacza to, że ich materiał genetyczny w najmniejszym stopniu różni się od genów wilka, a zatem psy z tej kategorii wywodzą się bezpośrednio od pierwszych udomowionych psów. Zwierzaki należące do ras pierwotnych są wymagające pod kątem wychowania i potrafią pokazać swoją buntowniczą stronę, dlatego nieposłuszeństwo leży w ich naturze. Tłumaczy to, dlaczego pewien właściciel postanowił pochwalić się w sieci śmiesznym wideo, w którym występuje jego zbuntowany psiak.

Jamnik z niesamowitym Jamnik z niesamowitym "uśmiechem" stał się prawdziwą gwiazdą sieci. Internauci są zakochaniCzytaj dalej

Pomeranian boi się cążek do obcinania pazurków

2-letni szpic miniaturowy może i jest słodki i puszysty jak przytulanka, ale nie zawsze chce słuchać swojego pana. Piesek bardzo boi się pewnego przyrządu. Chodzi o specjalistyczne cążki kosmetyczne do obcinania przerośniętych pazurków. W prawdzie rutynowe przycinanie paznokci należy do podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych, o którym nie powinien zapominać żaden człowiek, ale czworonogi także potrzebują, aby ich opiekunowie mieli na uwadze ich komfort. Z tego powodu właściciele, ku ogólnemu niezadowoleniu swoich pupili, starają się nie dopuścić do tego, aby pazurki ich zwierzaków przekroczyły dozwoloną długość.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Próbowali zaprzyjaźnić małego husky z dzieckiem. Nie wszystko poszło zgodnie z planem
2. Rybak z Rosji wyłowił przerażające stwory. To szokujące, co kryje się głęboko w wodzie
3. Musieli uśpić sparaliżowaną suczkę. Jej ostatnie pożegnanie z chłopcem wyciska łzy z oczu

Okazuje się, że pomeranian z nagrania nienawidzi, kiedy jego pan chce pozbawić go tajnej broni w postaci drapiących "szponów". Widok cążek kosmetycznych za każdym razem wywołuje w piesku niechęć, jednak zdążył on opanować świetną metodę na uniknięcie znienawidzonego zabiegu. W ciągu sekundy szpic miniaturowy ucieka i chowa się w najbliższej szczelinie, modląc się o to by tylko opiekun nie mógł go z niej wyciągnąć! Jak można się gniewać na tak uroczego gagatka?

ZOBACZ NAGRANIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies miał 45 kilogramów nadwagi. Niebywałe, jak wygląda dzisiaj
  2. Nie dbała o siebie przez lata. Po metamorfozie jej uroda zapiera dech w piersiach
  3. Wrócił do weterynarza, aby zobaczyć, co dzieje się z uratowanym przez niego pitbullem. Piękna reakcja szczeniaka
  4. Chihuahua stanęła do walki z dogiem niemieckim. Jest 30 razy mniejsza od niego
  5. Brutalny atak na koziołka w azylu. Zatrzymano podejrzaną osobę, która odcięła głowę zwierzęciu
  6. Ewakuacja setek mieszkańców zachodniej Polski. Operacja może zagrażać życiu i zdrowiu

Źródło: wprost.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł