Niedźwiedź mały
Źródło: instagram/bertiebertthepom

Wszyscy przecierają oczy ze zdumienia. Pomeranian wygląda jak mały niedźwiadek

15 Września 2020

Pomeranian o imieniu Bertram, zdrobniale Bertie szokuje wszystkich wyglądem. Puszysty piesek może pochwalić się brązową sierścią, przez co wygląda jak mały niedźwiadek. Internauci są zachwyceni wyglądem zwierzaka, który jest już prawdziwą gwiazdą w sieci!

Pomeranian Bertie jest prawdziwą gwiazdą sieci! Piesek może pochwalić się ponad 430 tys. obserwujących na Instagramie, znajdziemy go również na Tik Toku. Zwierzak żyje jak w bajce, jednak jego życie nie zawsze było usłane różami. Wcześniej piesek mieszkał w schronisku. Na całe szczęście maluch wyrwał się z tego miejsca i zamienił boks na ciepły kojec i kolana właściciela. Zobaczcie małego pomareniana, który wygląda jak niedźwiadek. Można ich ze sobą pomylić!

Gdy podszedł do niego niedźwiedź, mężczyzna natychmiast wyciągnął kamerę. Po chwili uwiecznił niesamowitą rzeczGdy podszedł do niego niedźwiedź, mężczyzna natychmiast wyciągnął kamerę. Po chwili uwiecznił niesamowitą rzeczCzytaj dalej

Pomeranian jak niedźwiadek

Pomeranian to inaczej szpic miniaturowy. Piesek tej rasy ma wesołe usposobienie i żywy temperament. Zwierzę jest przyjacielskie, dogaduje się też z innymi futrzakami. Pies tej rasy nie lubi samotności, najlepiej czuje się w obecności człowieka, który zawsze może się z nim pobawić, ale i da jeść czy zabierze na spacer. Pomeranian tak samo jak york czy chihuahua nie zdaje sobie sprawy ze swoich rozmiarów. Zwierzę czuje się duże i potężne. Może "zaatakować" innych, prowokować do sprzeczek. Większe psy rzadko reagują na zachowania mniejszych braci, którzy od razu widać, że są niegroźni. Jednak nie powinno się puszczać psiaka bez smyczy, aby nie sprawiał kłopotów.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Seniorka zamknęła suczkę na balkonie. Dramat psa trwał latami, tłumaczenia właścicielki porażają
2. Wiewiórka znieruchomiała, kiedy zobaczyła ogrom orzeszków. Zabawne nagranie podbija internet

Nie wszystkie zwierzaki takie oczywiście są, wszystko zależy od ich charakteru. Bertie zdaje się być nie tylko posłusznym psem, ale i świetnym modelem. Jego opiekunowie nieustannie dzielą się zdjęciami zwierzaka w sieci, ku uciesze internautów. Co ciekawe, ci szybko dostrzegli, że piesek wygląda jak pluszowy miś czy mały niedźwiadek!

- Jaki on słodki!
- Kocham Bertie.
- Ale on spokojny - piszą internauci pod zdjęciami psiaka.

Zobaczcie słodkie zdjęcia psiaka. Podobny do niedźwiadka?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jerzy Stuhr z synem i wnukiem wybrali się na górską wycieczkę. Fani są pod wrażeniem ich wspólnego zdjęcia
  2. Kot bawi się gumką do włosów. Po chwili ucieka w panice, wszystko nagrano
  3. Poprosiła przechodnia o pieniądze, usłyszała odmowę. Finał historii zaskakuje
  4. Gdy podszedł do niego niedźwiedź, mężczyzna natychmiast wyciągnął kamerę. Po chwili uwiecznił niesamowitą rzecz
  5. Zabrała szczeniaka do schroniska, by pomógł wybrać nowego członka rodziny. Wybór ją zamurował
  6. Stało się, władze wyspy zadecydowały. Elżbieta II może być usunięta ze stanowiska, koniec z monarchią?

Źródło: cesarsway

Następny artykuł