pomeranian
Źródło: youtube.com/Rod Cruz

Większy pies zaczął szczekać na pomeraniana. Nie wiedział z kim zadarł, wideo rozkłada na łopatki

12 Października 2020

Pomeranian może wydawać się uroczym, kanapowym pieskiem, jednak ten maluch naprawdę umie pokazać charakter. Nie spodziewał się tego większy pies, który postanowił trochę pozaczepiać mniejszego kolegę. Nie wiedział, z kim zadarł - wszystko zostało nagrane, a wideo rozkłada na łopatki!

Pomeranian z nagrania to prawdziwy twardziel. Na nagraniu widać, jak dwa psy bawią się razem na podwórku. Zabawa jest prosta - większy pies zaczepia malucha poszczekiwaniem, na co ten z początku odpowiada wesołymi susami i cichym prychaniem. Jednak już po chwili taki rodzaj rozrywki wyraźnie mu zbrzydł, ponieważ postanowił pokazać większemu koledze, gdzie jego miejsce.

Będą zmiany w Piątce dla Zwierząt. Właściciele firm futrzarskich się uciesząBędą zmiany w Piątce dla Zwierząt. Właściciele firm futrzarskich się uciesząCzytaj dalej

Zły pomeranian

Mały piesek musiał najwyraźniej zebrać w sobie trochę odwagi, by postawić się swojemu towarzyszowi. Widać, jak z początku dusi w sobie szczekanie, jednak po chwili zastanowienia odpowiedział z siłą, której nie powstydziłby się postawny owczarek niemiecki! Rudy pomeranian na każde szczeknięcie większego psa reaguje piskliwym, ale groźnym dźwiękiem i nie daje sobie w kaszę dmuchać. Wystarczyła chwila, by maluch naprawdę się rozkręcił i zaczął odpowiadać nie tylko ujadaniem, ale także energicznymi susami w stronę swojego "przeciwnika". Widać, że zabawa bardzo mu się spodobała!

DZISIAJ GRZEJE: 1. Suczka przez kilka dni była uwięziona we wraku samochodu. Obrażenia są poważne, potrzebna pomoc
2. Pies załatwił się w domu. Mężczyzna zrobił wstrząsającą rzecz, nie mieści się w głowie
3.
Właściciel zgotował suczce straszliwy los. Gdy ją znaleźli, ledwo przypominała psa. Dziś jest nie do poznania

Pomeranian: charakter

Pomeraniany, mimo że wyglądają jak słodkie maskotki, są bardzo żywiołowymi i energicznymi psiakami, które zamiast całymi dniami leżeć na kanapie, wolą godzinami się bawić. Jeśli więc nie spełnimy potrzeb malucha dotyczących między innymi ruchu i zabaw, ten może wejść nam na głowę. Pomeranian lubi być w centrum uwagi, jeśli więc nie dostaje jej wystarczająco, może się stać hałaśliwy i zwyczajnie męczący. Dlatego należy się upewnić, że dajemy pieskowi tyle atencji i aktywności ile potrzebuje - wtedy będzie cudownym towarzyszem do zabawy i wspólnego życia!

ZOBACZ WIDEO:

Golden retriever miał olbrzymią nadwagę. Ledwo chodził, jego metamorfoza po roku jest niewiarygodnaGolden retriever miał olbrzymią nadwagę. Ledwo chodził, jego metamorfoza po roku jest niewiarygodnaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Spotkali się tuż po narodzinach. 24 lata później ich losy przez przypadek połączyły się ponownie
  2. Kotek próbuje wejść do góry po ślizgawce. W końcu na ratunek przychodzi jego mama
  3. Nagrali, jak dziewczynka celowo dokucza małpce. Nagle zwierzę nie wytrzymało, wstrząsająca reakcja
  4. Na oczach właścicielki ukradli psa. Oszukali ją w perfidny sposób, nietrudno się nabrać
  5. Dlaczego pies trzęsie się podczas snu? Możliwe przyczyny mogą Cię zaskoczyć
  6. Rząd podjął decyzję ws. wyjazdów 1 listopada. Wielu nie będzie zadowolonych

źródło: youtube.com

Następny artykuł