pomeranian
Źródło: TikTok/pao_family

Nagrała, jak podaje pomeranianowi jedzenie. Absolutny hit, ma już 20 mln wyświetleń

5 Października 2020

Pomeranian o imieniu Pao padł ofiarą niecnego psikusa swojej właścicielki. Kobieta postanowiła nabrać swojego pupila i wszystko nagrać. Prawdopodobnie nie spodziewała się, że tyle osób zobaczy jej krótki filmik na TikToku. Piesek Pao zareagował jednak tak zabawnie, że ciężko przejść obojętnie obok jego reakcji na żart!

Pomeranian stał się gwiazdą internetu, a wszystko za sprawą jednego, krótkiego nagrania. Choć te małe pieski kojarzą się z kochanymi przytulankami, w rzeczywistości nie zawsze tak jest. Wystarczy spojrzeć na tego psa, któremu nie spodobało się to, co znalazło się w jego misce. Właścicielka zażartowała sobie z pupila, a jego reakcja jest po prostu bezbłędna!

Ostrzegali ją, żeby nie podchodziła za blisko goryla, ale nie słuchała. Wszystko się nagrałoOstrzegali ją, żeby nie podchodziła za blisko goryla, ale nie słuchała. Wszystko się nagrałoCzytaj dalej

Pomeranian dostaje jeść

Na krótkim nagraniu na TikToku widzimy, jak właścicielka małego pomeraniana nabiera do plastikowego kubeczka suchą karmę. Najpierw napełnia cały, po czym zmienia zdanie i odsypuje odrobinę. Chwilę patrzy na pojemnik i odsypuje jeszcze trochę. W końcu widzimy, że na dnie plastikowego kubka zostały dokładnie dwie chrupki. Kobieta idzie z wyciągniętym przed siebie jedzeniem, po czym powoli wsypuje je do miski, przy której czekał już zniecierpliwiony, podekscytowany pomeranian. Piesek wystawia język i nie może już doczekać się kolacji, jednak gdy zobaczył, co właśnie wylądowało w jego miseczce, jego nastrój zmienił się o 180 stopni.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ktoś przywiązał psa do drzewa i zostawił na słońcu na 2 dni. Tragedii nie udało się uniknąć
2. Pies załatwił się w domu. Mężczyzna zrobił wstrząsającą rzecz, nie mieści się w głowie
3. Wyciągnął rękę, żeby pogłaskać małego yorka. Nie wiedział z kim zadarł, jest wideo

Pomeranian bardzo, bardzo powoli spuszcza łepek, by zajrzeć do miski. Gdy orientuje się, co się wydarzyło, przechodzi wewnętrzną transformację. Podnosi głowę, ale nie ma już na niej śladu radości. Piesek o imieniu Pao jest po prostu wściekły z powodu nędznej porcji jedzenia! Gdy podnosi główkę, by spojrzeć na właścicielkę na jego pyszczku maluje się złość. Wystawia kły, po czym nie może już opanować gniewu i warknąwszy rzuca się przed siebie, tylko po to, by wpaść prosto na miskę z jedzeniem i wysypać z niej całą, mało imponującą zawartość. Jego pani nie może powstrzymać śmiechu i trudno jej się dziwić. Wściekłego pomeraniana zobaczyło na TikToku już 20 mln osób - taki wynik mówi sam za siebie!

ZOBACZ WIDEO:

Mała dziewczynka głaszcze ogromnego dobermana. Pies szybko stracił cierpliwość, jest wideoMała dziewczynka głaszcze ogromnego dobermana. Pies szybko stracił cierpliwość, jest wideoCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pan młody wybiegł z własnego wesela. Gdy goście poznali powód ucieczki, osłupieli ze zdumienia
  2. Wychudzony kotek śledził kobietę w drodze do domu. Nie chciał odejść, zrobiła jedyną słuszną rzecz
  3. Kinga Rusin wypoczywa na plaży, ale nie jest sama. Pochwaliła się wspaniałą nowiną, gratulacje
  4. Weterynarz wyjawił, co robi pies na chwilę przed uśpieniem. Niewyobrażalne
  5. PILNE: Policjanci z ważnym apelem. Chodzi o Kamila S. i pumę Nubię
  6. Nagły, pilny alarm w Europie. Może być wybuch

źródło: TikTok

Następny artykuł