kanał leśny
Źródło: pixabay.com/alexx-ego

Bohaterski czyn policjanta. Nie pozwolił zginąć suczce w tunelu pełnym wody

24 Sierpnia 2020

Policjant pomógł rodzinie uratować młodziutką suczkę, która uciekła im, gdy przestraszył ją przejeżdżający obok samochód. Do zdarzenia doszło w miejscowości Woonsocket na Rhode Island. Szczeniak uciekł do wąskiego kanału burzowego. Schował się bardzo głęboko w środku. Lokalni mieszkańcy próbowali wyciągnąć psiaka, jednak ich wysiłki jedynie pogorszyły sytuację. Postanowili wezwać policję.

Policjant dotarł na miejsce już po kilku minutach. Gdy usłyszał jak wygląda sytuacja był zdeterminowany, by pomóc zaniepokojonej rodzinie odzyskać ich pupila. Sese miała zaledwie 5 miesięcy. Była przerażona i spanikowana. Za nic nie chciała wyjść z tunelu, który w każdym momencie mógł zacząć napełniać się wodą. Funkcjonariusz Joe Brazil musiał podjąć szybką decyzję. Postanowił spróbować samodzielnie wyciągnąć psiaka z opresji. Zakazał rękawy, podciągnął spodnie, zrzucił buty i skarpetki po czym wskoczył do kanału.

Skandaliczne zachowanie nastolatków. Włamali się do zoo, okropne, co zrobili zwierzętomSkandaliczne zachowanie nastolatków. Włamali się do zoo, okropne, co zrobili zwierzętomCzytaj dalej

Policjant nie bał się pobrudzić by wydostać psa

Policjant wszedł do ciemnego tunelu świecąc sobie latarką. Po kilku minutach wynurzył się z mroku niosąc na rękach mokrego i przestraszonego, ale całego i zdrowego psiaka. Joe stwierdził, że to nic takiego, każdy z jego kolegów mógłby przecież zrobić to samo. Nie uważał się za bohatera, po prostu wykonywał swoją pracę. Peggy Edwards, zaangażowana w poszukiwania, zagubionej suczki była jednak innego zdania. Dla niej, czyn funkcjonariusza nie był czymś normalnym. Jej zdaniem, wielu policjantów uznałoby, że wyciąganie psa z tunelu nie należy do ich obowiązków. Postanowiła uhonorować mężczyznę w nietypowy sposób. Napisała o nim post na Facebooku, opisując w nim całą swoją historię. Internauci byli zachwyceni poświęceniem mężczyzny.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Dramat w USA. Policjant zabił psa na oczach właścicielki. Do sieci wyciekło straszne nagranie
2. Wśród krów ukrył się pies, znajdziesz go? Zagadka jest arcytrudna, większość poddaje się po 5 minutach
3. Rottweiler i maleńki chomik zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia. Delikatność olbrzymiego psa jest niewiarygodna

Internauci okrzyknęli policjanta bohaterem

Wpis został udostępniony ponad 5 tysięcy razy. Komentujący wyrażają uznanie dla policjanta oraz radość z faktu, że mały psiak wrócił bezpiecznie do domu. Wielu osobom nie udałoby się wyciągnąć psiaka z tunelu. Nie z racji tego, że stała w nim woda, a w środku panowała absolutna ciemność. Mężczyźnie udało się uspokoić spanikowane zwierzę i przekonać je, by samo do niego podeszło. W poście kobiety na portalu facebook czytamy:

- Świetny face. Psiak miał wielkie szczęście. Bardzo się ucieszyliśmy, gdy udało mu się wyciągnąć tą malutką suczkę. Pośród wszystkich negatywnych informacji o policji, jakie ukazują się w internecie poświęćmy chwilę, by docenić ten pozytywny moment. Jego gest może nie wydawać się wielki większości osób, jednak dla nas znaczył naprawdę wiele. Tak samo postrzegał go przerażony pies, dla którego stanowił on wielki punkt zwrotny - uratował go od pewnej śmierci, która czekała go na końcu tunelu. Dziękuję funkcjonariuszu Brazil - pisze kobieta.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dwa mini pieski "walczą" w bucie. Powalające nagranie
  2. Zazdroszczą jej wszystkie kobiety. Ma 70 lat a wygląda jak nastolatka. Jak to możliwe?
  3. Biała suczka owczarka niemieckiego została mamą. Wygląd jej szczeniaka wprawił wszystkich w osłupienie
  4. Chcieli nagrać zabawny filmik, postawili pitbulla i pomeraniana przed sobą. Internauci są wściekli
  5. Malutki kotek bał się wejść do środka. Powód ściska serce
  6. Są ofiary i wielu rannych. W mieście eksplodowały bomby. Wiadomości ze świata

Źródło: theanimalclub.net

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł