Kontrola pojazdu przyniosła zaskakujące odkrycie
Źródło: bialystok.policja.gov.pl

Foksterier dokonał porażającego odkrycia w skrzynkach wiśni. Policjanci złapali się za głowy

28 Lipca 2020

Policjanci z Białegostoku dokonali niebywałego odkrycia w sobotnie popołudnie. Pomógł im w tym wytresowany pies rasy foksterier, który za pomocą swojego wyczulonego zmysłu węchu wytropił podejrzany pakunek.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku zatrzymali w ubiegłym tygodniu 24-letniego kierowcę prowadzącego pojazd, pomimo zatrzymanego wcześniej prawa jazdy. Dbając o bezpieczeństwo innych kierowców, funkcjonariusze wykonali standardową kontrolę pojazdu podejrzanego. Początkowo nie wykazywała ona, aby w samochodzie znajdowały się jakiekolwiek nielegalne substancje, jednak po tym, jak do akcji wkroczył wyszkolony pies policyjny sprawa zmieniła swój obrót. Pies rasy foksterier od razu wyczuł, że zapakowane do bagażnika kobiałki pełne owoców to jedynie blef, a pojazd skrywa dużo więcej potencjalnych produktów na sprzedaż.

Skandaliczne sceny na polskiej plaży. Mężczyzna nie miał litości dla psaSkandaliczne sceny na polskiej plaży. Mężczyzna nie miał litości dla psaCzytaj dalej

Policjanci aresztowali podejrzanego dzięki pomocy zwierzęcia

Funkcjonariusze zatrzymali oraz skontrolowali młodego kierowcę auta skoda, który przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym. Szybko wyszło na jaw, że 24-latek prowadził pojazd nielegalnie. Poprzednie wykroczenie o podobnym charakterze kosztowało go odebranie prawa jazdy. Ponieważ podczas kontroli kierowcy wystawała z kieszeni szklana lufka, policjanci nabrali większych podejrzeń wobec mężczyzny i zdecydowali się przeszukać jego samochód. W tym celu do środka pojazdu wpuszczono specjalnie wyszkolonego psa policyjnego, który był przedstawicielem rasy foksterier. Rasa ta słynie ze swojego wyostrzonego zmysłu węchu, który potrafi rozróżnić nawet 148 milionów zapachów, dlatego foksteriery są nieocenionymi poszukiwaczami narkotyków!

Kierowca przewoził w samochodzie legalne wiśnie, jednak nieomylny węch zwierzaka pozwolił zlokalizować saszetki suszu roślinnego, który we wstępnych badaniach narkotesterem okazały się być marihuaną. Łączna waga znalezionych substancji to 8 gramów.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Prawda o Tymoteuszu Szydle ujrzała światło dzienne. Zdradzono dlaczego naprawdę podjął ostateczną decyzję
2. Wypuścili husky'ego, aby pobiegał przed snem. Wydarzyła się tragedia
3. Sąsiedzi skarżyli się na hałasującego psa. Jego właściciel zainstalował kamerę i odkrył prawdę

Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających, za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Co warto dodać, kiedy wcześniej policjanci wypisywali mężczyźnie mandat, ten zapytał ich czy nie chcą zakupić od niego wiśni, aby w ten sposób mógł zapłacić karę.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kontrola pojazduKontrola pojazdu
bialystok.policja.gov.pl

ŚLEDŹ NAS NA INSTAGRAMIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Łukasz Szumowski apeluje do wszystkich Polaków. Prosi o jedną rzecz, każdy musi się dostosować
  2. Śpiewający pies stał się hitem internetu. Jego nagrania oglądają miliony
  3. 17-latek ożenił się z 51-latką. Jak wyglądają i jak im się wiedzie 18 lat później?
  4. Mocne słowa jednej z polskich fundacji. Ma dość. Po fali krytyki nie chce pomagać już zwierzętom
  5. Pies nagle zrozumiał, że jedzie do weterynarza. Nagrała się przezabawna reakcja owczarka, rozkłada na łopatki
  6. Sanniki. Na terenie posesji znaleziono martwe zwierzęta. Dramatyczne kulisy interwencji
  7. W jednej chwili wszystko znikło. Nic nie dało się zrobić. Mieszkańcy zachodniej Polski są zdruzgotani

Źródło: policja.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł