Szczenięta cierpiały od dłuższego czasu
Źródło: pexels/JACLOU-DL

Policjanci próbowali uratować przegrzane szczenięta. Właściciele trzymali je w klatce bez wody

14 Lipca 2020

Policjanci dostali wezwanie do mieszkania pary, która pozostawiła swoje zwierzęta w klatce na długie godziny bez dostępu do wody i jedzenia. Zaledwie dwutygodniowe szczenięta były przegrzane i ledwo oddychały, jeden nie miał wyczuwalnego pulsu. Oficerowie policji w Portland próbowali je uratować.

Policjanci z departamentu w Portland w stanie Tennessee poinformowali w raporcie z 7 czerwca, że przeprowadzono interwencję w jednym z lokalnych domów. Oficerowie zostali powiadomieni o istnieniu wysokiego ryzyka, iż osoby mieszkające na N. Harris Road mogą znęcać się nad zwierzętami. Po przybyciu na wskazany adres funkcjonariusze dokonali przerażającego odkrycia.

Doda w pięknych słowach pożegnała swojego psiego przyjaciela. Nie żyje BestiaDoda w pięknych słowach pożegnała swojego psiego przyjaciela. Nie żyje BestiaCzytaj dalej

Policjanci znaleźli na miejscu klatkę pełną przegrzanych szczeniąt

Oficerowie policji znaleźli na miejscu klatkę, w której 7 szczeniąt spędziło wiele godzin w wysokiej temperaturze. W ciągu tego czasu zwierzęta wcale nie piły, nie jadły, a ich matka nie miała możliwości nakarmienia ich przez rozległą infekcję gruczołów mlecznych.Zwierzęta były na skraju udaru, miały problemy z poruszaniem się oraz oddychaniem. Kiedy policjanci zauważyli, że szczenięta są na skraju śmierci to od razu rzucili się, aby je ratować. Mimo przesunięcia klatki w cień, licznych prób schłodzenia zwierząt oraz masażu serca po zatrzymaniu akcji serca u maluchów, niestety nie udało się uratować ani jednego ze szczeniąt.

Dzisiaj grzeje: 1.Stracił już nadzieję na powrót swojego przyjaciela. Husky odnajduje swojego pana po 7 latach
2. Pies złapał małego kota i przesunął na bok. Nieprawdopodobne, co kierowało zwierzęciem

Zwyrodniali właściciele stanęli przed sądem

Oficerowie poinformowali opinię publiczną o aresztowaniu Jamesa C. Null oraz Crystal L. Williams, którzy byli odpowiedzialni za pozostawienie zwierząt w skandalicznych warunkach. Parze zostały postawione zarzuty znęcania się nad zwierzętami, a w w efekcie spowodowania ich śmierci. Ustalono także, że psy nie były szczepione na wściekliznę przez lekarza weterynarii. 13 lipca Null oraz Williams stanęli przed sądem, jednak prawomocny wyrok jeszcze nie zapadł.

ZOBACZ TAKŻE:
1. Kociak wygląda, jakby go namalował Picasso. Internauci oszaleli na jego punkcie
2. Koń wpadł w nocy do studni. Rano na miejscu pojawili się strażacy oraz weterynarz
3. Doda w pięknych słowach pożegnała swojego psiego przyjaciela. Nie żyje Bestia
4. Niecodzienna akcja policji. By uratować mastiffa przesiadł się z radiowozu na kajak
5. Polscy youtuberzy podjechali pod Kościół dorożkami. Tak świętowali chrzciny córki
6. Zdjęciem psów zdradził, z kim się spotyka? Antek Królikowski nie uciszy już plotek

Źródło: fox17.com

Następny artykuł