Pracownicy ZOO pomogli przy akcji policji
Źródło: facebook/Zoo Poznań Official Site

Interwencja w Poznaniu. Policjanci wpadli do mieszkania w poszukiwaniu broni. Zamarli, kiedy zobaczyli, co ukryto w środku

2 Września 2020

Policjanci w Poznaniu prowadzili przeszukiwania jednego z mieszkań w poszukiwaniu nielegalnej broni. Funkcjonariusze, oprócz składowanych łupów znaleźli także coś o wiele bardziej zdumiewającego. Mężczyzna hodował niebezpieczne zwierzęta.

Policjanci z komisariatu w Poznaniu dostali zgłoszenie w sprawie pewnego mężczyzny, który rzekomo wszedł w posiadanie nielegalnej broni. W poniedziałek funkcjonariusze przeprowadzili interwencję w wyniku której w jednym z lokali na Ratajach znaleziono nielegalną broń. Jednakże, to, co znaleziono w mieszkaniu mężczyzny wprawiło wszystkich w ogromną konsternację. Na miejscu znajdowały się terraria z egzotycznymi zwierzętami.

Uratował kota z głową zablokowaną w puszce. Zwierzak go pogryzł, jednak po chwili zmienił zdanieUratował kota z głową zablokowaną w puszce. Zwierzak go pogryzł, jednak po chwili zmienił zdanieCzytaj dalej

Policjanci szukali broni, a znaleźli niebezpieczne gady

11 węży oraz szereg innych zwierząt, takich jak egzotyczne żaby, ślimaki czy waran pustynny został znaleziony podczas interwencji w lokum mieszkańca Poznania. Największy z nich miał nawet 5 metrów. Pracownicy ZOO na Ratajach wsparli policjantów w akcji i pomogli przetransportować egzotyczne gady na teren ogrodu zoologicznego. We wtorek rzeczniczka poznańskiego ogrodu zoologicznego Małgorzata Chodyła wypowiedziała się w sprawie minionej interwencji, zapewniając, że znalezione zwierzęta zostały zabezpieczone i trafiły bezpiecznie do Starego ZOO. Obecnie poddawane są kwarantannie.

DZISIAJ GRZEJE:1.Psy walczą o miejsce na kanapie. Jeden z nich uknuł sprytny plan, rozbrajające wideo
2. Napalony goryl zbałamucił 5 mężczyzn. Przerażająca historia!
3. Przemalowali bezpańskiego psa, aby wyglądał jak tygrys. Sprawcy poszukiwani

- Okazało się, że było tam 11 węży, głównie pytony i anakondy. Niektóre okazy były naprawdę duże. Największy pyton, prawdopodobnie ciemnoskóry albinos, miał ponad 5 metrów długości i 30 kg wagi – mówiła Małgorzata Chodyła.

Zdjęcia z zaskakującej akcji policji zostały opublikowało na Facebooku poznańskiego ZOO. "Dzisiaj znowu pomagamy, tym razem policji poznańskiej. Zabezpieczyliśmy potężne węże, m.in. pytony i anakondy, w jednym z osiedlowych mieszkań. Zawsze po jasnej stronie mocy, zawsze pomagając egzotycznym i dzikim zwierzętom w potrzebie" - napisali jego przedstawiciele we wpisie.

Jak poinformowała Polska Agencja Prasowa rzecznik wielkopolskiej policji Andrzej Borowiak, funkcjonariusze odebrali mężczyźnie nielegalną broń i amunicję. Mieszkaniec lokum został zatrzymany. Na obecną chwilę policja nie udziela więcej informacji w jego sprawie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wolontariusze błagają o pomoc, 30 kociaków potrzebuje pilnej pomocy. Sytuacja jest fatalna
  2. Ona ma 98 lat, a on 94. Wzięli ślub, niewiarygodne gdzie się poznali
  3. Właściciel spytał dwóch husky, kto zrobił bałagan. Psy postanowiły przemówić
  4. Chwyciła wielkiego tygrysa za nieprzyzwoite miejsce. Wszystkim pochwaliła się w sieci
  5. Owczarek niemiecki uratował życie właściciela. Sam zadzwonił po pomoc
  6. Wprowadzają sankcje na kraje bałtyckie. Czarny scenariusz się spełnia

źródło: polsatnews.pl

Następny artykuł