Owczarek niemiecki odnalazł nielegalną substancję wewnątrz pojazdu
Źródło: lomza.policja.gov.pl

Owczarek pomógł policjantom w akcji. Niebywałe, co znalazł w samochodzie zatrzymanego

24 Sierpnia 2020

Owczarek zachował się jak prawdziwy bohater podczas kontroli samochodu. Funkcjonariusze z województwa podlaskiego zatrzymali nietrzeźwego kierowcę i przeprowadzili rutynowego przeszukanie jego pojazdu, w którym pomógł im wyszkolony czworonóg. Znalezisko w środku auta okazało się cennym dowodem rzeczowym.

Owczarek jest jedną z najpowszechniej wykorzystywanych ras psów w oddziałach policyjnych w Polsce i na całym świecie. Z pomocą ich wyśmienitego węchu funkcjonariusze są w stanie skuteczniej wykonywać swoją pracę, dbając o bezpieczeństwo obywateli oraz porządek społeczny. 23 sierpnia wytężone zmysły czworonoga pomogły w zatrzymaniu mężczyzny, który stanowił zagrożenie dla siebie innych kierowców na drodze.

Internauci martwią się o pudelka Joanny Przetakiewicz. Gwiazda zaniedbuje psa?Internauci martwią się o pudelka Joanny Przetakiewicz. Gwiazda zaniedbuje psa?Czytaj dalej

Owczarek wpadł na ślad nielegalnej substancji

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Łomży wyeliminowali z ruchu drogowego kierowcę samochodu audi. W trakcie rozmowy z funkcjonariuszami 23-latek zachowywał się w nienaturalny sposób, z jego ust wyczuwalna była silna woń alkoholu. Mundurowi przeprowadzili test alkomatem, który potwierdził ich podejrzenia. Wstępne badanie na obecność środków odurzających w jego organizmie dało pozytywny wynik. Ponadto, wkrótce wyszło na jaw, że alkohol to nie wszystko, co zażył młody kierowca przed rozpoczęciem jazdy. Badanie narkotesterem wykazało, że w ciele 23-latka utrzymują się substancję psychoaktywne występujące w marihuanie.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Niezwykłe spotkanie kapibary i border collie. Wideo jest hitem w sieci
2. Wśród krów ukrył się pies, znajdziesz go? Zagadka jest arcytrudna, większość poddaje się po 5 minutach
3. Rottweiler i maleńki chomik zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia. Delikatność olbrzymiego psa jest niewiarygodna

Funkcjonariusze policji zdecydowali się przeszukać auto mężczyzny. Aby zyskać na czasie, wpuścili do środka wyszkolonego owczarka, który w zdumiewająco szybkim tempie znalazł zawiniątko z zawartością zielonego suszu - marihuanę. Mężczyzna prowadził samochód będąc pod wpływem alkoholu i środków odurzających, stwarzając ogromne zagrożenie dla swojego otoczenia, dlatego stracił prawo jazdy, a jego samochód został odholowany. Jak podają funkcjonariusze z komendy w Łomży, 23-latek usłyszał już zarzuty. Policjanci proszą o odpowiedzialne podejście kierowców i zachęcają do raportowania swoich podejrzeń w przypadku, gdy zachowanie innych uczestników ruchu drogowego jest nieodpowiednie i stwarza ryzyko wypadku.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies, który wygląda jak człowiek, podbija sieć. Te zdjęcia to nie fotomontaż, niebywały zwierzak
  2. Córka Andrzeja Gołoty wygląda oszałamiająco. Na zdjęciach jest jak mama w młodości
  3. Pies czy kot? Niesamowity zwierzak wygląda jak postać z bajki
  4. Katarzyna Dowbor w wybornym towarzystwie. Odwiedziła ją synowa, ale i niezwykłe zwierzęta
  5. Zrobili kotu specjalne łóżeczko. Niebywałe, co zrobił mruczek
  6. Zginęła cała rodzina. Wielki wybuch na wschodzie Polski. Prawdziwy horror

Źródło: policja.gov.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł