Psy były uwięzione w samochodach
Źródło: youtube/usa today

Policja znalazła 2 psy uwięzione w aucie. W środku było ponad 65 stopni Celsjusza

24 Lipca 2020

Policja dostała wezwanie w sprawie psa zamkniętego w rozgrzanym pojeździe. Jego właściciel poszedł na zakupy do pobliskiego marketu. Podczas interwencji wyszło na jaw, że na tym samym parkingu znajduje się inne zwierzę, która także potrzebuje pomocy.

Policja w okresie największych upałów przyjmuje najwięcej zgłoszeń dotyczących pozostawiania zwierząt domowych w rozgrzanych pojazdach. Pomimo wielokrotnych apeli i kampanii uświadamiających o ryzyku płynącym z zostawiania psów i dzieci w zamkniętych samochodach nadal zdarzają się przypadki, kiedy kierowcy ignorują ostrzeżenia. Chociaż mogłoby się wydawać, że w ciągu dwudziestominutowych zakupów nic nie powinno się stać to nawet kilka minut spędzonych w pojeździe, który jest zaparkowany na słońcu można przypłacić życiem. W mieście Roswell w stanie Georgia policja dostała wezwanie w sprawie zwierzęcia zamkniętego w rozgrzanym samochodzie i czym prędzej udała się pod wskazany adres.

Kojot zaatakował psa rasy chihuahua. Kamera nagrała wszystko, pojawił się niespodziewany bohaterKojot zaatakował psa rasy chihuahua. Kamera nagrała wszystko, pojawił się niespodziewany bohaterCzytaj dalej

Policja wydostała zwierzę z zamkniętego samochodu

Po przybyciu na parking funkcjonariusze policji znaleźli samochód, w którym uwięziony był dyszący pies. Jeden z policjantów wykonał pomiar odczuwalnej temperatury na zewnątrz, a następnie wewnątrz pojazdu. Pomiar wykazał, że pies był zamknięty w samochodzie rozgrzanym do 65 stopni Celsjusza. Tym, co oburzające jest nie tylko to, że 77-letni właściciel czworonoga udał się na dwadzieścia minut do pobliskiego marketu i nie widział problemu w tym, aby zostawić swojego zwierzaka na parkingu, ale również fakt, że sieć sklepów Home Depot jest centrum handlowym przyjaznym zwierzętom! Oznacza to, że opiekun może wprowadzić swojego pupila na jego teren bez najmniejszych trudności. Właściciel czworonoga został ukarany grzywną.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Porażające sceny na pogrzebie Andrzeja Strzeleckiego. Nikt się nie spodziewał
2. Dziewczynka nie mogła pogodzić się ze śmiercią przyjaciela. Napisała list do Boga, dostała odpowiedź
3. Zainstalował kamerę w sypialni. Na jaw wyszło, co kot robi obok jego głowy, gdy śpi

Na tym samym parkingu zamknięto w aucie innego psa

Po uprzednim powiadomieniu właściciela zwierzęcia funkcjonariusze policji zadbali o to, aby zwierzę otrzymało schłodzoną wodę do picia, a także znalazło się w nienasłonecznionym miejscu. To jednak nie koniec historii.Po udanej interwencji oficerowie policji spostrzegli, że w innym samochodzie także znajduje się zamknięte zwierzę. Policjanci ruszyli mu z pomocą, wydostali psa z nagrzanego auta, a jego 48-letnią właścicielkę także ukarali grzywną pieniężną. Kobieta próbowała użyć dobrze znanego policjantom argumentu, jakoby weszła do sklepu "tylko na minutkę", jednak nawet taka krótka chwila mogła sprawić, że zwierzę dostałoby udaru.

ZOBACZ NAGRANIE:

ŚLEDŹ NAS NA INSTAGRAMIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Wiśniewski pokazał zdjęcie z ojcem, który popełnił samobójstwo. Byli niemal identyczni
  2. Uważajcie na swoje psy. Ktoś podrzuca na trawniki mięso z żyletkami
  3. Spłonął dom wyremontowany w programie "Nasz nowy dom". "Nie zostawimy ich w potrzebie", obiecuje Katarzyna Dowbor
  4. Labrador zaczął kopać w ogródku. Kiedy właściciel zobaczył, co znalazł, zamurowało go
  5. Nie widać końca historii z pumą Nubią. Porozumienie z zoo w Poznaniu zostało zerwane?
  6. Pokazała zdjęcie syna z pierwszego i ostatniego dnia szkoły. Lata minęły, a przyjaciel pozostał
  7. Wyjawili nowe informacje ws. bonu turystycznego. Padła data, która ucieszy Polaków

Źródło: pawmygosh.co

Następny artykuł