Chico sam zgłosił swoje zaginięcie
Źródło: facebook/supportourpermianbasinpoliceofficers

Pies wpadł na komisariat policji i zgłosił swoje zaginięcie. Niewiarygodne, co na to właściciele

21 Lipca 2020

Policja może czasem podjąć się niecodziennych interwencji w kwestiach, które należy rozwiązać w nieco bardziej intuicyjny sposób. Funkcjonariusze policji w Stanach Zjednoczonych mieli do rozwikłania nietypową sprawę zaginięcia, w której poszukiwany sam stawił się na komisariacie. Problemem było to, że nikt wtedy jeszcze nie wiedział o jego zaginięciu.

Policja w Stanach Zjednoczonych niejednokrotnie badała i wciąż bada sprawy tajemniczych zaginięć na terenie kraju. Odessa Police Department w amerykańskim stanie Teksas musiała rozgryźć sprawę, która także dotyczyła zaginięcia, jednak zakończyła się tak szybko, jak się zaczęła.

Jak nauczyć psa, aby nie prosił o jedzenie? Kilka prostych wskazówekJak nauczyć psa, aby nie prosił o jedzenie? Kilka prostych wskazówekCzytaj dalej

Lokalna policja nie spotkała się dotąd z niczym podobnym

Pewnego wieczora na posterunku teksańskiej policji pojawił się zaskakujący gość. Jego obecność była dla funkcjonariuszy policji zaskoczeniem, ale też oczywistym sygnałem, że coś jest nie w porządku. Nie powinien zjawić się w tym miejscu o tak późnej porze. Pomimo, że gość w oczywisty sposób obwieścił funkcjonariuszom, że zaginął to strażnicy prawa mieli duży problem z ustaleniem jego aktualnym miejscem zamieszkania, a także borykali się z nieprzekraczalną barierą komunikacyjną. Okazuje się, że niespodziewanym gościem był czworonóg, który wymknął się z domu swoich właścicieli i z nieznanych powodów przybiegł na posterunek policji. Psiak od razu podszedł do recepcji i merdając ogonem, przywitał się z policjantami. Zwierzę miało na szyi obrożę, jednak nie była do niej przypięta tabliczka z numerem kontaktowym. Całe szczęście pies był zachipowany, dlatego szybko odkryto, kto jest właścicielem zagubionego spacerowicza.

- Wszyscy byliśmy bardzo podekscytowani jego obecnością w budynku. Mieliśmy pod ręką piłeczkę tenisową, którą rzucaliśmy mu przez chwilę po lobby. Wszyscy go pokochali - wyznał sierżant Rusty Martin w wywiadzie dla portalu Dodo.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Czy puma Nubia może tęsknić za właścicielem? Słowa eksperta rzucają światło na sprawę
2. Pies ciągle szczekał na dziecko. Gdy matka pewnego razu weszła do jego pokoju, zamarła

Piesek szczęśliwie wrócił do domu

Właściciele Chico, bo tak nazywał się nieplanowy gość, przybyli na komisariat policji i opowiedzieli, że mieszkają niedaleko. Ich pupil prawdopodobnie znudził się, dlatego udał się na poszukiwanie przygód w okolicy i przypadkiem wybrał za swój cel posterunek. Policjanci byli z tego faktu bardzo ucieszeni i zaprosili go na ponowną wizytę.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ZOBACZ TAKŻE:

    1. Ciężko uwierzyć, ale w kuchni jest kot. Tylko najbystrzejsze osoby są w stanie go wypatrzeć
    2. Wspaniałe zachowanie labradora. Powiadomił właścicielkę, kiedy jej syn doznał udaru
    3. Niesamowite. Wyłowili rybę, która ma część twarzy jak człowiek. Zdjęcia robią wrażenie
    4. Skandal w Lublinie. 7-letnia dziewczynka znęcała się nad szczeniakiem
    5. Kiedy należy wykastrować psa? Wszystko zależy od rasy
    6. Jak nauczyć psa, aby nie prosił o jedzenie? Kilka prostych wskazówek

Źródło: cesarsway.com

Następny artykuł