Most nad przepaścią
Źródło: Pixabay/czu_czu_PL

Otworzył bagażnik, wyjął z niego zwierzę i zrzucił w przepaść. Wstrząsającym nagraniem pochwalił się w sieci

1 Lipca 2020

Policja francuska pochwyciła 20-letniego mężczyznę, który dokonał aktu znęcania się nad zwierzętami. Dowodem w sprawie było wstrząsające nagranie, którym dwudziestolatek podzielił się w sieci. Na wideo można było zobaczyć, jak młody mężczyzna zatrzymuje się na moście, otwiera bagażnik, w którym znajduje się malutki cielak, a następnie wyjmuje zwierzę i zrzuca je z mostu. Filmik pojawił się później na łamach różnych portali społecznościowych, gdzie wzbudził lawinę negatywnych komentarzy. Sprawą zainteresowała się policja, funkcjonariuszom udało się namierzyć sprawcę - na nagraniu były widoczne numery rejestracyjne pojazdu.

Policja francuska zatrzymała 20-letniego mężczyznę, który jest odpowiedzialny za znęcanie się nad zwierzętami. Od wtorku, 30 czerwca mężczyzna znajduje się w areszcie w korsykańskim miasteczku Calacuccia. Postawiono mu zarzuty znęcania się nad zwierzętami, dowodem w sprawie jest wstrząsające wideo, które pojawiło się jakiś czas temu na łamach portali społecznościowych. Szczegóły zdarzenia są wstrząsające, a tłumaczenia dwudziestolatka wprawiają w osłupienie.

Znalazł suczkę na poboczu drogi. Kiedy spojrzał na jej ogon, odkrył straszną prawdęZnalazł suczkę na poboczu drogi. Kiedy spojrzał na jej ogon, odkrył straszną prawdęCzytaj dalej

20-latek zapakował cielaka do bagażnika, po czym zrzucił zwierzę z mostu. Policja ujawnia szczegóły

Do wstrząsającego wydarzenia doszło na malowniczej Korsyce. 20-letni mieszkaniec wyspy jechał samochodem, w którego bagażniku znajdował się malutki cielak. Na nagraniu udokumentowano, jak młody człowiek zatrzymuje auto na moście, otwiera bagażnik, wyciąga z niego zwierzę i... zrzuca je w przepaść. Kiedy filmik pojawił się na licznych portalach społecznościowych, w oka mgnieniu sprawą zainteresowała się policja. Rozpoczęły się poszukiwania mężczyzny.

Mundurowym dosyć szybko udało się odszukać "bohatera" nagrania. Na filmiku dało się odczytać numery rejestracyjne samochodu prowadzonego przez 20-latka. Młody mężczyzna został natychmiast zatrzymany i przesłuchany. Swoje postępowanie tłumaczył tym, że potrącił zwierzę i nie wiedział, co z nim zrobić. Dlatego, żeby się go pozbyć, zapakował je do bagażnika, pojechał na most i zrzucił cielaka w przepaść. Dodajmy, że zwierzę cały czas żyło.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Pies policyjny ścigał przestępcę. 10-letnie dziecko stanęło na jego drodze, doszło do tragedii 2. Nawet autor zdjęcia był zdziwiony. Na fotografii jest pies, ale tyko najbystrzejsze oko jest w stanie go wypatrzeć

Mimo prób wyjaśnienia swojego postępowania, mężczyzna znalazł się w areszcie i usłyszał zarzuty znęcania się nad zwierzętami. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności oraz 30 tysięcy euro grzywny.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Cielak jeszcze żył, kiedy 20-latek zrzucił go w przepaśćCielak jeszcze żył, kiedy 20-latek zrzucił go w przepaść
Pixabay/sawontheboss4

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najstarszy golden retriever na świecie niedawno skończył 20 lat.Czego mu życzycie?
  2. Brzuch owczarka był ogromny. Właściciele czekali na szczeniaki, prawda zwaliła ich z nóg
  3. Małpa załamała się po śmierci właściciela. Była uzależniona, zabiła człowieka
  4. Mężczyzna rozbił ferrari za 1,8 mln zł. Policjanci nie dowierzali, słysząc powód
  5. Obrazek jest niesamowicie trudnym testem na spostrzegawczość. Tylko 1% ludzi jest w stanie go zdać
  6. Strażak uratował szczeniaka z pożaru. Zachowanie właścicieli w lecznicy wprawia w osłupienie

Źródło: francebleu.fr

Następny artykuł