Policja
Źródło: unsplash/ev

Policja wyłowiła z kanału wielką walizkę. Kiedy ją otworzyła, mundurowym zmroziło krew w żyłach

8 Czerwca 2020

Policja i pracownicy RSPCA, eko patrolu w Wielkiej Brytanii zostali wezwani w sprawie mrożącego krew w żyłach znaleziska. Mieszkańcy niewielkiego miasteczka Blackburn zauważyli, że kanałem przecinającym miasto płynie ogromna walizka. Jej wnętrze skrywało makabryczną tajemnicę. Nikt nie mógł uwierzyć w to, co widzi.

Mieszkańcy spokojnego miasteczka Blackburn dokonali wstrząsającego odkrycia. Kiedy policja i lokalna organizacja działająca na rzecz ochrony praw zwierząt przyjechała we wskazane miejsce, funkcjonariusze zamarli. Wyłowiona z kanału walizka skrywała przerażającą zawartość.

W walizce był martwy pies, szczegóły porażają

Po otworzeniu pakunku okazało się, że prawda o nim jest wstrząsająca. W walizce zamknięty był martwy pies. Czy ktoś uwięził jeszcze żyjące zwierzę w bagażu i wrzucił do wody? Czy spanikowany śmiercią pupila właściciel czworonoga wyprawił swojemu podopiecznemu nietypowy pochówek? Niestety weterynarzom i policjantom nie udało się odpowiedzieć na te pytania - pies był już w bardzo zaawansowanym stanie rozkładu. Zdarzenie zszokowało mieszkańców miasteczka, wszyscy są zaangażowani w pomoc w znalezieniu sprawcy. Psiak nie był zachipowany, więc nie da się sprawdzić, czy do kogoś należał. Nie zmienia to faktu, że tajemnicza śmierć zwierzęcia wstrząsnęła zarówno policjantami i wolontariuszami z wieloletnim doświadczeniem, jak i świadkami.

Trudno sobie wyobrazić motywy, które mogły stać za tego typu postępowaniem ze strony człowieka. Nawet jeżeli pies trafił do walizki, kiedy już był martwy, postępowanie tego, kto go w niej umieścił wywołuje ciarki.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Dziecko patrzy na psa i zanosi się śmiechem. Po chwili wszystko idzie nie tak, nagranie zwala z nóg
2. Zainstalowała przed domem ukrytą kamerę. Gdy zobaczyła kto ją odwiedza, natychmiast musiała zareagować

Trzymamy kciuki za odnalezienie sprawcy - jakie by nie były motywy tego typu działania, nie jest to postępowanie zgodne z jakimikolwiek normami.

Pamiętajcie - jeżeli jesteście świadkami przemocy wobec zwierząt, reagujcie. Zdarzenie możecie zgłosić na numer 112 albo do lokalnej organizacji pro zwierzęcej. Nie pozwólmy na krzywdę niewinnych stworzeń.

Czekamy na Wasze informacje


swiatzwierzat.pl - portal z informacjami o zwierzętach, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Jeśli jesteś świadkiem przemocy wobec zwierząt, potrzebujesz pomocy w sprawie psa, kota, innego pupila lub masz ciekawy temat - pisz na redakcja@swiatzwierzat.pl. Obserwuj nas też na Facebooku i Instagramie!

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Matka zostawiła dziecko z psem, nagle usłyszała głośny płacz. Kamery nagrały, co zrobiło zwierzę
  2. Właściciele kotów popełniają wielki błąd karmiąc tym mruczki. Bardzo złe rozwiązanie
  3. Na zdjęciu ukrył się mały jamnik. Czy potrafisz znaleźć go w minutę?
  4. Husky skradł pocałunek małemu kociakowi. Słodkie wideo rozczula
  5. Anna i Robert Lewandowscy mają psa? Na Instagrama trafiły zdjęcia uroczego czworonoga
  6. Dzikie zwierzę zaatakowało amstaffa, czworonóg bronił właściciela. Będą następne ofiary?

Źródło: lancashiretelegraph.co.uk

Następny artykuł