policja
Źródło: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Zatrzymał auto na środku drogi, wyrzucił karton. W środku żywe stworzenia, o mało nie wpadły pod rozpędzone auta

2 Listopada 2020

Policjanci z Wieczfni Kościelnej poszukują sprawcy, który wyrzucił na środek drogi bezbronne stworzenia! Ktoś zatrzymał auto, otworzył drzwi i zostawił na środku jezdni karton z małymi szczeniakami. Zwierzaki wybiegły na ulicę, cudem uniknęły śmierci.

Policjanci poszukują sprawcy, który na środku drogi zostawił 9 małych szczeniaków. "Właściciel" wyrzucił je z auta, wprost na ulicę. Do skandalicznej sytuacji doszło w Pepłowie w powiecie płockim, woj. mazowieckim. Porzucone zwierzaki błąkały się po jezdni, część z nich już znalazła nowe domy, inne wciąż szuakają schronienia.

Dąbrowa Górnicza. Ktoś pomalował kota czerwonym spreyem. Sprawca poszukiwanyDąbrowa Górnicza. Ktoś pomalował kota czerwonym spreyem. Sprawca poszukiwanyCzytaj dalej

Apel policji w sprawie szczeniaków

Policję o zdarzeniu zaalarmował przypadkowy świadek. Wiadomo, że maluszki są w dobrym stanie, bo część z nich już została adoptowana. Pozostałe czekają na swoje domy.

- Porzucone zwierzęta błąkały się po ulicy i w przydrożnym rowie. Zareagowali przypadkowi świadkowie. Zwierzęta trafiły pod opiekę strażników gminnych. Funkcjonariusze znaleźli już nowy, troskliwy dom dla pięciu porzuconych psich maluchów, czwórka czeka na adopcję. Zainteresowanych prosimy o kontakt ze Strażą Gminną w Wiśniewie, tel. 608 626 299 - czytamy na stronie policji.

DZISIAJ GRZEJE 1. Joanna Jabłczyńska uciekła z Warszawy. Fani nie dowierzają, dla kogo porzuciła wielkomiejskie luksusy
2. Mocna akcja pod finałowym zdjęciem z "Rolnik szuka żony". Komentarze zabolały
3. Nie będzie "Piątki dla zwierząt"? Wiceminister wszystko potwierdził

Policjanci apelują do osób, które mogą posiadać pomocne informacje w tej sprawie. Należy skontaktować się z posterunkiem Policji w Wieczfni Kościelnej, tel. 47 703 63 60 lub 506 890 485. Informację można przekazać anonimowo.

Za tak skandaliczny czyn sprawcy grożą 3 lata pozbawienia wolności. Czy uda się namierzyć osobę, która wyrzuciła szczeniaki z auta?

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Szczeniaki można adoptować

Wielkie serce Piotra Adamczyka i jego żony. Schronisko jest im bardzo wdzięczneWielkie serce Piotra Adamczyka i jego żony. Schronisko jest im bardzo wdzięczneCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ukryta kamera zarejestrowała, co pies robi z kotem, gdy właściciele wychodzą z domu. Nie mogli uwierzyć
  2. Słowa grzęzną w gardle. Mąż zostawił przed zamkniętym cmentarzem wiadomość do zmarłej żony
  3. Dolny Śląsk. Dramatyczna interwencja w sprawie wpółżywych owczarków niemieckich, inspektorzy są wściekli, padły mocne słowa
  4. Ratownicy ruszyli na pomoc szczeniętom uwięzionym pod gruzem. Postawa ich wiernej matki wyciska łzy z oczu, wzruszające wideo
  5. Kamera uchwyciła epicką scenę zazdrości w wykonaniu husky'ego. Reakcja psa bawi do łez
  6. 39 tys. osób otrzyma bony w kwocie do 700 złotych. Lidl i Kaufland przygotowały prezent na zbliżające się święta
  7. Polacy złapią się za głowy. Wyszło na jaw co Gessler wkłada do kapusty robiąc gołąbki

Źródło: policja.pl

Następny artykuł