Biały wilczur na spacerze
Źródło: Pixabay/MabelAmber

Pogoda na dziś: 3 czerwca. Jak przygotować się na spacer z psem?

3 Czerwca 2020

Pogoda potrafi dać w kość właścicielom czworonogów. Jakie są przewidywania synoptyków na dziś? O której najlepiej wybrać się na spacer z milusińskim tak, żeby w pełni skorzystać z uroków spędzania wspólnie czasu?

Pogoda na dziś raczej sprzyja spacerom, jednak w niektórych rejonach kraju mogą pojawić się przelotne opady. Jak przygotować się na spacer z czworonogiem?

Pogoda na 3 czerwca

Najcieplej będzie w Gorzowie Wielkopolskim i Szczecinie - termometry wskażą 21 stopni Celsjusza. 20 stopni odczują mieszkańcy Zielonej Góry. 19°C odnotują termometry w Bydgoszczy Toruniu, Kaliszu, Poznaniu, Wrocławiu, Opolu, i Katowicach. W Warszawie, Radomiu i Krakowie będzie nieco chłodniej - 17 stopni. Najniższe temperatury zostaną odnotowane w Gdańsku, Olsztynie, Białymstoku, Rzeszowie i Lublinie - w tych miastach termometry wskażą około 14, 15 stopni Celsjusza.

W całym kraju przeważać będzie bezchmurne niebo, choć nad niektórymi regionami Polski pojawią się chmury. Mieszkańcy Lubelszczyzny mogą spodziewać się burz.

Waszym pupilom nie grozi więc zmoknięcie i zmarznięcie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Uwolniono 77 psów i kotów. Laboratorium chciało skazać je na pewną śmierć 2. Uważacie, że psy są podobne do swoich właścicieli? Niektóre porównania są niewiarygodne

Czekamy na Wasze informacje

swiatzwierzat.pl - portal z informacjami o zwierzętach, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Jeśli jesteś świadkiem przemocy wobec zwierząt, potrzebujesz pomocy w sprawie psa, kota, innego pupila lub masz ciekawy temat - pisz na redakcja@swiatzwierzat.pl. Obserwuj nas też na Facebooku i Instagramie!

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Psychozabawa z kotem, która ujawnia ukrytą prawdę o sobie. Dzięki niej dowiesz się, jaki kierunek w życiu obrać
  2. Mężczyzna wszedł do schroniska i pobił psy. Znamy szczegóły zatrważającego napadu
  3. Dziewczynka siedziała obok owczarka niemieckiego. Nagle chwyciła kamień
  4. Owczarek nie opuścił chłopca w ciężkich chwilach. Zdjęcie ze szpitala wzrusza do łez
  5. Kupili szczeniaka w sieci za tysiąc złotych. Kilka godzin później podjęli okropną decyzję
  6. Pożegnanie z ukochanym pupilem. Dlaczego zwierzęta odchodzą za Tęczowy Most?

Źródło: se.pl

Następny artykuł