halo na komisariacie
Źródło: facebook.com/Upland Borough Police Department

Policjant zobaczył zdjęcie pitbulla w sieci. Chwilę później wydarzyła się niebywała rzecz

29 Lipca 2020

Pitbull trafił do fundacji Rags 2 Riches Animal Rescue, po tym jak jego poprzedni właściciele się rozstali. Pies spędził rok z rodziną zastępczą, czekając, aż ktoś go w końcu adoptuje. Możliwe, że jego niepewność trwałaby dłużej, gdyby nie funkcjonariusz Mickey Curran. Gdy zobaczył psa, zrobił coś wyjątkowego.

Pitbulla nazwano Halo. Suczka miała wystającą szczękę oraz krzywe zęby. Policjant wiedział, że gdyby nie on, nikt mógłby się nią nie zainteresować. Zaproponował dyrektorce ośrodka adopcyjnego, że pies zamieszka na komisariacie i będzie towarzyszył mundurowym w ich codziennych obowiązkach. Kobiecie bardzo spodobał się ten pomysł. Zwierzak został oficjalnym członkiem lokalnej policji i pierwszym pochodzącym z adopcji psem policyjnym po przejściach w historii tej formacji.

Foksterier dokonał porażającego odkrycia w skrzynkach wiśni. Policjanci złapali się za głowyFoksterier dokonał porażającego odkrycia w skrzynkach wiśni. Policjanci złapali się za głowyCzytaj dalej

Pies dołączył do policji

Halo nie będzie jednak wykonywać zwykłych obowiązków psa policyjnego. Zamiast ścigać przestępców będzie dbać o wizerunek swojego departamentu i pomagać pocieszać ofiary przestępstw, jak i towarzyszyć policjantom na bezpiecznych wydarzeniach. Mimo to jest oficjalnym członkiem formacji. Suczka złożyła przysięgę z łapą na Biblii i "podpisała się" pod nią odciskiem swoich opuszek. Wydział dał jej szansę na nowe szczęśliwe życie. Jako starszy piesek o nietypowym wyglądzie, który mógłby odrzucać potencjalnych chętnych do adopcji, nie przeszkadzało to jednak policji, która nie szukała psa wystawowego, a wiernego, łagodnego towarzysza.

DZISIAJ GRZEJE:1.Fatalna wiadomość z samego rana, właśnie się dowiedzieliśmy. Nie żyje Łukasz Korzyniewski
2. Opiekun przed śmiercią chciał zobaczyć się z ukochanym psem. Reakcja wzrusza do łez
3. Dlaczego kot pije wodę z kranu? Poznaj prawdziwe powody

Halo dobrze się czuje w nowej roli

Pies szybko stał się oczkiem w głowie wszystkich pracowników komisariatu. Jako, że placówka działa 24 godziny na dobę przez cały tydzień, cały czas może cieszyć się z towarzystwa życzliwych jej osób. Choć pies ma swoich ulubionych funkcjonariuszy to traktuje każdego napotkanego człowieka z ogromną sympatią. Prawdopodobnie nie potrafiłaby pracować jako pies uczestniczący w akcjach w terenie - nie umiałaby zmusić się do agresji, nawet w stosunku do osób, które na nią zasługują. Obecnie mundurowi nie wyobrażają sobie życia na służbie bez tego czworonoga. Możemy podejrzewać, że Halo też nie marzy o żadnej innej posadzie, a komisariat i kompanów ze służby traktuje jak swój dom i ogromną rodzinę.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zerwane dachy, podtopione domy, zablokowane drogi. W Polsce rozegrał się dramat, są zdjęcia
  2. Wśród 99 kotów ukrył się 1 pies. Tylko najbardziej spostrzegawczy potrafią go znaleźć w mniej niż 30 sekund
  3. 17-latek ożenił się z 51-latką. Jak wyglądają i jak im się wiedzie 18 lat później?
  4. Puma płacze w ogrodzie zoologicznym? Prawda może okazać się bolesna
  5. Odbiera mowę, przyznali się dlaczego porzucili psa. Nie mieści się w głowie
  6. Przygarnęli niewielkiego puszystego zwierzaka. Oniemiejecie po ujrzeniu co z niego wyrosło
  7. Rząd podjął decyzję. Opublikowali nowy zakaz ws. międzynarodowego ruchu

Źródło:pawmygosh.co

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł