Pitbull przytula się
Źródło: twitter.com/EmmaBem

Kobieta zaczęła rozpaczliwie szlochać. Wtedy podchodzi do niej jej pitbull, finał sprawia, że lecą łzy

28 Września 2020

Pitbulle niesłusznie uważane są za psy agresywne i groźne. Większość z nich świetnie odnajduje się w roli towarzysza rodziny. Zwierzaki wymagają doświadczonego opiekuna, jednak właściwie wychowywane zachowują się po prostu wzorowo, a także mocno przywiązują się do swoich właścicieli. Starają się ich chronić i pomagać im w każdej sytuacji. Na nagraniu widzimy jednego z psów tej rasy, który pocieszył swoją właścicielkę w piękny sposób.

Pitbull usłyszał, że jego pani szlocha w swoim pokoju. Psy potrafią wyczuć nastrój swojego opiekuna. Każdy właściciel czworonoga miał szansę przekonać się o tym na własnej skórze. Wielokrotnie gdy siadamy na kanapie, czując się źle, lub zalegamy chorzy w łóżku, futrzak szybko do nas przybiega, robiąc wszystko co w jego mocy, byśmy poczuli się lepiej. Czasem wystarczy, że dotrzyma nam towarzystwa, w innych wypadkach psiak liże nas po twarzy lub łasi się do nas, póki nie odciągnie nas od naszych problemów. Jaki sposób wybrał czworonóg, aby pocieszyć swoją właścicielkę?

Poszła na kwarantannę, odmówiono jej pomocy przy psie. Słowa niektórych polskich urzędników oburzająPoszła na kwarantannę, odmówiono jej pomocy przy psie. Słowa niektórych polskich urzędników oburzająCzytaj dalej

Pitbull podbiegł do szlochającej właścicielki

Luna, bo tak nazywa się czworonóg zobaczyła, że jej pani płacze. Nie mogła pozwolić, by najważniejsza osoba w jej życiu została sama ze swoimi problemami. Od razu przytuliła się do jej ramienia. Naukowcy udowodnili, że ludzki smutek jest bardzo łatwo rozpoznawaną przez psa emocją. Zwierzak szybko reaguje na to, co widzi. Najczęściej stara się pocieszyć lub uspokoić człowieka kładąc się obok niego, dotykając go łebkiem lub próbując odwrócić jego uwagę od tego, co sprawia, że czuje się w ten sposób. Z badań wynika, że czworonogi poświęcają więcej uwagi ludziom smutnym, niż znajdującym się w innych stanach emocjonalnych. Nagranie świetnie to obrazuje. Widoczny na nim pies wiedział jak czuje się jego pani, gdy tylko ją zobaczył.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Chihuahua nie zamierza wstawać. Właściciel nagrał, jak maluch reaguje na pobudkę
2. Pies niechcący uderzył dziecko, wszystko się nagrało. Niesamowite, co zrobił chwilę później
3.Wielu Polaków popełnia identyczne błędy. Cierpią niewinne domowe zwierzęta

Pitbull pocieszył swoją panią

Trudno nie ulec urokowi czworonoga, który przytula się do nas i liże nas po twarzy. Uśmiech, w takiej sytuacji, często sam pojawia się na naszej twarzy. Kobieta nie mogła uwierzyć w to jak szybko pitbull był w stanie ją pocieszyć. Zwierzak pokazał, że powinniśmy patrzeć na niego przez pryzmat jego lojalności, nie rzekomej agresji. W związku ze stereotypami dotyczącymi tej rasy, należy ona do najczęściej porzucanych zwierząt w Ameryce. Właściciele na pierwsze przejawy niewłaściwego zachowania pozbywają się psa, zamiast wspólnie pracować nad ich rozwiązaniem.

ZOBACZ FILM:

Chihuahua nie zamierza wstawać. Właściciel nagrał, jak maluch reaguje na pobudkęChihuahua nie zamierza wstawać. Właściciel nagrał, jak maluch reaguje na pobudkęCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Studnia skrywała skarby sprzed tysięcy lat. Archeolodzy dokonali największego odkrycia w historii
  2. Pitbull i niewidoma kura. Niewiarygodna historia, przecieramy oczy ze zdumienia
  3. Babcia wyszła tylko na spacer z yorkiem, a niechcący stała się gwiazdą. Wideo jest hitem sieci
  4. Skandaliczne zachowanie turystów w Tatrach. Narazili konie, tragedia
  5. Niemożliwe zachowanie 2 psów. Nagranie kierowcy jest hitem, nikt nie potrafi go wyjaśnić
  6. Już od jutra będą obowiązywały nowe ograniczenia. Rząd wydał decyzję ws. ruchu granicznego

źródło: kochamyzwierzaki.pl

Następny artykuł