pitbull
Źródło: youtube.com/ ignoramusky

Pitbull tylko czekał aż właściciele wyjdą z domu. Na gorącym uczynku przyłapała go ukryta kamera

27 Sierpnia 2020

Pitbull tylko czekał, aż jego właściciele wyjdą z domu. Wiele psów robi najdziwniejsze rzeczy. gdy tylko ich opiekunowie spuszczą je z oczu. Często przekraczają one wyznaczone im przez nich granicę. Wchodzą na meble, z których zazwyczaj są zaganiane czy wyjadają pokarmy, które nie są dla nich przeznaczone. Ten pies robi jednak coś, czego właściciele prawdopodobnie nigdy by nie przewidzieli.

Pitbull wskoczył na rozłożoną kanapę, na której siedział kot. Sądząc po kocyku, którą ją przykryto, było to miejsce, w którym zwierzaki lubiły przesiadywać. Właściciele liniejących zwierząt szybko uczą się przykrywać ulubione meble kocami lub kawałkami materiału, by uniknąć odkurzania ich po każdym posiedzeniu ze zwierzakiem. Być może jednak pies był z niej w przeszłości zganiany. Mało, który zwierzak obmyślałby tak skomplikowany plan, tylko po to by wytarzać się na ulubionym posłaniu. Beztroskie zachowanie psiaka nie spodobało się jednak drugiemu pupilowi jego właścicieli - dużemu i puchatemu kotu.

Reakcja buldoga francuskiego na dmuchany basen zwala z nóg. Uśmiech sam pojawia się na twarzyReakcja buldoga francuskiego na dmuchany basen zwala z nóg. Uśmiech sam pojawia się na twarzyCzytaj dalej

Pitbull zaczekał na wyjście właścicieli

Im bardziej restrykcyjne ograniczenia nakładamy na naszych pupili, tym bardziej rozsadza ich energia. Szukają zazwyczaj bezpiecznego ujścia, pozwalającego im skanalizować ją tak, by nie zdenerwować swoich opiekunów. Pitbull uchodzą za rasę agresywną i dominującą, jednak jeśli są właściwie wychowane, są łagodne i bardzo oddane właścicielom. Zwierzaki uwielbiają aktywność fizyczną, szczególnie wspólną zabawę na świeżym powietrzu. Psy nie posiadają naturalnych skłonności do agresji wobec ludzi. Zazwyczaj, jeśli dochodzi do ataku psa na człowieka, winę ponosi frustracja zwierzaka związana z niewłaściwą opieką nad nim lub stres, jakiego doświadcza. Często ludzie nieświadomie prowokują czworonogi. Dominujące zwierzęta nie cierpią uporczywego kontaktu wzrokowo ze strony postronnych osób, głośnych dźwięków czy innych bodźców, które mogą zostać uznane za zagrożenie.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Husky po 2 miesiącach stracił kochany dom. Powód przyprawia o złość
2. Bezdomny kot, który był uznany za zbyt brzydkiego do pokochania. Ludzie omijali go na ulicy
3. Jakie rośliny są odpowiednie do mieszkania z kotem? Miłośnicy zwierzaków i kwiatów muszą je znać

Pitbull szalał na kanapie

Ten zwierzak wygląda jednak jakby nie miał zbyt wielu powodów do agresji. Gdy tylko jego właściciel zamknął za sobą drzwi domu, ten spokojnie podszedł do kanapy. Wskoczył na nią i dosłownie oszalał. Pies tarzał się po całym posłaniu. Być może swędział go grzbiet lub bardzo lubił miękki mebel. Niezależnie od powodów pitbull wygląda jakby był w siódmym niebie. Przeturlał się przez całą długość wersalki bawiąc się przy tym wyśmienicie. Problemy zaczęły się, gdy on i znajdujący się tuż obok kot usłyszeli coś za oknem. Mruczek musiał być mocno zirytowany zachowaniem swojego domownika. Gdy tylko miał okazję podrapał go nagle po pyszczku. Pies był jednak bardzo opanowany. Jedynie szczeknął na swojego kolegę i poszedł przywitać właścicieli.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Psy zakradły się do pokoiku niemowlaka. Ukryta kamera uchwyciła, co zrobiły, rodzice nie mogli się otrząsnać
  2. Rodzice się ucieszą. Rząd przewiduje kolejne wsparcie dla rodzin
  3. Dramat na Podkarpaciu. Rzucił się z ostrym narzędziem na psa, wszystko działo się na oczach właściciela
  4. Ktoś wyrzucił ciężarną suczkę z samochodu. Nie miała nawet siły pić, potrzebna jej pomoc
  5. Mała suczka husky próbuje ukraść tacie jedzenie. Wtedy do akcji wkracza drugi szczeniak i daje jej lekcję
  6. Doda przeszła samą siebie, wyłoniła się z morza niczym syrena. Zdjęcia zapierają dech

źródło: youtube.com

Następny artykuł