pitbull atakuje chłopca
Źródło: youtube.com/Poke My Heart

Pitbull zerwał się ze smyczy i rzucił na dziecko. Na ratunek ruszył mu kot. Dramatyczne nagranie z monitoringu

25 Listopada 2020

Pitbull sąsiadów 4-letniego Jeffreya zerwał się z uwięzi i pomknął w kierunku bawiącego się przed domem dziecka. Sytuacja wydawała się beznadziejna, lecz nagle kot rodziców malucha zastąpił drogę agresywnemu psu.

Pitbulle uchodzą za bardzo niebezpieczne zwierzęta. Wiele osób na własnej skórze doświadczyło ich agresji. Zazwyczaj winę za takie sytuacje ponoszą nieodpowiedzialni właściciele. Tak było i w tym wypadku. Ich pies uciekł z posesji i pomknął w kierunku 4-letniego syna ich sąsiadów. Nim ktokolwiek zdążył zareagować, dziecku z pomocą przyszedł jego pupil.

Ogromna tragedia spotkała Meghan Markle, zaraz po tym jak nakarmiła psa. Księżna upadła, trafiła do szpitalaOgromna tragedia spotkała Meghan Markle, zaraz po tym jak nakarmiła psa. Księżna upadła, trafiła do szpitalaCzytaj dalej

Pitbull został powstrzymany przez kota

Sytuacja, w której raczej drobny kot powstrzymuje dużego psa, biegnącego w kierunku małego chłopca brzmi niewiarygodnie. Zdarzenie zostało jednak uwiecznione przez kamery monitoringu. Widzimy na nich wyraźnie dziecko jeżdżące po podjeździe przed swoim domem na rowerku. W pewnym momencie z posesji sąsiadów wyskakuje masywny pitbull, który pędzi prosto na nie.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Robert Janowski adoptował psią seniorkę ze schroniska. Nic nie zwiastowało tragedii, bardzo współczujemy
2. 5-letnia Łucja została bohaterką. Szła polną drogą, gdy nagle jej uwagę przykuło coś zupełnie niespotykanego
3. Skandal. Nie mieści się w głowie, co pseudowłaściciel zrobił owczarkowi. Pies umierał w męczarniach

Gdy zdaje się, że agresywne zwierzę dopadnie bezbronnego 4-latka, zza płotu jego domu wyskakuje kot, który zastępuje drogę pitbullowi. Między mruczkiem a psem wywiązała się krótka walka.

Wbrew temu, czego można by się spodziewać, skończyła się ona zwycięstwem nieustraszonego kota, który zaciekle walczył w obronie dziecka swoich właścicieli. Swoimi pazurami i ostrymi jak igiełki zębami zmusił pitbulla do ucieczki z podkulonym ogonem.

Po chwili przed domem pojawiła się matka chłopca. Najpierw upewniła się, że jej dziecku nic się nie stało, po czym pobiegła zamknąć agresywnego psa sąsiadów na podwórku. Gdyby nie interwencja bohaterskiego mruczka finał tej historii mógł wyglądać zupełnie inaczej.

ZOBACZ WIDEO:

Polscy policjanci ze wspaniałą akcją, którą nazwali Polscy policjanci ze wspaniałą akcją, którą nazwali "Pies" dla psa. O co chodzi?Czytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

   1. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
   2. Emocje w Milionerach. Uczestniczce opadła szczęka jak zobaczyła pytanie. Każdy turysta bez problemu udzieli odpowiedzi
   3. Już wiadomo, kto napadł na azyl 16-letniego Nikodema. Nieletni sprawca wymordował wszystkie zwierzęta
   4. Ogromna tragedia spotkała Meghan Markle, zaraz po tym jak nakarmiła psa. Księżna upadła, trafiła do szpitala
   5. Skandal. Nie mieści się w głowie, co pseudowłaściciel zrobił owczarkowi. Pies umierał w męczarniach
   6. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
   7. Rząd otworzył nową stronę pokazującą liczbę zakażeń. Brakuje ważnych danych, które dotychczas były przedstawiane

źródło: youtube.com

Następny artykuł