drzwi stare
Źródło: pixabay/Tama66

Pitbull zerwał się w nocy i zaczął drapać w drzwi. Kiedy właściciel je otworzył, zamarł

24 Czerwca 2020

Pitbull o imieniu Bella usłyszał niepokojący odgłos za drzwiami. Pies nie przestraszył się, a za wszelką cenę próbował dostać się na drugą stronę. Czworonóg zaczął drapać w drzwi i nie chciał przestać. Kiedy właściciel zbudził się w nocy, z początku nie był pewien tego, co powinien zrobić.

Pitbull wyraźnie chciał, aby ktoś mu otworzył drzwi. Zwierzę szalenie je drapało, co było niecodziennym zachowaniem dla niego. Psiak do tej pory nigdy nie niszczył mienia należącego do właściciela. Pies nie sprawiał żadnych kłopotów, choć niektórzy uważają tę rasę za agresywną... Właściciel zwierzaka mieszkający w Appleton w amerykańskim Wisconsin zdecydowanie nie zgadzał się z tym stwierdzeniem. Uważał, że pitbulle to świetne psiaki, a do tego bardzo troskliwe!

Lidl ze świetną okazją na Dzień Psa 2020. Rzucił na sklepy absolutne hity dla zwierzakówLidl ze świetną okazją na Dzień Psa 2020. Rzucił na sklepy absolutne hity dla zwierzakówCzytaj dalej

Co pitbull usłyszał za drzwiami?

Kiedy Bella zaczęła drapać w drzwi, opiekun zerwał się na nogi. Choć była noc, to otworzył je, chciał zobaczyć, co dzieje się na zewnątrz. Okazało się, że pitbull nie drapał w nie bez powodu. Na ziemi leżała sąsiadka, która poślizgnęła się i nie mogła wstać. Kobieta miała ok. 70 lat. Nie miała siły, aby się podnieść.

- W tym wieku i w temperaturach prawie 7 stopni poniżej zera, gdyby kobieta leżała na zewnątrz ponad osiem godzin, moja narzeczona i ja mielibyśmy po przebudzeniu zupełnie inną historią do opowiedzenia - powiedział właściciel w globalnews.ca.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Jelenia Góra. Mieszkał w bloku ze świnką wietnamską. Wyjechał, zwierzę dostało "dożywocie"
2. Do sieci wyciekło porażające nagranie policjanta z owczarkiem niemieckim. Nie mieści się w głowie, jak mógł mu zrobić podobne rzeczy?

Właściciel podzielił się wzruszającą historią w sieci. Chciał odczarować pewien zły urok krążący na tej rasie. Pitbulle potrafią być czułe i kochane, a do tego są bardzo pomocne i troszczą się o innych. Kiedy sąsiadka doszła do siebie po wypadku, zaprzyjaźniła się z psiakiem, ma do niego ogromną słabość. Właściciel zdecydowanie może być dumny z suczki, która uratowała kobietę. Gdyby nie pies, historia mogłaby zakończyć się tragicznie.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Beagle wąchał i lizał po nosie panią. Kobieta u lekarza poznała druzgocącą prawdę
  2. Powiedział husky'emu "Dzień dobry". Rozmowne zwierzę odpowiedziało właścicielowi w zabawny sposób, świetne nagranie
  3. Rzucił psu piłkę do wody. Nagle wynurzyło się ogromne zwierzę i wciągnęło labradora ze sobą
  4. Pitbulle zaatakowały chihuahua. Właściciele rzucili się psu na ratunek, doszło do tragedii
  5. Kotka straciła wszystkie młode. Niesamowite, kogo adoptowała. Zdjęcia wyciskają łzy z oczu
  6. Bydgoszcz. Kobieta ściskała psa, aż ten wył. Kiedy wyszła z nim na balkon, wydarzyła się tragedia

Źródło: wamiz.pl

Następny artykuł