pitbull wita kota
Źródło: tiktok/kyliealexis16

Pitbull poznał nowego kotka właścicielki. Reakcja psa powala. Nigdy nie słyszeliście czegoś podobnego

23 Listopada 2020

Pitbulle postrzegane są niemal jak krwiożercze bestie, podczas gdy w rzeczywistości praktycznie wcale nie różnią się od innych czworonogów. Zwierzak widoczny na nagraniu udostępnionym przez właścicielkę na TikToku nie mógł opanować emocji, gdy poznał nowego przyjaciela. Mruczek wydaje się onieśmielony tak ciepłym przyjęciem.

Zazwyczaj gdy widzimy właściciela, kurczowo trzymającego pitbulla wyrywającego się w stronę malutkiego kotka spodziewamy się, że dojdzie do tragedii. W tym wypadku jednak widać, że zwierzak jest po prostu bardzo podekscytowany perspektywą poznania nowego domownika. Oczywiście kobieta nie mogła po prostu puścić pupila, ponieważ masywny pies, którym targają tak silne emocje, mógłby przypadkiem skrzywdzić mruczka.

Usłyszała ciche miauczenie zza krzaków. Chwilę później jej oczom ukazał się najpiękniejszy kot na świecieUsłyszała ciche miauczenie zza krzaków. Chwilę później jej oczom ukazał się najpiękniejszy kot na świecieCzytaj dalej

Pitbull nie mógł się doczekać spotkania z kotkiem

W internecie znajdziemy setki nagrań w podobnym stylu. Możemy także przytoczyć tysiące historii o niesamowitej przyjaźni łączącej psy i koty. Nie przypominamy sobie jednak, byśmy kiedykolwiek słyszeli psa wydającego z siebie tyle różnorodnych dźwięków. W pierwszej chwili trudno się zorientować, czy pitbull jest rozradowany, rozżalony czy przerażony pojawieniem się w domu mruczka. Możliwe, że on także miałby problem z określeniem swoich emocji.

Jedno jest pewne, nie wykazuje ani śladu kojarzonej z tymi czworonogami agresji. Pitbull położył uszy po sobie i wesoło macha ogonem. Popiskiwanie jest więc w tym wypadku najpewniej wyrazem ogromnej ekscytacji.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Biedronka właśnie przeceniła sporo produktów dla zwierzaków. Od dzisiaj można kupić dużo rzeczy taniej
2. Pamiętacie serial “Doktor Quinn”? Wiemy, co teraz robi Erika Flores, odtwórczyni roli Coleen Cooper
3. Czy można krzyczeć na psa? Eksperyment badaczy wyjawił całą prawdę, już nigdy na niego nie będziesz chciał podnieść głosu

Być może zwierzak czuł się samotny pod nieobecność właścicielki, a teraz cieszy się z tego, że w końcu będzie miał jakieś towarzystwo. Możliwe też, że jest to psi odpowiednik dźwięków, które na widok słodkiego zwierzaka wydają niektórzy ludzie. Niezależnie od przyczyn efekt jest rozbrajający. Z pewnością 4 miliony osób, które obejrzało ten krótki filmik, zgodzi się z nami, mówiąc, że dźwięki wydawane przez pitbulla rozbawią was do łez.

Ludzi, którzy wciąż patrzą na tę scenkę z niepokojem, możemy zapewnić, że czworonogi dogadały się wprost świetnie. Następny filmik udostępniony przez ich właścicielkę ukazuje ich wspólne zabawy na kanapie.

Wideo możesz obejrzeć TUTAJ.

Mężczyzna wyrzucił kocięta z jadącego samochodu. Mężczyzna wyrzucił kocięta z jadącego samochodu. "Po prostu chciał, by cierpiały"Czytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  2. Nie zgadniecie, kto jest na zdjęciu. Dziś znają ją miliony Polaków, jako dziecko zwiedziła jedną z największych atrakcji doliny Wachau w Austrii
  3. Porzucono 10 szczeniaczków. Dzięki urzędnikom i proboszczowi prawie wszystkie znalazły już nowe domy
  4. Kamera nagrała, co robi pies w pokoju małego dziecka. Rodzicom opadły szczęki
  5. Babcia myślała, że przygarnęła stadko bezdomnych kotów. Dopiero wnuczek zdradził jej prawdę
  6. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  7. Dzwoni nieznany numer? Natychmiast odrzuć, dramatyczny apel PKO BP

źródło: dailymail.com

Następny artykuł