Pitbull otworzył pysk, gdy zobaczył kocięta
Źródło: Jennifer Lajeniss

Położyli kocięta przed ogromnym pitbullem. Gdy tylko je zobaczył, nie mógł się powstrzymać

23 Września 2020

Pitbull o imieniu Ozzie został adoptowany przez państwo Lajeniss, którzy na co dzień mieszkają w słonecznej Kalifornii. Piesek dołączył do 6-osobowej rodziny, w której skład wchodził również mruczek o imieniu Norm. Poza nim pitbull rzadko miał styczność z innymi kotami. Gdy pewnego dnia właściciele położyli przed nim niedawno urodzone kocięta, zdarzyła się emocjonująca chwila, o której na długo nie zapomną. Szokujące zajście zostało nagrane.

Pitbull, który dotychczas mieszkał w schronisku stał się nowym członkiem rodziny żyjącej na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Psiak otrzymał nowe imię - Ozzie i od pierwszego dnia adopcji walczył o zaprzyjaźnienie się z drugim pupilem, którym także opiekowała się jego nowa rodzina. Ich relacja przez długie lata pozostawała jednostronna, ponieważ kot o imieniu Norm nie był chętny do nawiązywania przyjaźni z przedstawicielami obcego gatunku. Ozzie z przykrością przyjął tę nowinę, lecz zamiast się smucić, postanowił zyskać sympatię trzech dzieciaków, z którymi wspólnie mieszkał. Dorośli zrozumieli, że pieska podświadomie ciągnęło do zabawy z najmniejszymi, dlatego postanowili spełnić jego skryte marzenie w zabawny sposób.

Lubelskie. Kierował motocyklem, podróżował z córką. Na drogę wybiegł im łoś, okropna tragediaLubelskie. Kierował motocyklem, podróżował z córką. Na drogę wybiegł im łoś, okropna tragediaCzytaj dalej

Pitbull nie dogadywał się z kotem

Jennifer Lajeniss, czyli osoba odpowiedzialna za adopcję Ozziego dostrzegła, że jej pies bardzo szybko się nudzi, kiedy przez dłuższy czas nikt się nim nie interesuje czy nie okazuje czułości, lecz ani dzieci ani dorośli nie byli w stanie zawsze poświęcać mu wystarczającą ilość uwagi. Kobieta doskonale wiedziała, że starszy kot Norm nie zmieni swoich długoletnich przyzwyczajeń, dlatego nawet nie liczyła, że zapomni o uprzedzeniu do nowego członka rodziny i nagle zacznie się z nim bawić. Zrozumiała, że rozentuzjazmowanemu pitbullowi dobrze zrobi pewna odmiana i posmakowanie nowych doświadczeń. Takim sposobem wpadła na pomysł by zapoznać go z maleńkimi kociętami.

DZISIAJ GRZEJE:1. Mężczyzna zbliża się do psa żyjącego na ulicy. Nie do wiary, co robi chwilę później, wszystko nagrał monitoring
2. Żona oskarżyła go o podjadanie z lodówki. Kiedy zobaczył nagranie z ukrytej kamery, oniemiał
3. Wnuczek oniemiał, gdy poznał pupila babci. Miesiącami myślała, że zajmuje się kotkiem, była w ogromnym błędzie

Ozzie nie potrafił się opanować, gdy zobaczył kocięta

Rzeczywiście, Ozzie jest wyjątkowym psem, który stale potrzebuje nowych bodźców, aby nie pogrążyć się w nudzie. Psiak ma w sobie niewyczerpane pokłady miłości, którymi chciałby się podzielić ze światem, w szczególności z dużo mniejszymi istotkami. Mając uczucia Ozziego na uwadze, Jennifer postanowiła powiększyć czworonożną rodzinę i zaadoptowała ciężarną kotkę o imieniu Winnie. Gdy jej kocięta przyszły na świat, nadeszła kulminująca chwila spotkania z pitbullem. Kobieta podsunęła nowo narodzone zwierzaczki pod nos psa i cofnęła się w tył z zapartym tchem. To, co wydarzyło się po chwili, odebrało wszystkim mowę.

Wszyscy przypomnieli sobie, że pitbull jest największym amatorem mokrych całusów, które składa na buziach, stopach i rękach wszystkich domowników. Nie inaczej mogło być w tym przypadku. Ozzie od razu przystąpił do "ataku" i z czułością oblizał wszystkie kocięta. Wyglądał jakby trafił do raju! Chociaż maleńkie kotki płakały z zaskoczenia, to piesek nie miałby serca zrobić im krzywdę. Wszyscy domownicy patrzyli na ten wspaniały gest z zachwytem, a nawet nagrali wideo na pamiątkę. Czyż to nie najsłodszy widok na świecie?

ZOBACZ NAGRANIE i ZDJĘCIA:

Ozzie z kociętamiOzzie z kociętami
JENNIFER LAJENISS

Ozzie z kocią rodzinkąOzzie z kocią rodzinką
JENNIFER LAJENISS

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pola Raksa gwiazdą “Czterej pancerni i pies”. Tak dzisiaj wygląda gwiazda serialu
  2. Dwa jamniki wkradły się do zagrody lwa. Dziki kot zareagował natychmiast
  3. Właściciele nie rozumieli, dlaczego suczka czeka przy dołku. Złapali się za głowy, gdy poznali powód
  4. Golden retriever zorientował się, że jedzie do weterynarza. Wideo z auta rozkłada na łopatki
  5. Nagrano niezwykłe spotkanie w Disneylandzie. Labrador nie mógł uwierzyć, że nareszcie zobaczył swojego idola
  6. Nagła decyzja Rządu. Ministerstwo odradza podróżowanie do kolejnego kraju. Nie jest dobrze

źródło: pawmygosh.co

Następny artykuł