pitbull
Źródło: youtube/Zeusy The Pitty

Właściciel powiedział mu co stanie się dalej. Oto najsmutniejsze oczy pitbulla na świecie, jest w nich cała prawda

22 Listopada 2020

Pitbull "miał łzy w oczach", kiedy opiekun powiedział mu, co wydarzy się za chwilę. Zwierzę nie spodziewało się takiego obrotu spraw. Jak widać nie wszystkie psiaki to lubią.

Pitbulle nie cieszą się dobrą opinią, raczej uważane są za niebezpieczne. Choć opiekunowie tych zwierzaków robią, co mogą, aby zerwać ze stereotypami, nie jest to takie proste, kiedy słyszy się m.in. o atakach psów tej rasy na dziecko. Prawda na temat pitbulli jest jednak zupełnie inna. Czworonogom należy poświęcać mnóstwo uwagi, nie wolno zapominać o szkoleniach i odpowiedniej socjalizacji. Zwierzaki potrzebują treningów i zasad. Jeśli opiekun zapomni o tym wszystkim, może dojść do tragedii.

Ciężarna suczka wbiegła do szpitala. Chciała ostrzec pacjentów, niestety sama ucierpiałaCiężarna suczka wbiegła do szpitala. Chciała ostrzec pacjentów, niestety sama ucierpiałaCzytaj dalej

Pitbull z najsłodszymi oczami

Zeusy to pitbull, który robi coraz to większą karierę w sieci. Jego opiekun dokumentuje poczynania psa i umieszcza je na YouTubie. Ostatnio na kanale Zeusy The Pitty trafił filmik, ukazujący zachowanie czworonoga, kiedy mężczyzna wyznał mu, co dalej się stanie. Wbrew pozorom to nie jest żadna straszna rzecz. Właściciel wyznał psu, że idą wkrótce spać, co nie spodobało się czworonogowi.

Pitbull zareagował bardzo emocjonalnie na tę wiadomość. Zrobił maślane oczy, zaczął cicho piszczeć, przeszywał swoim wzrokiem właściciela, tak aby ten zmienił zdanie. Pies nie miał ochoty iść spać, najwidoczniej dzień się jeszcze dla niego nie skończył. Opiekun stwierdził nawet, że pies "popłakał się". Tak bardzo przeżył to, co zaraz nastąpi.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ciężarna suczka wbiegła do szpitala. Chciała ostrzec pacjentów, niestety sama ucierpiała
2. Pamiętacie Marusię z filmu “U Pana Boga za piecem”? Wiemy, jak dziś wygląda Irina Łaczina
3.Porzuciła starszego kota na pastwę losu. Myślała, że nikt się nie dowie, nie przewidziała, że ktoś z ukrycia nagrywa każdy jej ruch

Zachowanie pitbulla skradło serca internatów. Ci nie mogli wyjść z podziwu widząc jego reakcję. W 2 tygodnie wideo obejrzało ponad 335 tys. widzów, pozostawiając urocze komentarze pod postem. Pitbull rozkochał w sobie wiele osób, niektórzy pisali, że mają ochotę go wycałować. Zobaczcie wideo i napiszcie nam na Facebooku, czy Wy również chcielibyście takiego psiaka?

ZOBACZ WIDEO:

Dlaczego koty kochają kartony? Znamy prawdziwe przyczyny uwielbienia pudełek przez mruczkiDlaczego koty kochają kartony? Znamy prawdziwe przyczyny uwielbienia pudełek przez mruczkiCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  2. Martyna Wojciechowska znów zaskoczyła. Chodzi o ważny temat. Podróżniczka pokazała wszystko na wizji w TVN
  3. Dlaczego koty kochają kartony? Znamy prawdziwe przyczyny uwielbienia pudełek przez mruczki
  4. Cała Polska do końca miała nadzieję, że jednak się uda. Niestety, po długiej walce odeszła
  5. Labrador dokonał nietypowej adopcji. Stał się przybranym tatą 9 maleńkich kaczuszek
  6. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  7. Mężczyzna blokował karty w bankomatach, a następnie kradł pieniądze. Mieszkańcy polskiego miasta zagrożeni

źródło: youtube/Zeusy The Pitty

Następny artykuł