Pitbull przebrany za renifera i niemowlaki
Źródło: Rumble/RyanMorgan

Ogromny pitbull położył się koło niemowląt. Słodkie nagranie zwala z nóg

22 Czerwca 2020

Pitbull na ogół nie kojarzy się z psem o spokojnym, troskliwym charakterze. Jednak pozory mylą, a powszechne opinie często nie mają nic wspólnego z prawdą. Wideo, którym pochwalił się jeden z użytkowników portalu Rumble tylko to potwierdza. Na nagraniu można zobaczyć na własne oczy, ile ciepła i miłości mają w sobie te urocze psiaki. Co więcej - mają też bardzo silny instynkt rodzicielski!

Użytkownik popularnego serwisu Rumble, RyanMorgan podzielił się z innymi internautami poruszającym nagraniem. Filmik burzy stereotypy, które funkcjonują wokół psów rasy pitbull. Okazuje się, że pozornie groźne, agresywne czworonogi, mają tak naprawdę bardzo delikatną naturę. Psiaki te potrafią być obdarzone ogromną wrażliwością, którą okazują w najpiękniejsze możliwe sposoby.

Pitbull czuwa przy niemowlakach, zachowuje się jakby były jego dziećmi

Mimo, że nagranie pojawiło się w sieci w okresie świąt Bożego Narodzenia, jest bardzo uniwersalne - o każdej porze roku sprawia, że na sercu robi się cieplej. Na wideo została bowiem uwieczniona poruszająca scena. Na dywanie leży pitbull, a obok niego - dwa, nowo narodzone maluszki. Psiak czuwa przy niemowlętach, spokojnie na nie patrzy, a w jego spojrzeniu widać nieskończone pokłady ciepła i miłości. W pewnym momencie dzieje się coś, co po prostu zwala z nóg.

Pitbulle zaatakowały chihuahua. Właściciele rzucili się psu na ratunek, doszło do tragediiPitbulle zaatakowały chihuahua. Właściciele rzucili się psu na ratunek, doszło do tragediiCzytaj dalej

Maleństwa leżą spokojnie, uroczo poruszają nóżkami i rączkami, a pitbull ich spokojnie pilnuje. W pewnym momencie dzieci wydają z siebie cichutkie dźwięki. Pitbull od razu podnosi pyszczek, sprawdza, czy wszystko jest w porządku, wącha ich główki i z powrotem kładzie się obok nich. Cała trójka wygląda razem niesamowicie - dwa malutkie stworzenia pod opieką wielkiego, groźnie wyglądającego psa. Świąteczna atmosfera nadaje im dodatkowego uroku. Razem wyglądają jak pomocnicy św. Mikołaja!

DZISIAJ GRZEJE: 1. 9-tygodniowy berneńczyk wstał o 7 rano gotowy na zabawę. Mina drugiego 10-letniego psa zdradza wszystko 2. Na zdjęciu ukryty jest pies. Większość osób potrzebuje przynajmniej 20 sekund, żeby go znaleźć

Czy Wy też uważacie, że pitbulle są pełne czułości i panujące o nich opinie są bardzo krzywdzące? Jak Wasi milusińscy reagują na pojawienie się nowych członków rodziny?

ZOBACZ ZDJĘCIE I WIDEO:

Pitbull i niemowlaki wyglądają razem rozczulającoPitbull i niemowlaki wyglądają razem rozczulająco
Rumble/RyanMorgan

Zobacz video

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Na zdjęciu znajduje się pies. 98% osób poddaje się po 10 minutach szukania
  2. Alaskan Malamute wziął do pyska stopę dziecka. Chwilę później, wydarzyła się niebywała rzecz
  3. 3-letni chory chłopiec zaginął. Uratowały go dwa psy, niesamowite, co zrobiły
  4. Znaleźli w samolocie 500 buldogów. Kilkadziesiąt było nieżywych
  5. Straciła ukochanego kota. Rok później kamera nagrała jego ducha
  6. Powiedział husky'emu "Dzień dobry". Rozmowne zwierzę odpowiedziało właścicielowi w zabawny sposób, świetne nagranie

Źródło: cesarsway.com

Następny artykuł