pitbull gryzie
Źródło: unsplash.com/Sumeet Singh

52-latek chciał skrzywdzić bezbronne dziewczynki. Bohaterski pitbull ukarał go w najboleśniejszy sposób

19 Listopada 2020

Pitbull spał w pokoju dwóch córek rodziny zamieszkującej południe Arkansas. Nagle przez okno wtargnął obcy mężczyzna, który miał wobec nich niecne zamiary. Pies zareagował odruchowo. Kara, jaka spotkała 52-latka, była adekwatna do jego zamiarów. Już nigdy nawet nie przejdzie mu przez myśl, by kogokolwiek skrzywdzić w podobny sposób.

Pitbulle uchodzą za groźne i niebezpieczne psy. Choć w tym kontekście może wydawać się to niewiarygodne - to nie prawda. Mają niewielkie, wrodzone skłonności do agresji, jednak wszystko zależy od ich wychowania. Czworonóg, o którym mowa, do tej pamiętnej nocy nigdy nie zrobił nikomu krzywdy. W obronie swoich najlepszych przyjaciółek był jednak zdolny do wszystkiego.

Kotka przez 12 lat mieszkała w kościele. Po jej śmierci odprawiono wyjątkową ceremonięKotka przez 12 lat mieszkała w kościele. Po jej śmierci odprawiono wyjątkową ceremonięCzytaj dalej

Pitbull obronił dziewczynki przed gwałcicielem

52-letni mężczyzna, który włamał się do domu właścicieli psa, był poszukiwanym przez policję pedofilem. Ofiary wybierał przypadkowo, atakował głównie w nocy, gdy wiedział, że ich rodzice śpią.

Udało mu się włamać przez okno parterowego domku do pokoju dziecięcego, w którym spały dwie dziewczynki, które obserwował poprzedniego dnia. Mężczyzna zdjął spodnie, przygotowując się do zaatakowania ich.

Na jego nieszczęście nie zauważył śpiącego za ich łóżkiem pitbulla. Pies zbudzony dźwiękami i obcym zapachem nie wahał się ani chwili. Zwierzak mógł wyczuć intencje mężczyzny, lub po prostu, widząc obcego człowieka na swoim terenie, zadziałał instynktownie. Natychmiast rzucił się do ataku.

Czworonóg skoczył na przestępcę, atakując jego wrażliwy punkt. Rozwścieczony pies dosłownie odgryzł sprawcy przyrodzenie. Mężczyzna zaczął głośno krzyczeć, próbując odpędzić od siebie psa. Nie było już mowy o ucieczce.

Jedyne, do czego był zdolny, to wicie się z bólu na podłodze. W takim stanie znaleźli go rodzice dwójki dzieci. Pitbull nie pozwalał mu się ruszyć. 52-latek błagał, by właściciele psa zadzwonili po karetkę.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Spaniel ma już 2 lata, ale wygląda jak malutki szczeniaczek. Jest naprawdę wyjątkowy, więcej nie urośnie
2. Hollywoodzki aktor w jednej minucie zawarł niemal cały obraz Polski. Wyjątkowym nagraniem podzielił się w sieci
3. Michał Wiśniewski nawet dla psa wybrał niespotykane imię. Wybór może zdziwić

Pitbull został bohaterem

Karetka w asyście policji dotarła na miejsce po kilkunastu minutach. Obrażenia sprawcy były tak poważne, że trafił do szpitala, gdzie przeszedł operację. Stracił mnóstwo krwi, jednak wszystko wskazywało na to, że przeżyje atak pitbulla.

Sala, w której przebywał była 24 godziny na dobę monitorowana przez policjantów. Gdy tylko odzyskał przytomność i był w stanie odpowiadać na pytania, usłyszał zarzuty napaści na tle seksualnym.

Pitbull przez swoją rodzinę oraz funkcjonariuszy, którzy badali okoliczności sprawy, został okrzyknięty bohaterem! Gdyby nie on, mogłoby dojść do poważnej tragedii, a pedofil wciąż pozostawałby na wolności.

W obliczu przytłaczających dowodów oraz faktu, że napastnik przyznał się do winy, jego proces był tylko formalnością. Dzięki czujności psa można mieć pewność, że 52-latek nie skrzywdzi już żadnego innego dziecka.

Dalmatyńczyk zakłóca kociakowi drzemkę. Wtedy dostaje niezapomnianą nauczkę, reakcja mruczka bawi do łezDalmatyńczyk zakłóca kociakowi drzemkę. Wtedy dostaje niezapomnianą nauczkę, reakcja mruczka bawi do łezCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  2. Rząd wyda ponad 125 mln złotych na jedną firmę. Wszystko przez zakaz lotów
  3. Tak żyje Świerzyński. Własna stadnina, dorożki na każdą okazję i wielki jacht. Wypożyczenie bryczki do ślubu kosztuje krocie
  4. Roczna dziewczynka przytula się do gigantycznego bernardyna. Reakcja psa bezcenna
  5. Samotny owczarek niemiecki odwiedził komisariat. Przyszedł zgłosić własne zaginięcie
  6. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  7. Bill Gates nie zamierzał dłużej milczeć. Powiedział, co może zdarzyć się już za kilka miesięcy

źródło: lelum.pl

Następny artykuł