Pitbull kontra chihuahua
Źródło: youtube/kazusmom

Pitbull stanął do walki z maleńkim chihuahuą. Szanse od samego początku nie były wyrównane

19 Września 2020

Pitbull oraz chihuahua stanęły do zaciętego pojedynku. Walka od samego początku była niewyrównana, choć oba psiaki dawały z siebie wszystko, aby za wszelką cenę pokonać przeciwnika. Nie poddały się do ostatniej chwili! Na którą stronę szala zwycięstwa się ostatecznie przechyliła? Wideo zdradza finał potyczki. To trzeba zobaczyć na własne oczy!

Pitbull o imieniu Kazu zmierzył się w niebezpiecznym pojedynku z dużo mniejszym pieskiem rasy chihuahua. Oba zwierzaki były zdeterminowane, żeby pokazać swojemu przeciwnikowi, kto tak naprawdę rządzi, lecz nie było to proste zadanie. Chociaż pitbull dominował nad mniejszym pupilem swoim rozmiarem, to chihuahua był nieustępliwy. Właścicielka zwierzaków postanowiła nie ingerować i pozwoliła im rozstrzygnąć spór samodzielnie. Jakie były tego efekty? Z pewnością zdumiewające!

Okaleczony kucyk został potraktowany jak zepsuty mebel. Nieczuły hodowca wystawił go na sprzedażOkaleczony kucyk został potraktowany jak zepsuty mebel. Nieczuły hodowca wystawił go na sprzedażCzytaj dalej

Spokojny pitbull kontra krwiożercza chihuahua

Chociaż wielu osobom mogłoby się wydawać, że pitbulle są z natury agresywnymi psami, to w rzeczywistości w większości przypadków jest to tylko powielany stereotyp, który łatwo obalić. Wystarczy spojrzeć na czworonoga o imieniu Kazu, który ewidentnie został zaczepiony przez maleńkiego koleżkę rasy chihuahua. Antyfani pitbulli oczekiwaliby, że większy psiak rzuci się na malucha, jednym ciosem powali go na ziemię i zakończy jego agresywne podrygi. Jednakże, okazuje się, że ich pojedynek wcale nie był łatwym wyzwaniem dla większego pupila, który usiłował nie dać się sprowokować i zachować zimną krew.

DZISIAJ GRZEJE:1. Kózka dała czadu u weterynarza. Przekomiczne wygibasy zwierzaka sprawiają, że aż samemu chce się tańczyć
2. Ogromny doberman nagle zbliżył się do maluszka. Chwilę potem wydarzyła się niezwykła rzecz
3. Kot zobaczył swoje odbicie w lustrze. Reakcja sprawiła, że właścicieli zatkało

Szala zwycięstwa zdecydowanie przechylała się na stronę wściekłej chihuahuy, która skakała na pitbulla z obnażonymi zębami, wydając z siebie szczeknięcia przesycone złością. Mały psiak aż cały się trząsł ze wściekłości! Co zaskakujące, to właśnie psy meksykańskiego pochodzenia dużo częściej odczuwają potrzebę walki, pomimo swoich niedużych gabarytów. Na pierwszy rzut oka ciężko powiedzieć, czy walka jest tylko elementem zabawy, czy może prawdziwym starciem, które jak najszybciej powinno zostać przerwane przez właścicieli. Całe szczęście wideo nie ujawnia żadnych brutalnych scen, lecz jednocześnie nie pokazuje, kto został zwycięzcą pojedynku. Widząc ogromnego ducha walki chihuahuy, chyba można się po prostu domyślić.

ZOBACZ NAGRANIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Na dnie Odry odnaleziono ogromny skarb. Archeolodzy są pod wrażeniem znaleziska
  2. Bardzo głodny owczarek niemiecki prosi właściciela o jedzenie. Nie można przestać się śmiać
  3. Spacerowicze zobaczyli dwa porzucone psy z różową sierścią. Weterynarz zdradził im smutną prawdę
  4. Jak obliczyć wiek kota? Większość właścicieli mruczków nie ma pojęcia
  5. Pies czekał na śmierć w deszczu na środku drogi. Doszło do tragedii, nie miał już siły
  6. Zrobił dziewczynie zdjęcie nad czerwonym jeziorem. Nie zauważyli, co pływa w wodzie, prawda gorsza niż fikcja

źródło: youtube.com

Następny artykuł