Pitbull cieszy się z widoku swojego wybawcy
Źródło: youtube/ProjectHappyWay

Wrócił do weterynarza, aby zobaczyć, co dzieje się z uratowanym przez niego pitbullem. Piękna reakcja szczeniaka

17 Sierpnia 2020

Pitbull był na skraju śmierci, kiedy zobaczył go pewien mężczyzna. Zwierzę wyraźnie cierpiało, widać było, że potrzebuje pilnej pomocy. Mężczyzna wziął psiaka pod pachę i zawiózł na sygnale do weterynarza. Wiedział, że zostawia małego psiaka w dobrych rękach. Miał nadzieję, że szczeniak będzie walczyć o swoje życie.

Pitbull był niedożywiony i odwodniony, walczył również ze świerzbem. Nie wiadomo, dlaczego znalazł się na ulicy. Nikt nie interesował się losem małego psiaka, który miał dopiero kilka tygodni. Zwierzę trafiło do kliniki weterynaryjnej, a wszystko przez obywatela Kanady, który znalazł je w takim oto opłakanym stanie. Joey Wagne walczy o lepsze życie zwierząt. Kiedy znalazł małego pitbulla, wiedział, że nie może pozostawić go na pastwę losu. Pies mógłby nie przeżyć.

W domu spotkała ją niemiła niespodzianka. Warszawianka zdębiała na widok nieproszonego gościaW domu spotkała ją niemiła niespodzianka. Warszawianka zdębiała na widok nieproszonego gościaCzytaj dalej

Zawiózł pitbulla do weterynarza

Mężczyzna zostawił psiaka w dobrych rękach. Wierzył, że lekarze zawalczą o jego życie. Kiedy kilka tygodni później wrócił do kliniki weterynaryjnej, nie wiedział jak pies zareaguje na jego powrót. Joey chciał zobaczyć, co słychać u psiaka, którego uratował. Szybko stało się jasne, że zwierzę nie zapomniało, kto do niego wyciągnął pomocną dłoń. Malutki pitbull wręcz rzucił się na mężczyzną, aby mu podziękować za to, co zrobił.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Próbowali zaprzyjaźnić małego husky z dzieckiem. Nie wszystko poszło zgodnie z planem
2. Widziałeś psa z żółtą wstążką? Nie wolno do niego podchodzić, zorganizowana akcja

Pitbull, który otrzymał na imię Mojo zaczął lizać i wąchać mężczyznę. Cały czas merdał swoim ogonkiem. Widać było, że jest w 7. niebie, widząc swojego wybawcę. Mężczyzna przytulił się do wdzięcznego czworonoga, był pod wrażeniem, że ten wciąż go pamięta. Malutki pitbull nie krył radości. Zobaczył znaną mu twarz, dzięki której zawdzięcza swoje życie.

Wideo, które opublikowano na YouTube na kanale ProjectHappyWay skradło serca internautów. Wszyscy zgodzili się, że ta rasa jest naprawdę słodka, pod warunkiem, że da się im szanse. Pitbulle często uznawane są za agresywne czworonogi, które potrafią skrzywdzić człowieka czy inne zwierzę. Takie zachowanie bierze się ze złego wychowania. Warto pamiętać, że z pitbullami należy pracować. To nie są psy ozdobne tak jak chihuahua.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Małe dziecko zostało samo z ogromnym psem w pokoju na noc. Kamery wszystko uchwyciły
  2. Wytykali ją palcami, więc schudła 100 kg, by w dniu ślubu swojego eks wyglądać lepiej niż panna młoda
  3. Zaopiekowali się bardzo wychudzonym husky. Kiedy poczuł się lepiej, zmienił się nie do poznania
  4. Malutkie kotki prawie zostały sierotami. Niebywałe, co dla nich zrobił owczarek niemiecki
  5. Czy można spać z psem w łóżku? Właściciele zwierzaków nie ucieszą się z tych słów
  6. Dramatyczne sceny w Gdańsku. Nikt nie reagował. "Cała drżę ze strachu"

Źródło: wamiz.co.uk

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł