pitbull i kicia
Źródło: Facebook/ Juan José P Flores

Kotka weszła do budy, aby urodzić kocięta. Wtedy pitbull zrobił niezwykłą rzecz

16 Października 2020

Pitbulle uchodzą za agresywne czworonogi, jednak ich zachowanie bierze się z nieodpowiedniej socjalizacji i wychowania. Jeśli ktoś poświęci swojemu psu tej rasy dużo cierpliwości i uwagi, z pewnością nie będzie narzekał na jego charakter. Pitbulle dogadują się nie tylko z dorosłymi, dziećmi, ale i innymi zwierzętami! Udowodnił to pewien pies, który okazał wsparcie ciężarnej kotce. Nie mógłby przecież postąpić inaczej.

Właściciel pitbulla pochwalił się w sieci zachowaniem swojego psa. Juan José P. Flores z Meksyku był zachwycony, co zrobił jego pies, który przecież uchodzi za niebezpiecznego czworonoga. Pitbull o "wdzięcznym imieniu" Hades okazał wsparcie potrzebującemu, bezpańskiemu kociakowi. Pies znał odrobinę kociego kumpla. Mruczek błąkał się po okolicy, więc Juan José P. Flores dokarmiał go, nie pozwalając mu umrzeć z głodu. Nie wiedział jednak, że kotka jest w ciąży i lada moment urodzi potomstwo. Pies wiedział, więc podzielił się wszystkim tym, co ma.

Przemyśl. Dramatyczny i poruszający apel właścicielki pitbulli. Przemyśl. Dramatyczny i poruszający apel właścicielki pitbulli. "Najlepiej jest uśpić i mieć problem z głowy, bo jest nagonka"Czytaj dalej

Pitbull odstąpił budę kotu

Pitbull Hades pomógł bezpańskiemu mruczkowi oferując mu swoją budę. Kiedy Juan zobaczył w niej kociaka, nie do końca wiedział, co się dzieje. Chwilę później zrozumiał, że Hades ma wielkie serce i pozwolił kociakowi urodzić tu swoje małe. Mruczki szukają ciepłego i bezpiecznego schronienia na poród. Często wchodzą w różne zakamarki, a później mają problemy, aby się z nich wydostać. Tak samo robią suki, które nie mają gdzie urodzić swoich młodych. Bezpańskie zwierzaki szukają schronienia w każdym możliwym miejscu. Chcą zapewnić swoim dzieciom, co najlepsze.

Pitbull narobił sporo hałasu, kiedy kotka zadomowiła się w budzie. Próbował zwrócić uwagę właściciela, tak aby ten też pomógł mruczkowi. Juan nie gniewał się na swojego psa, a wręcz był zdumiony i zachwycony jego zachowaniem. Kotka czuła się bezpieczna w budzie zwierzaka. Miała świetną ochronę i wkrótce urodziła 2 kotki.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Zaśpiewała anielskim głosem, aż wszyscy zdębieli. Chihuahua najlepszą piosenkarką 2020 roku
2. Golden retriever za nic nie chce się ruszyć z kanapy. Właściciele nagrali przezabawny opór psa
3. Dramat rozegrał się w parku. Łzy same cisną się do oczu, kiedy dowiadujemy się, co stało się szczeniakowi

- Myślę, że mój pitbull poczuł, że jest ojcem - powiedział Juan w rozmowie z "The Dodo". Dodał, że zamierza poszukać domu dla wszystkich kotów.

- Pitbulle są dobrymi psami. Hades zostawił wszystko, aby pomóc komuś w potrzebie. My również powinniśmy się tak zachowywać - wyznał na zakończenie Juan.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stało się, Polacy już mogą brać urlopy na opiekę nad psem. Wspaniała wiadomość dla miłośników zwierząt
  2. Zrobiła zdjęcie z fleszem, kiedy jej pies nieustannie szczekał. Dojrzała straszny szczegół, przerażające
  3. Tatry. Niedźwiedzie w ogóle się nie boją. W poszukiwaniu jedzenia wchodzą do miasta
  4. Pieniądze z wygranego turnieju wydała na niecodzienne zwierzęta. Iga Świątek zaskoczyła zakupem
  5. Czy Andrzej Duda powinien podpisać "Piątkę dla zwierząt?" Polacy odpowiedzieli
  6. NASA wie jak rozwiązać problem trującego smogu. Niezwykłe badania, jest prosty, domowy sposób

źródło: theanimalclubnet

Następny artykuł