Pitbull zasłynął jednym gestem
Źródło: facebook/Juan José P Flores

Ciężarna kotka podeszła do pitbulla. Niewiarygodne, jak zachował się pies

15 Maja 2020

Pitbull zachowywał się bardzo niespokojnie. Gdy jego właściciel zajrzał do środka budy, był zdumiony. Jego pies zrobił coś niewiarygodnego.

W Tijuanie, meksykańskim mieście doszło do nietypowej sytuacji. Właściciel pitbulla nie mógł uwierzyć, co zrobił jego pies, gdy zobaczył ciężarną kotkę.

Pitbull spotkał ciężarną kotkę. Reakcja zachwyca

Pewnego razu, pitbull o imieniu Hades zaczął zachowywać się dość nietypowo. Zwierzę, które do tej pory nie sprawiało żadnych kłopotów wychowawczych, zaczęło niszczyć poduszki, pukać w okna, cały czas było czymś przejęte, niespokojne. Właściciel, Juan José Flores nie wiedział, co stoi za tak nietypowym zachowaniem. Hades zaczął przypominać słodkiego psiaka, którym był. Okazało się, że zwierzę miało ku temu bardzo poważny powód. Jaki?

W końcu pies postanowił wyjawić swój sekret, a zaczął od mocnego walenia łapą w drzwi. Huk był tak donośny, że właściciel myślał, że dorosły mężczyzna próbuje wejść do mieszkania. Gdy wyjrzał przez okno, okazało się, że jego pupil domaga się uwagi. Mężczyzna otworzył drzwi, po czym pies poprosił go, aby poszedł za nim na podwórko.

Właściciel wyszedł z domu i skierował kroki w kierunku budy psa. Pitbull już tam był. Pies leżał na zewnątrz swojej dużej budy. Uważnie się czemuś wpatrywał wewnątrz jego domku. Gdy właściciel podszedł do budy, nie mógł uwierzyć w zastany widok. Znajdowała się w niej ciężarna kotka. Okazało się, że Hades udostępnił swój dom mruczkowi, aby mógł w spokoju i w ciszy urodzić małe.

Nieprawdopodobna opowieść o Hadesie szybko podbiła cały świat. Ludzie zachwycili się jego zachowaniem. Pies mógł przepędzić kota, a oddał mu własne schronienie. Szlachetne zachowanie czworonoga zachwyciło nawet tych, co dość sceptycznie odnosili się do tej rasy psów.

DZISIAJ GRZEJE:1. Konie wracają na szlak nad Morskie Oko. Pojadą już za kilka dni2. Mówią, że jestem najbrzydszym psem na świecie. Czy zasługuje na miłość?

- Mój Hades cały czas opiekował się maluchami, gdy już się urodziły. Nie próbował nawet wchodzić do budy. Jego zachowanie mnie wzruszyło – opisał właściciel czułego pitbulla.

Czekamy na Wasze informacje

swiatzwierzat.pl - portal z informacjami o zwierzętach, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Jeśli jesteś świadkiem przemocy wobec zwierząt, potrzebujesz pomocy w sprawie psa, kota, innego pupila lub masz ciekawy temat - pisz na redakcja@swiatzwierzat.pl. Obserwuj nas też na Facebooku i Instagramie!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Pitbull dał dom kotcePitbull dał dom kotce
facebook/Juan José P Flores

Wszyscy pokochali historię HadesaWszyscy pokochali historię Hadesa
facebook/Juan José P Flores

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Psy czekały na narodziny dziecka. Ich reakcja na bobasa jest nieprawdopodobna, na szczęście wszystko się nagrało
  2. Poprosił boksera o zejście z kanapy. Zwierzak lepiej wiedział, co jest dla niego korzystniejsze
  3. Mężczyzna zabił 2-letniego dobermana. Powód czynu poraża
  4. Absurdalny pomysł w sprawie wolno żyjących kotów. Czy zwierzęta przypłacą go życiem?
  5. Zaprosił lwa do mieszkania. Wszystko z powodu koronawirusa
  6. Pies wrócił ze spaceru z dziwną rzeczą na grzbiecie. Właściciel zdębiał na widok zwierzęcia

Źródło: wamiz.pl

Następny artykuł