pitbull w wodzie
Źródło: youtube/manatails

Rzucili się pitbullowi na ratunek. Nagle zobaczyli za nim niebywałe zwierzę, zamarli

12 Sierpnia 2020

Pitbull walczył o życie po tym, jak wpadł do wody. Czworonóg próbował utrzymać się na powierzchni, ale to wcale nie było takie proste. Pies podpłynął do brzegu, jednak nie potrafił wydostać z wody. Kiedy ratownicy zobaczyli, co pływa za nim wręcz zamarli.

Pitbull miał wielkie szczęście w tym całym nieszczęściu. Zwierzak wpadł do wody i nie potrafił się z niej wydostać. Okazało się, że ktoś pomagał mu utrzymać się na powierzchni do czasu przybycia ratowników. Ci sami nie wierzyli w to, co widzą za czworonogiem. Okazuje się, że różne gatunki zwierząt mogą sobie pomagać. Zwierzaki nie muszą się wcale przyjaźnić, ale nie potrafią przejść obojętnie obok czyjegoś cierpienia.

Zabrali bezpańską suczkę do weterynarza. Była w ciąży. Nieprawdopodobne, ile szczeniaków urodziłaZabrali bezpańską suczkę do weterynarza. Była w ciąży. Nieprawdopodobne, ile szczeniaków urodziłaCzytaj dalej

Pitbull otrzymał ratunek

Pitbull utrzymywał się na powierzchni wody tylko dzięki manatowi. Wielki ssak pomagał zwierzakowi najlepiej jak potrafił. Kiedy czworonóg tracił siły, manat podpływał do niego, tak aby mógł siedzieć na jego grzbiecie czy ogonie. Wspaniały manat zdecydowanie zasługuje na wielkie brawa i podziękowania. Niestety dużo kłusowników nie docenia tych pięknych zwierząt i poluje na nie ze względu na mięso. Manaty są gatunkami chronionymi na całym obszarze ich występowania. Kary za ich zabicie są bardzo surowe, jednak kłusownicy nie boją się nawet tego.

Ratownicy uratowali pitbulla i przekazali go właścicielowi. Wszyscy byli zaskoczeni sytuacją, która na całe szczęście zakończyła się szczęśliwie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Schwytali je i sprzedali do parku rozrywki. W końcu nastąpiła wielka zmiana dla wielorybów
2. Widziałeś psa z żółtą wstążką? Nie wolno do niego podchodzić, zorganizowana akcja

Pitbulle - co wiemy o rasie?

Pitbulle uchodzą za agresywne psy, jednak prawda o tych zwierzakach jest zupełnie inna. Zwierzaki są bardzo czułe i świetnie sprawdzają się jako opiekunki do dzieci. Chodzi o prawidłową socjalizację tego gatunku i odpowiednie wychowanie. Pitbulle często budzą niepokój, jednak nie należy się ich obwiać. Oczywiście nie można podchodzić do obcych psów, licząc na to, że nas zaakceptują. Najpierw powinny nas poznać przy właścicielu, który powinien nad wszystkim czuwać.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wziął psa na najtrudniejszy szlak w Tatrach. Okropne co się działo z czworonogiem
  2. Wyrzucili noworodka na śmietnik, bo ich rozczarował. Nawet go nie nazwali. Dziecko znalazł i uratował sprzątacz
  3. Owczarek niemiecki błąkał się przy jeziorze. Nie mieści się w głowie, co właściciele myśleli
  4. Kot poważnie ucierpiał w wypadku. Niesamowite, co stało się potem z rannym mruczkiem
  5. Nagrali pierwsze spotkanie husky z noworodkiem. Nie spodziewali się
  6. Mieszkańcom puszczają nerwy, nad morzem mają już dość. Najgorzej jest rano, "prawdziwa plaga"

Źródło: webniusy

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł