Suczka rasy pitbull próbowała pocieszyć swoją opiekunkę
Źródło: twitter/emmabem_

Pitbull nie mógł patrzeć na łzy swojej pani. Pocieszył ją we wzruszający sposób

12 Sierpnia 2020

Pitbull czuł, że jego właścicielka od dłuższego czasu jest przygnębiona i nie radzi sobie z ogarniającym ją smutkiem. Kiedy kobieta wybuchnęła płaczem, pupil doskonale wiedział co musi zrobić, aby odgonić wszystkie troski. Wzruszające wideo udowadnia, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka.

Pitbull słynie ze swojej wrażliwości i bezgranicznego oddania właścicielowi. Mimo to, wiele osób wciąż ulega powielanym mitom jakoby psy tej rasy były urodzonymi mordercami. Nagranie opublikowane przez pewną kobietę w Internecie skutecznie przeczy tym tezom i jest niezbitym dowodem na to, że psy potrafią podnieść na duchu nawet w najgorszych sytuacjach życiowych.

Chihuahua stanęła w obronie swojej pani. Przypłaciła to najwyższą cenąChihuahua stanęła w obronie swojej pani. Przypłaciła to najwyższą cenąCzytaj dalej

Pitbull wyczuł, że jego właścicielka jest smutna

Pewna użytkowniczka portalu Twitter zamieściła w sieci poruszające wideo, na którym widać scenę nie do uwierzenia. Jak wynika z opisu pod nagraniem, Emma Smallwood jest opiekunką 7-miesięcznej suczki rasy pitbull o imieniu Luna, z którą łączy ją niepowtarzalnie silna więź emocjonalna. Kobieta od pewnego czasu nie radziła sobie z przytłaczającym poczuciem beznadziei i smutku, dlatego w ramach osobistej terapii postanowiła nagrywać krótkie filmy dokumentujące jej codzienne samopoczucie. Pewnego dnia Emma czuła się wyjątkowo źle, nie była w stanie dłużej ukrywać, że wszystko jest w porządku, dlatego włączyła nagrywanie i rozpłakała się przed kamerą. To, co zostało zarejestrowane na nagraniu było wielkim zaskoczeniem nie tylko dla niej samej, ale i tysięcy użytkowników mediów społecznościowych, którzy obejrzeli wideo.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Shiba inu udawał przed właścicielką, że nie żyje. Powód zachowania pupila jest zaskakujący
2. Pitbull zerwał się ze smyczy i wskoczył w krzaki. Z oddali dobiegał płacz małego dziecka

Suczka pocieszyła dziewczynę w najpiękniejszy sposób

Internauci z całego świata nie mogli uwierzyć, kiedy zobaczyli nagranie, na którym płacząca kobieta jest przytulana przez swojego pitbulla. Rzeczywiście Luna wskakuje na plecy Emmy i przytula pysk do jej szyi, składając na jej twarzy mokre całusy. Suczka starała się odwrócić uwagę opiekunki od przygnębiających myśli i przypominała jej, że zawsze będzie stała u jej boku, kiedy będzie smutna.

- Zwierzęta nigdy nie przestaną mnie zadziwiać - napisała Emma pod opublikowanym filmem.

Niesamowita zdolność współodczuwania i okazania współczucia przez zwierzaka dosłownie wyciskają łzy z oczu. Wzruszający film pokazuje, że nasi pupile są niezastąpionymi przyjaciółmi, którzy nigdy nie zawodzą.

ZOBACZ NAGRANIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kupili psa, ale się mocno zdziwili. Gdy zobaczył go weterynarz, od razu wezwał policję
  2. Wchodzi nowy przepis. Dotyczy każdego właściciela psa. Koniec z bezdomnością czworonogów w Chinach
  3. Golden retriever uratował swoją rodzinę. Stanął oko w oko z dinozaurem (WIDEO)
  4. Przestraszone dziecko zaczęło biec w kierunku psa. Niebywałe, co zrobił husky
  5. Winny pies błagał pana o wybaczenie. Co przeskrobał labrador?
  6. Pojechała z rodziną do Kołobrzegu. "Uciekaliśmy po godzinie", skandal

Źródło: kochamyzwierzaki.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł