suczka pitbulla płacze
Źródło: facebook.com/sarah.sleime

Suczka pitbulla została rozdzielona ze swoimi dziećmi. Cały czas płakała w schronisku

11 Października 2020

Pitbull trafił do schroniska z pseudohodowli. Suczka była używana jako maszynka do rodzenia kolejnych szczeniaków. Miała 7 lat, a za sobą wiele przeżytych ciąż. Jednak mimo że niedawno urodziła kolejny miot, jej szczeniaczków nie było przy niej w schronisku. Zauważyła ją jedna z odwiedzających, która jest częstym gościem w ośrodku, Sarah. Nie mogła nie zwrócić uwagi na to, że suczka płacze.

Pitbull, gdy tylko słyszał, jak Sarah do niego mówi, zaczynał płakać. Oczy suczki wypełniały się łzami, zupełnie jak u człowieka. Widać było, że jest przestraszona i cierpi. Być może powodem była nowa dla niej sytuacja, ale z pewnością wpływ na jej emocje miał także brak niedawno urodzonych szczeniaków. Sutki suni były wciąż wypełnione mlekiem, a Sarah po prostu nie mogła przejść obojętnie obok płaczącego pitbulla.

Szczeniak ze schroniska opanował niewiarygodną sztuczkę. Liczył, że dzięki niej znajdzie nowy domSzczeniak ze schroniska opanował niewiarygodną sztuczkę. Liczył, że dzięki niej znajdzie nowy domCzytaj dalej

Pitbull płakał w schronisku

Smutna psia mama ewidentnie potrzebowała pomocy. Choć eksperci wciąż nie mają pewności, czy psie łzy mają takie samo znaczenie, jak te ludzkie, ciężko się oprzeć wrażeniu, że taka reakcja to nie wynik infekcji oka. Suczka wyglądała na wyjątkowo przybitą, a Sarah postanowiła, że nie może zostawić jej w takim stanie. Sama nie mogła przygarnąć psiny, jednak chciała zrobić wszystko, co w jej mocy, by znaleźć jej nowy dom. Nagrała więc emocjonalną reakcję pitbulla i udostępniła ją na Facebooku w nadziei, że tak smutny widok poruszy ludzkie serca. Nie pomyliła się.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Uratował suczkę przed byciem zjedzoną. Kiedy wziął ją w ramiona, wydarzyła się piękna rzecz, wzruszające wideo
2. Nikt nie potrafi zachować powagi widząc te zdjęcia. Psy "przed" i "po" kąpieli rozbawiły miliony internautów
3. Kociaki posprzeczały się o miskę z jedzeniem. Nagrano emocjonujące starcie łakomczuchów

Smutna suczka

Choć wideo jest krótkie, doskonale oddaje smutek psa. Sarah dołączyła stosowny opis:

- Ktoś porzucił tę biedną mamę w schronisku, bez jej dzieci. Za każdym razem, gdy zatrzymywałam się, żeby z nią porozmawiać i powiedzieć, że mi przykro, jej oczy wypełniały się łzami. Serce pęka!

Na samym profilu kobiety filmik zebrał 11 tysięcy komentarzy, a aż 26 tysięcy osób udostępniło smutną historię suczki. Zainteresowanie adopcją było ogromne! Jednak ostatecznie to bliska przyjaciółka Sarah zdecydowała się przygarnąć psinę, która otrzymała imię Cinnamon.

- Mam słabość do pitbulli. To niesamowita rasa, która nie do końca jest przez ludzi rozumiana. Kiedy zobaczyłam ten filmik, nie mogłam przestać płakać. Moje dzieci również. Pokazałam tę suczkę mężowi, a on powiedział, że pojedziemy po nią jutro - mówiła Meghan, nowa właścicielka suczki dla TheDodo.

Już następnego dnia cała rodzina pojechała odwiedzić suczkę w schronisku, a ich pierwsze spotkanie zostało nagrane. Widać, że pitbull jest bardzo podekscytowany i na jego pyszczku nie ma śladu po smutku! Rodzina zakochała się w Cinnamon i szybko zabrali ją do domu, gdzie mieszka teraz ze swoim nowym przyrodnim bratem. Jak dobrze, że udało jej się znaleźć kochającą rodzinę!

ZOBACZ WIDEO:

Sznaucer po 2 latach rozłąki zobaczył panią. Reakcja jest niesamowita, pies aż stracił przytomnośćSznaucer po 2 latach rozłąki zobaczył panią. Reakcja jest niesamowita, pies aż stracił przytomnośćCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Grzyby warte 2 000 zł/kg znajdują się w polskich lasach. Polka ujawniła, gdzie dokładnie je znalazła
  2. Owczarek niemiecki wart 375 milionów dolarów. Poznajcie historię najdroższego psa świata
  3. Chow chow wygląda jak miś przytulanka. Łatwo się pomylić?
  4. Policjant kazał jej się natychmiast zatrzymać. Po tym, co zobaczył w jej aucie nie miał zamiaru puścić jej wolno
  5. Psy celników dokonały porażającego odkrycia. Strażnicy wytrzeszczyli oczy, gdy zobaczyli, co wywąchały
  6. Naukowcy mają pewność, gdzie najłatwiej się zarazić. Prawda o otwartych przestrzeniach zdumiewa
źródło: thedodo.com

Następny artykuł