Emma
Źródło: youtube/Melissa Swanson

Sparaliżowany pitbull spotyka swojego pana po długiej rozłące. Reakcja pupila wyciska łzy z oczu

11 Września 2020

Pitbull zmagający się z paraliżem ciała był nie do zatrzymania, gdy tylko usłyszał znajomy głos swojego pana. W drzwiach mieszkania stanął właściciel, który nie widział się ze swoimi pupilami od bardzo długiego czasu. Emocje zwierzaków sięgały zenitu, wszystkie rzuciły mu się na powitanie. Opiekunka czworonogów nakręciła wideo dokumentującą tą poruszającą chwilę. Reakcja niepełnosprawnego pieska doprowadza do łez.

Pitbull o imieniu Emma miał przez całe życie pod górkę. Urodził się z wrodzoną wadą, która uniemożliwiła mu samodzielne poruszanie się na czterech kończynach. Piesek jest kaleką na całe życie, lecz trudne doświadczenia nie złamały w nim wewnętrznej woli walki. Sparaliżowana suczka może popisać się niewyobrażalną wytrzymałością i otwartością na ludzi i inne zwierzaki. Wiedzie szczęśliwe życie wraz z rodziną oraz stadkiem czworonogów, lecz jej właściciel musiał opuścić dom na pół roku ze względu na pracę. Gdy wrócił, Emma nie potrafiła pohamować radości. W sieci pojawiło się poruszające nagranie z tej niezapomnianej chwili.

Ogromny nowofundland daje dziecku buziaka. Reakcja chłopca bezcennaOgromny nowofundland daje dziecku buziaka. Reakcja chłopca bezcennaCzytaj dalej

Niepełnosprawny pitbull o wielkim sercu

Jak wynika z opisu pod opublikowanym wideo, właściciel Emmy pracuje jako żołnierz i przez pół roku stacjonował daleko od domu. W tym czasie przyrodnie rodzeństwo pieska bardzo tęskniło za opiekunem, lecz wydaje się, że to właśnie niepełnosprawny pitbull najbardziej ze wszystkich marzył o powrocie ukochanego taty. Gdy przyszedł długo wyczekiwany dzień, gdy mężczyzna od progu przywitał całą rodzinę, cały zwierzyniec rzucił się w jego stronę.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Niemowlę zostało uwięzione w płonącym domu. Znikąd nie było pomocy, nagle wydarzyła się wzruszająca rzecz
2. Myślały, że w pobliskich krzakach jęczy pies. Po sprawdzeniu natychmiast wezwały służby
3. Skandaliczne sceny z monitoringu ujawniły zachowanie opiekunki do zwierząt. Właścicielka tonęła we łzach

Niepełnosprawny piesek także skierował się w tamtym kierunku, ciągnąc sparaliżowaną dolną połowę ciała po podłodze. Chociaż poruszanie się sprawiało jej duży dyskomfort to nie poddała się i prześlizgnęła się pod same drzwi. Żołnierz przywitał się z podnieconymi pupilami, zaś do uroczej Emmę schylił się w ostatniej kolejności. Wziął ją na ręce, przytulił do piersi i całował po głowie z ogromną czułością. Patrząc na tę wzruszającą scenę, aż ciężko jest opanować emocje. Sparaliżowany piesek rasy pitbull wymaga specjalnej opieki, z której właściciele wywiązują się znakomicie, jednak nie powstrzymuje go to przed tym, aby okazywać radość i cieszyć się z każdego dnia wśród kochającej rodziny.

Wkrótce po nagraniu tego wideo Emma przeszła amputację tylnych kończyn, ponieważ utrudniały jej korzystanie z wózka inwalidzkiego. Chociaż właściciele włożyli ogromny wysiłek w przekonanie suczki to i tak nie chciała z niego korzystać i wolała poruszać się w wypracowany sposób, odpychając się po podłodze. Niestety, ostatnimi czasy Melissa Swanson - opiekunka Emmy przekazała smutną wieść. Emma odeszła z tego świata i udała się na drugą stronę tęczy. Przyczyną śmierci pieska był nowotwór mózgu. Cieszymy się, że miała udane życie mimo tak wielu przeciwności losu.

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zgubiła obrączkę zaraz po ślubie. Niewiarygodne, gdzie znalazła ją kilka dni przed 40. rocznicą
  2. Kot usłyszał pytanie właściciela i zareagował w komiczny sposób. Nagranie rozkłada na łopatki
  3. Chłopiec był pewny, że już nigdy nie zobaczy swojego zaginionego kota. 7 miesięcy później dzieje się najpiękniejsza rzecz
  4. Lwy całe życie spędziły zamknięte w cyrku. Nagrano moment, gdy po raz pierwszy stanęły na trawie
  5. Shiba inu zażądał pieszczot w przesłodki sposób. Właściciel nie miał serca odmówić
  6. Zrobiły zdjęcie, nie zauważyły jednego szczegółu. Aż ciarki przechodzą

źródło: youtube.com

Następny artykuł