Pitbull znalazł się setki kilometrów od domu
Źródło: philadelphia.cbslocal.com

Znaleźli pitbulla po 4 latach. Pies przeszedł wiele kilometrów, aby dostać się do rodziny

11 Maja 2020

Pitbull znalazł się po 4 latach, choć nikt już się tego nie spodziewał. Pies był oddalony o 1200 kilometrów od domu. Co się z nim stało?

Jodi Chamlee adoptowała swojego psiego przyjaciela ze schroniska w Georgii. Pitbulla nazwała Gucci. Chciała dać suczce wszystko to, co najcenniejsze. Niestety, życie potoczyło się zupełnie inaczej. Historię opisało CBS Philly.

Pitbull zaginął na cztery lata

Suczka nie nacieszyła się nowym domem długo. Pies zaginął, nastąpiła rozłąka, której nikt się nie spodziewał. Rodzina nie była gotowa na taki okrutny cios od losu. Rozpoczęto intensywne poszukiwania psiaka. Niestety, suczka zapadła się jak kamień w wodę. Choć lata mijały, to rodzina nie spoczęła ani na moment. Cały czas szukała pitbulla, nie mogła pogodzić się ze stratą.

4 lata później okazało się, że pitbull jest w Filadelfii, oddalonej od miasta, gdzie mieszkała rodzina o 1200 kilometrów. Gucci miała już 15 lat, ale nie zapomniała o miłości, którą otrzymała od kochającej ją rodziny. W jaki sposób dotarła aż na drugi koniec Stanów Zjednoczonych? Okazało się, że została uratowana przez Marvina i Jessicę Graaf, angażujących się w działanie Philly Bully Team. Gdy para znalazła pitbulla, byli wstrząśnięci jego stanem. Zapewnili psu opiekę medyczną.

- Gdy zobaczyłam Gucci, powiedziałam sobie, że muszę pomóc temu psiakowi. Od razu przeniosłam ją do lecznicy, gdzie udzielono jej niezbędnej pomocy – opowiada Jessica Graaf, cytowana przez AnimalChannel.

Lekarz odkrył, że Gucci cierpi na poważne schorzenia i infekcje, które zaatakowały uszy psa. Niestety, dalsza diagnoza wykazała, że czworonóg ma także problemy z kościami. Philly Bully Team szybko opublikowało specjalny post, w którym opowiadano o historii psiaka. Zdjęcia od razu dotarły do Jodi, która na początku trochę była niepewna. Nie do końca rozpoznawała zaniedbanego czworonoga. Szczególnie, że znalazła się tak daleko od domu. Jednak od razu zdecydowała się napisać do Graafów.

Jessica i Jodi szybko się skontaktowały w tej sprawie. Graaf poprosiła, by kobieta podzieliła się szczegółami o pitbullu. To miało pomóc w ustaleniu tożsamości. W końcu się udało. Jodi była w szoku, że jej zaginiony pies odnalazł się po tylu latach. Nie czekała ani chwili dłużej. Zabrała rodzinę, wsiadła do samochodu i udała się do dalekiej Filadelfii.

- Nie mogłam już dłużej zwlekać. Cały czas myślałam, że moja ukochana nie spodziewa się mojego powrotu. Musiałam zareagować – opisuje swoje wrażenia Jodi Chamlee.

DZISIAJ GRZEJE:1. Zobaczył wychudzonego psa na cudzym podwórku. Zachowanie mężczyzny zasługuje na medal
2. Labrador i chihuahua mają szczeniaka. Właściciele pokazali mieszkankę tych dwóch ras, niewiarygodne

Kobiecie zabrakło słów, by podziękować Jessice i Marvinowi. Była im ogromnie wdzięczna, że ocalili jej ukochanego czworonoga. Po wielu przeciwnościach rodzina w końcu jest w komplecie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kot nagle podszedł do nosorożca. Reakcja zwierzęcia nie mieści się w głowie, wszystko się nagrało
  2. Mężczyźni urządzili rajd samochodowy. W trakcie zabawy postrzelili kota bronią
  3. 6 rzeczy, których nie wiedziałeś o owczarkach niemieckich. Niektóre psy są białe
  4. Jak rodzą się delfiny? Kamery uchwyciły moment przyjścia na świat malutkiego ssaka
  5. Psy mieszkały całe życie na łańcuchu. Nagrano moment, gdy zostały uwolnione, wzruszające
  6. Targi ze zwierzętami wciąż funkcjonują. Stanowią poważne zagrożenie dla życia i zdrowia

Źródło: animalchannel.co, philadelphia.cbslocal.com

Następny artykuł