pitbull
Źródło: youtube.com/John Sepuvleda

Pitbull jest rozczarowany zachowaniem swojego pana. Powód mógł być tylko jeden

8 Września 2020

Pitbull jest rozczarowany zachowaniem ukochanego pana. Czym zawinił okrutny właściciel? Przewinienie było poważne, sądząc po reakcji jego ukochanej suczki, Roxy. Postanowił podzielić się ze światem niezadowoleniem, które zostało mu okazane na wejściu. Trudno się nie rozchmurzyć na taki widok!

Pitbull to pies, który w wielu wzbudza lęk. Wszystko przez niesłuszne przekonanie, że jest to rasa agresywna. Tymczasem pitbulle to jedne z najbardziej czułych i przyjaznych psów i bardzo przywiązują się do swoich właścicieli. Ta suczka również jest przykładem tego, jaka naprawdę jest ta rasa. Wystarczy spojrzeć na awanturę, jaką zrobiła swojemu panu.

Nagrano moment, gdy szczeniaczki po raz pierwszy spotkały się z tygrysami. Reakcja rozkłada na łopatkiNagrano moment, gdy szczeniaczki po raz pierwszy spotkały się z tygrysami. Reakcja rozkłada na łopatkiCzytaj dalej

Pitbull robi panu wyrzuty

Sunia o imieniu Roxy bardzo nie lubi zostawać sama w domu. Jak większość psów, wolałaby żeby jej ukochany człowiek był przy niej cały czas, by mogła się z nim bawić i spędzać czas na samych przyjemnościach. Rzeczywistość jest niestety brutalna i ludzie muszą chodzić do pracy i nie tylko. Urocza suczka postanowiła dać swojemu panu do zrozumienia, ze nie podoba jej się zostawanie w domu bez niego!

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wstrząsające wideo z polskiej wsi. 10-latki robiły okropne rzeczy kotu, wszystko nagrały
2. Połączyli pitbulla z corgi. Szczeniak wygląda przesłodko, ciężko oderwać wzrok
3. Chihuahua nie chce się podzielić smakołykiem z drugim psem. Reakcja olbrzyma rozbraja

Na nagraniu widzimy, jak machający ogonem pitbull wita się z panem wracającym późno do domu. Nie do końca jednak wie, jak wyrazić to, co czuje - kładzie się na dywanie i nie patrzy na właściciela. Dopiero gdy ten pyta ją, czy za nim tęskniła, Roxy zaczyna wydawać z siebie dźwięki, które wyraźnie odpowiadają twierdząco na to pytanie! Psina skamle i skacze na swojego pana, widać jak bardzo jej go brakowało. Emocje są tak duże, że nie jest pewna, co zrobić, by wyrazić swoją tęsknotę - suczka wyje, ale też rzuca się na leżącą obok zabawkę i kręci się w kółko. Gdy właściciel wyraża niedowierzanie, że aż tak za nim tęskniła, Roxy zaczyna wydawać z siebie dźwięki zupełnie, jakby mówiła! Widać, jak bardzo oddany panu jest jego pitbull. To naprawdę uroczy sposób na pokazanie, że się za kim stęskniło!

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pani Jadwiga pracuje na poczcie od 18. roku życia. Teraz otrzymała od mieszkańców nowy rower
  2. Ludzie myśleli, że pies wraca na grób pana z tęsknoty. Prawda okazała się zupełnie inna
  3. Niebo dla fanów golden retrieverów. Największy piknik dla miłośników rasy jest najszczęśliwszym miejscem na świecie
  4. Mężczyzna chciał sprawdzić swojego psa, zaczął płakać. Reakcja golden retrievera topi serca
  5. Myśleli, że zaadoptowali mikroświnkę. Nie wiedzieli, że ich życie zmieni się na zawsze
  6. TVP donosi. Doszło do poważnego wypadku z udziałem polskich służb

źródło: youtube.com

Następny artykuł