pitbull i kot
Źródło: youtube.com/Rumble Viral

Pitbull został przyłapany z kotem. Właścicielka nagrała zawstydzonego psa

7 Listopada 2020

Pitbull uchodzi wśród psów za niezłomnego twardziela, który nie boi się niczego. W rzeczywistości te groźnie wyglądające psiaki to wrażliwe olbrzymy, które uwielbiają czułości i pieszczoty. Ten uroczy pitbull, srebrzysta suczka została przyłapana przez właścicielkę w sytuacji, która bardzo ją zawstydziła!

Pitbulle muszą bez przerwy oczyszczać się z zarzutów o bycie agresywnymi. Wiele osób boi się potężnie zbudowanych psiaków, wokół których narosło wiele mitów. Te urocze olbrzymy wcale nie są z natury agresywne - to czułe psiaki, które tak, jak każda inna rasa potrzebują dużo opieki i miłości. Widać, że suczka z nagrania otrzymuje jej mnóstwo i jest naprawdę uroczym zwierzakiem!

Suczka cały czas wąchała brzuch ciężarnej. Kobieta nie podejrzewała, że próbuje ją ostrzec przed najgorszymSuczka cały czas wąchała brzuch ciężarnej. Kobieta nie podejrzewała, że próbuje ją ostrzec przed najgorszymCzytaj dalej

Pies i kot

Kiedy pani przyłapała swojego psa z kotem, suczka nie mogła zapanować nad wstydem. Kobieta nagrywała sielankową scenkę, ale nie spodziewała się uchwycić takiego momentu na filmie! Jak się okazało, również pies był nieprzygotowany na tę ewentualność.

Na nagraniu widzimy zupełnie zwyczajną sytuację - na kanapie siedzi zajęte zabawą dziecko, a pośrodku salonu spotykają się pies i kot. Każdy z nas ma w głowie obraz wiecznie skłóconych tych dwóch gatunków, jednak powoli zaczynamy myśleć, że nie ma on nic wspólnego z rzeczywistością. Wystarczy zobaczyć, jak te zwierzaki zachowują się w stosunku do siebie!

Rudy kot spokojnie podchodzi do psa i zaczyna go obwąchiwać. Pitbull także wącha kota, a po chwili mruczek zaczyna się o niego czule ocierać. Urocza suczka wcale nie protestuje, a po chwili sama odwzajemnia miły gest kota! Kiedy po krótkiej wymianie czułości mruczek odchodzi, psina orientuje się jednak, co się właśnie wydarzyło.

DZISIAJ GRZEJE:1. Zostawiła szczeniaka sam na sam z nową opiekunką do zwierząt. Kiedy obejrzała nagranie z monitoringu, serce podeszło jej do gardła
2. Rodzice mogą być spokojni. Decyzja ws pieniędzy z KRUS już zapadła
3. Dla żartu pochwaliła się dziwacznymi zdjęciami z porodu. Internauci są zniesmaczeni, "powinnaś iść się leczyć"

Pitbull przyłapany z kotem na wideo

Gdy pitbull podnosi wzrok, zauważa, że ten przyjacielski gest wcale nie pozostał niezauważony. Kiedy już chce niepostrzeżenie odejść z miejsca zdarzenia, szybko orientuje się, że przez cały czas patrzyła na niego jego pani - w dodatku z kamerą!

Zawstydzona suczka zerka na panią spode łba, jakby nie chciała zdradzić, że przyjacielska wymiana uczuć z domowym kotem sprawiła jej przyjemność. W końcu jest twardym, groźnym psem! Jednak kiedy właścicielka zaczyna się śmiać z tej uroczej interakcji, suczka postanawia zapomnieć o wstydzie i podbiega do pani, żeby dać się pogłaskać. Chyba będzie musiała szybko podreperować swoją psią reputację niewinnym podgryzieniem buta czy nabałaganieniem w salonie!

ZOBACZ WIDEO:

Całe życie spędziły w ciasnych klatkach na fermie. Teraz po raz pierwszy liski stanęły na trawieCałe życie spędziły w ciasnych klatkach na fermie. Teraz po raz pierwszy liski stanęły na trawieCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kot z ludzką twarzą. Kobieta pokazała zdjęcie swojego pupila, ludzie są poruszeni
  2. Nowe, drakońskie kary za brak maseczki. Prezydent Andrzej Duda zadecydował
  3. Próbowali nauczyć dziecko mówić. Nagle do akcji wkracza pies, niewiarygodna reakcja pupila rozweseli każdego
  4. Jak oswoić chomika, żeby nie gryzł? Oto 5 najskuteczniejszych sposobów, jak oduczyć go agresji
  5. Wysiadł z samochodu i zaczął strzelać. Myśliwy odpowie za zabójstwo 16-letniego ucznia w szkolnym sadzie
  6. Bardzo bliskie spotkanie z morskim stworem. Nagranie "połknięcia" kajakarek podbija internet
  7. Sok z ogórków kiszonych w ciągu 7 dni uporał się z bardzo wstydliwym problemem. Cierpi na niego 25% ludzkości

źródło: youtube.com

Następny artykuł