ciężarna suczka
Źródło: youtube/the dodp

Adoptował ciężarną suczkę pitbulla. Nie mógł uwierzyć, gdy zaczęła rodzić

5 Listopada 2020

Suczka rasy pitbulla została adoptowana na moment przed porodem. Pies miał wielkie szczęście, że trafił na osobę o złotym sercu, która zdecydowała się podporządkować swoje życie pod psa, który lada moment zostanie mamą. Kiedy suczka zaczęła rodzić, opiekun nie mógł uwierzyć w zastany widok. Czy, aby na pewno na to się pisał?

Suczka pitbulla błąkała się po ciemnych alejkach. Została złapana przez jednego z mieszkańców, jednak ten nie chciał oddawać jej do schroniska. O ciężarnej suczce powiedział swojemu koledze, który zdecydował się adoptować pieska! Pitbull miał wielkie szczęście. Mógł spokojnie i bezpiecznie przygotowywać się do nowej roli.

Dlaczego pies wszystko liże? Wyjaśniamy powody nietypowego nawykuDlaczego pies wszystko liże? Wyjaśniamy powody nietypowego nawykuCzytaj dalej

Suczka pitbulla urodziła szczeniaki

- Kiedy przyniosłem ją po raz pierwszy do domu była bardzo szczęśliwa. Myślę, że nigdy wcześniej nie była w domu. Spędziła całe życie w jakiejś klatce - wyznał właściciel suczki w filmiku na The Dodo na YouTubie. - Myślę, że suczka automatycznie wiedziała, że jest bezpieczna.

Pies Kaia nie krył radości, kiedy pierwszy raz wszedł do domu. Wszystko wąchał, merdał ogonkiem, nie przestawał się cieszyć do opiekuna. Zwierzę od razu zaufało właścicielowi, który kupił jej wielki kojec i basen, gdzie miała urodzić szczenięta. Spędzał z nią tam wolne chwile. Pies musiał przyzwyczaić się do miejsca.

Brzuch pitbulla był bardzo duży, choć wbrew pozorom pies nie był wielki. Mężczyzna domyślał się, że kilka szczeniaków przyjdzie na świat. Nie zdawał sobie sprawy tylko z tego, ile. Brzuch suczki cały czas się ruszał, widać było, że pieski się niecierpliwią. Siedem dni później było już po wszystkim. Pies w nocy zaczął rodzić, opiekun cały czas towarzyszył zwierzęciu, wspierając go w tych chwilach.

- Ona była wspaniała. To nie był jej pierwszy poród - mówił opiekun.

Na świat przyszło 7 piesków! Niestety, jednemu nie udało się przeżyć.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Dlaczego pies wszystko liże? Wyjaśniamy powody nietypowego nawyku
2. Straty są ogromne, ale ubezpieczeń nie będzie. Znamy ostateczne stanowisko resortu rolnictwa
3. Suczka została zostawiona do uśpienia u weterynarza. Wtedy zobaczył ją ktoś wyjątkowyramat, kierowca celowo rozjechał kotkę? "Odebrałeś małym kociakom matkę. Poczułeś się wielki?"

Szczeniaki zaczęły rosnąć jak na drożdżach. Wszystkie były zdrowe i pełni sił. Cały czas chciały się bawić i lgnęły do swojej matki. Suczka rasy pitbull nauczyła się nawet bawić zabawkami, aby móc to samo robić ze swoimi dziećmi. Pierwszy piesek został adoptowany dopiero w wieku 16 tygodni. Wkrótce zgłosili się inni chętni, wszystkie szczeniaki trafiły do nowych domów.

- Ona uwielbia być z ludźmi, gdzie coś się dzieje. Kocha chodzić na długie spacery. Myślę, że ma około 4 lub 5 lat. Podąża za mną jak szczeniak. Jest po prostu cudowna - powiedział na koniec opiekun.

Zobaczcie wideo z tej wspaniałej akcji ratunkowej. Nawet nie chcemy myśleć, jak ta akcja zakończyłaby się, gdyby ktoś nie znalazł suczki i nie postanowił jej przygarnąć pod swój dach.

ZOBACZ WIDEO:

Golden retriever przeszedł samotnie 90 km. Chciał wrócić do rodzinyGolden retriever przeszedł samotnie 90 km. Chciał wrócić do rodzinyCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niania znęcała się nad dzieckiem. Wtedy w obronie malucha stanął pies
  2. Będą nowe ograniczenia i zakazy. Mamy potwierdzenie z Kancelarii Premiera
  3. Bernardyn panicznie bał się fryzjera. Wtedy jego właściciel zdjął koszulkę i zrobił coś niesamowitego
  4. Znaleziono dziwaczne zwierzę. "Wygląda jak ser topiony"
  5. Kiedyś jej misję śledził cały świat. Dziś mało kto pamięta o Łajce
  6. Polskie Babcie dziś znowu staną w obronie praw człowieka. Przypominamy niezwykłe słowa wsparcia, które skierowały do kobiet
  7. Łatwo zepsuć smak najlepszych gołąbków 1 złą decyzją. Nawet pyszny farsz ich nie uratuje, chodzi o kapustę

źródło: youtube

Następny artykuł