piesek za kratami
Źródło: youtube/christchurch bull breed rescue

Trafił do schroniska, dostał ogromnej depresji. Nagle do pitbulla podeszło dziecko, niemożliwe co się stało

4 Września 2020

Pitbull Nala mieszkał na ulicach Nowej Zelandii. Psiak został wyłapany i trafił do schroniska, gdzie nie musiał martwić się o kojec czy miski z jedzeniem i wodą. Kiedy kraty zamknęły się jednak za czworonogiem, ten popadł w depresję. Pracownicy schroniska nie wiedzieli, co mają zrobić. Nela w ogóle się nie ruszała, nie reagowała na nic, co ją otacza.

Pitbull Nela nie ruszał się z miejsca. Położył się na kocu i nie podnosił nawet wzroku na osoby, które próbowały do niego przemówić. Właścicielka schroniska spędziła 2 dni siedząc na podłodze przy boksie psa. Chciała, aby zwierzę jej zaufało i wyszło z kąta. Pitbull musiał poczuć, że schronisko jest bezpiecznym dla niego miejscem, nikt go nie skrzywdzi. Niestety, zwierzę w ogóle nie reagowało, przerażone cały czas leżało na końcu klatki. Po 2 dniach syn właścicielki przyszedł zobaczyć psa. Wtedy wydarzył się cud!

Malutki kotek został zaatakowany przez kobrę. Mężczyzna ryzykował życiem, aby uratować zwierzęMalutki kotek został zaatakowany przez kobrę. Mężczyzna ryzykował życiem, aby uratować zwierzęCzytaj dalej

Pitbull wstał na widok chłopca

Kiedy 7-letni Zach, syn właścicielki podszedł do klatki, zachowanie psa diametralnie się zmieniło. Pies żwawo podniósł głowę, patrząc na to, co się dzieje. A już po chwili podszedł do krat, wyraźnie zadowolony. Pies zaczął machać ogonkiem i pozwolił się nawet dotknąć po pyszczku. Jego postawa zmieniła się o 180 stopni. Nala stała się radosna i pełna życia, a wszystko tylko dzięki jednej wizycie dziecka.

DZISIAJ GRZEJE:1.Tygrys uratował mężczyznę przed lampartem. Wideo odbiera mowę
2.Koszmar w centralnej Polsce, wielka akcja służb. Ludzie pilnie przewożeni do szpitali, trwa walka o życie
3. Tylko bezdomni się nim przejęli. Pies w strasznym stanie trafił do fundacji, potrzebna pomoc

Wszyscy się zdziwili zachowaniem psiaka, jednak nie można było teraz dopuścić do spadku formy. Pitbull chciał zaprzyjaźnić się z dzieckiem, czuł się przy nim bezpieczny. Wiedział, że nie zostanie skrzywdzony. Matka chłopca, właścicielka schroniska wiedziała, że pies już wybrał swojego właściciela. Ponieważ dziecko nie zgłaszało żadnych "ale", postanowiła go adoptować. Zabrać do domu, otoczyć troską i miłością.

Pitbull jest w końcu szczęśliwy, co widać po jego zachowaniu. Mieszka w cudownym domu z dwójką dzieci, które go kochają. Nikt nie sprzeciwia się, kiedy pies wskakuje na kanapę czy łóżko. Pitbull ma w końcu wszystko, czego pragnął.


ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rzadkie śpiewające psy przetrwały. Niesamowite wideo odkrycia ekspedycji w Nowej Gwinei
  2. Wiadomość z ostatniej chwili: Do Polski zbliża się wir Otylia. Nagłe załamanie pogody na weekend
  3. Rodzice nagrali pierwsze spotkanie yorka i niemowlęcia. Nie spodziewali się reakcji psa
  4. Spaniel o oczach jak z bajki Disneya. Wystarczy jedno spojrzenie by oczarował każdego
  5. Doberman i chihuahua w jednym domu. Nie mogło się skończyć inaczej
  6. TVP przekazało tragiczną wiadomość. Niestety, był bez szans, nic się nie dało zrobić

Źródło: youtube/inside edition

Następny artykuł