pitbull
Źródło: facebook/ Unleashed Pet Rescue and Adoption

Głuchy pitbull nie potrafił pogodzić się ze stratą przyjaciela. Jego zachowanie poruszyło miliony osób

4 Czerwca 2020

Pitbull o imieniu Marshmallow mieszkał w schronisku Unleashed Pet Rescue w Kansas. Zwierzak zaprzyjaźnił się na miejscu z innym psem o imieniu Scooby. Czworonogi stały się nierozłączne i chodziły za sobą krok w krok. Kiedy jeden z psiaków został adoptowany, drugi nie potrafił pogodzić się ze startą ukochanego przyjaciela. Jego zachowanie poruszyło miliony.

Marshmallow i Scooby mieszkały razem w schronisku przez rok. Psy bardzo zaprzyjaźniły się ze sobą. Pracownicy przytuliska nawet nie próbowały rozdzielać zwierzaków, które szalały za sobą. Pewnego dnia, nadszedł długo wyczekiwany dzień i jeden z psów, dokładnie Scooby został adoptowany. Kiedy pracownicy przytuliska poszli zobaczyć, jak czuje się jego przyjaciel, nie spodziewali się tego, co zastali.

Pitbull płakał po odejściu przyjaciela

Zwierzęta w schronisku marzą o adopcji. Niektóre psy czy koty potrafią latami czekać na nowy i kochający dom. Łaszą się do każdej przypadkowej osoby, która na nie spojrzy. Kiedy w końcu ktoś decyduje się na adopcję, ogon zwierzaka zazwyczaj nie przestaje merdać. Może to stwierdzenie nie do końca sprawdza się u kotów, przyjmijmy, że mruczki po prostu mruczą z radości.

Kiedy w jednym ze schronisk doszło do adopcji, pies Scooby podskakiwał wręcz z radości. Psiak w końcu miał trafić do nowego i kochającego domu, gdzie czekało na niego łóżko, kanapa czy kojec. Tej wiadomości, nie przeżył dobrze jego przyjaciel, pitbull o imieniu Marshmallow. Zwierzęta bardzo zaprzyjaźniły się ze sobą. Stały się w schronisku wręcz nierozłączne. Gdy głuchy pitbull zobaczył, co się stało, można powiedzieć, że jego serce wręcz rozpadło się na miliony kawałków. Czworonóg załamał się, kiedy zabrakło jego najlepszego przyjaciela. Z kim będzie teraz dzielił radości i smutki?

DZISIAJ GRZEJE: 1. Swoim zachowaniem wzruszyła miliony osób na świecie. Kobieta pomogła bezdomnemu psu na ulicy, wszystko nagrano
2. 2-letni chłopiec został pogryziony przez psa. Matka pokazała zdjęcie twarzy dziecka

Pracownicy schroniska próbowali pocieszyć pitbulla, jednak wiedzieli, że im dłużej zwierzę pozostanie w schronisku, tym jego stan może się pogorszyć. Intensywnie zaczęli działać, próbując znaleźć psiakowi nowy i kochający dom. Całe szczęście, po kilku tygodniach udało się! Pitbull trafił do nowej rodziny, która nie przejęła się jego wadą, zaakceptowała go takiego jakim jest.

Zdjęcie, które zrobiono psu w momencie, gdy najbardziej cierpiał poruszyło miliony osób. Taka przyjaźń, takie oddanie i zaangażowanie nie zdarza się często. Widać jak bardzo pitbullowi zależało na przyjacielu.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mężczyzna chorował na raka, cały czas towarzyszył mu pies. Gdy umarł, stała się niebywała rzecz
  2. Poprosili weterynarza o uśpienie agresywnej suczki. Kiedy lekarz zbadał psa, odkrył prawdę
  3. Zdecydowała się na sesję zdjęciową z 20 tysiącami pszczół. Kiedy urodziło się jej dziecko, przeżyła tragedię
  4. Wyrzuciła psa rasy chihuahua z siódmego piętra. Kobieta po dwóch latach usłyszała wyrok
  5. Czy schroniska powinny dokładniej sprawdzać przyszłych opiekunów zwierząt?
  6. Mężczyzna próbował przestraszyć beagle'a. Reakcja zwierzaka zdradza, czy mu się udało

Źródło: animalchannel.co

Następny artykuł