pitbull w łożeczku
Źródło: youtube.com/negrarica

Pitbull odmawia pójścia spać. Wtedy właściciel robi jedną rzecz, która zawsze działa, można się rozpłynąć

2 Października 2020

Pitbull nie chciał iść spać. Suczka leżała na swoim posłaniu w klatce i wpatrywała się w ukochanego właściciela, jakby na coś czekała. Mężczyzna dobrze wiedział, co zrobić, żeby jego ukochana psina w końcu położyła się spać. Wystarczyła jedna rzecz, która zawsze działała.

Pitbulle to psy, które wielu wciąż kojarzą się z nieposkromioną, agresywną rasą. To stwierdzenie jest jednak dalekie od prawdy. W rzeczywistości charakter pitbulla wcale nie sprawia, że jest w jakikolwiek sposób niebezpieczny. Złą sławę przynoszą mu nieodpowiedni właściciele, którzy nie potrafią wychować psa. Tak naprawdę to inteligentne, przyjazne, czułe i bardzo lojalne zwierzaki. Wystarczy obejrzeć to wideo.

Szczeniaczki utknęły w głębokiej studni. W środku była ogromna, jadowita kobraSzczeniaczki utknęły w głębokiej studni. W środku była ogromna, jadowita kobraCzytaj dalej

Pitbull nie chce spać

Malutka suczka swoim spojrzeniem potrafiłaby stopić najzimniejsze serce. Psina uważnie wpatruje się w swojego pana, który nagrywa wideo. Uroczy pies wyraźnie na coś czeka, a właściciel dobrze wie, na co. Przez chwilę trzyma niechcącą spać suczkę w niepewności, po czym robi coś, co zawsze działa, gdy pitbull nie chce się położyć. Słyszymy, jak mężczyzna zaczyna... śpiewać psu kołysankę!

DZISIAJ GRZEJE: 1. Okropnie zaniedbany pudel trafił do schroniska. Dopiero po strzyżeniu wyszła na jaw straszna prawda
2. Kura zniosła jajko z ogonem. Porażające zdjęcia dziwnych jajek obiegły internet, prawda zwala z nóg
3. Poruszony labrador w środku nocy obudził rodziców. Zaprowadził ich prosto do pokoju dziecka

Pan śpiewa psu

Pitbull od razu się rozpromienia, jakby doskonale rozumiał słowa piosenki, po czym łagodnie kładzie głowę za swoich łapkach i układa się do snu. Przymyka oczy i nawet, gdy pan przerywa śpiewanie kołysanki, nie wstaje. Najwyraźniej suczce wystarczył ten krótki występ, by mogła w spokoju położyć się spać! To niezwykłe, jak psy podobne są do ludzi. Sunia zachowuje się zupełnie, jak małe dziecko, które potrzebuje ukojenia, by zasnąć. Sami zobaczcie - można się rozpłynąć!

ZOBACZ WIDEO:

Gdzie trafiają psy policyjne po służbie? Prawda jest niezwykle przykraGdzie trafiają psy policyjne po służbie? Prawda jest niezwykle przykraCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niektórzy z nas mają "złotą krew" lub dodatkowe żebro. Jakie jeszcze cechy niezwykle rzadko występują u ludzi?
  2. Czy pies może jeść owoce? Lista owoców, które nie szkodzą psu
  3. Okropny wypadek w świętokrzyskim. Policjantów zamurowało, kiedy zobaczyli, kto podróżował w jednym z aut
  4. Nie żyje 12-letnia dziewczynka, która została zagryziona. Rodzice odpowiedzą za śmierć dziecka?
  5. Rekin został wyrzucony na brzeg. Nikt nie wiedział jak mu pomóc. Polewali cierpiące zwierzę wodą z wiadra
  6. Już od jutra. Duże zmiany dla wyjeżdzających z Polski. Nagły zwrot akcji

źródło: youtube.com

Następny artykuł