pitbull
Źródło: youtube.com/ Hope For Paws - Official Rescue Channel

Wszyscy bali się bezpańskiego pitbulla biegającego na wolności. Gdy został złapany, zrobił niezwykłą rzecz

1 Września 2020

Pitbull budził grozę i niepokój wśród mieszkańców okolicy. Suczka została porzucona przez właścicieli. Samotnie błąkała się po okolicy, nie miała dokąd pójść. Choć sama tak naprawdę bardzo się bała i nie miała pojęcia, co ze sobą zrobić, ludzie obawiali się krążącego po okolicy pitbulla. Rasa ta nie ma najlepszej opinii, jednak to nagranie pokazuje, że niesłusznie.

Pitbull został porzucony na pustkowiu, gdzie błąkał się bez celu. Mieszkańcy bali się bezpańskiego zwierzaka, który rzeczywiście na pierwszy rzut oka dość groźnie. Dobrze zbudowana suczka była jednak równie przerażona, co okoliczna ludność. Gdy fundacja Hope for Paws otrzymała zgłoszenie o porzuconym zwierzaku, natychmiast ruszyli na miejsce.

Doberman podchodzi do małego chłopca, a rodzice nagrywają. Dziecko w ogóle się nie boiDoberman podchodzi do małego chłopca, a rodzice nagrywają. Dziecko w ogóle się nie boiCzytaj dalej

Pitbull straszył mieszkańców

Gdy tylko ratowniczki przyjechały na miejsce, odkryły, że sunia schowała się na ogrodzonym terenie. Należał on do rządu, nie mogły więc wejść tam bez pozwolenia. Wpadły na pomysł, żeby zwabić suczkę na zewnątrz i upewniły się, że dobrze je widzi. Wtedy umieściły na drodze cheeseburgera, a pitbull rzeczywiście po jakimś czasie odważył się podejść bliżej, by zjeść przekąskę. Sunia nadal była jednak bardzo wystraszona i ratowniczki wiedziały, że nie podejdzie do nich bez zastosowania odpowiednich trików, zastawiły więc pułapkę. Ustawiły na drodze klatkę z jedzeniem i odjechały kawałek dalej, by nie stresować psa.

DZISIAJ GRZEJE:1. Chciała nagrać uroczy filmik z pitbullem. Nagle zwierzę obudziło się
2. Nowe obostrzenia w Polsce. Zakaz wstępu rodziców do szkół, maseczki dla każdego dziecka
3. Mały koala znalazł sobie nową mamę. Wszystko zostało nagrane, niesamowite

Porzucona suczka

Po jakimś czasie pitbull odważył się w końcu wejść do klatki, by schrupać smakołyk i został schwytany. Ratowniczki szybko podjechały na miejsce i zastały przerażoną suczkę zamkniętą w klatce. Widziały, jak bardzo psina się boi, zdecydowały więc, że drogę w bezpieczne miejsce spędzi w ich samochodzie wciąż w klatce. Nazwały porzuconą suczkę Bunny, a gdy tylko dowiozły ja do schroniska stało się cos niesamowitego. Wcześniej przerażona sunia, wypuszczona z klatki zbliżyła się do nich i dała się pogłaskać! Machała ogonem i przytulała się do jej wybawicielek. Widać było, że po długich tygodniach samotnej tułaczki, bardzo potrzeba jej miłości. Choć pitbulle rzeczywiście w niektórych mogą budzić strach, to wideo udowadnia, że tak jak każdy pies chcą być po prostu kochane.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zagadka dla największych bystrzaków. Prawie nikt nie potrafi znaleźć pingwina
  2. 15-latka wyglądała starzej od własnej babci. Genialna metamorfoza odmieniła jej życie. Wideo pokazuje, że efekty są zniewalające
  3. Mama uczy szczeniaki posłuszeństwa. Strach się bać, labradorki od razu jej słuchają
  4. Weterynarz znalazł genialny sposób na swoich pacjentów. Uśmiech sam pojawia się na twarzy
  5. Czy koty lubią muzykę? Odpowiedź może niektórych zaskoczyć
  6. Antoni Macierewicz na wakacyjnym grillu. Jego strój stał się hitem w internecie

Źródło: youtube.com

Następny artykuł