Znalezione pisklę
Źródło: imgur.com/DachsUndDachshund

Znalazł na ziemi maleńkie pisklę. Zabrał je do domu, po 36 dniach nieźle się zdziwił

1 Września 2020

Pisklę zostało zauważone przez pewnego mężczyzna podczas joggingu. Bezbronny maluszek nie dałby sobie rady sam na wolności, dlatego jego wybawca postanowił się nim zaopiekować. Wystarczyło poczekać 36 dni, aby zauważyć niesamowitą metamorfozę w jego wyglądzie. Efekt jest piorunujący!

Pisklę nieznanego gatunku przykuło uwagę pewnego spostrzegawczego biegacza. Nigdzie w pobliżu nie było widać mamy maleńkiego ptaszka, dlatego mężczyzna doszedł do wniosku, że zwierzątko najpewniej wypadło z gniazda. Gdyby nikt go nie zauważył, czekałaby go śmierć z głodu lub co gorsza - wskutek ataku drapieżnika. Bezbronny pisklak pilnie potrzebował pomocy, dlatego człowiek o dobrym sercu wziął go pod opiekę i zaniósł do swojego domu.

Pies wojskowy został ranny na misji. Teraz zostanie specjalnie uhonorowanyPies wojskowy został ranny na misji. Teraz zostanie specjalnie uhonorowanyCzytaj dalej

Pisklę rosło jak na drożdżach

Nowy mieszkaniec o imieniu Dumpling był tak mały i nieporadny, że potrzebował by jego opiekun karmił go pęsetą. Dni mijały, a apetyt malucha ciągle wzrastał. Jego ciałko stopniowo rosło i przyozdabiało się nowymi piórkami, co jego właściciel skrupulatnie dokumentował na licznych zdjęciach. Na większości z nich widać, że Dumpling ma wiecznie otwarty dziobek i prosi o kolejną dokładkę! Co ciekawsze, maleńki ptaszek bardzo zbliżył się do swojego opiekuna i z przyjemnością przesiadywał na jego dłoni.

DZISIAJ GRZEJE:1. Doberman podchodzi do małego chłopca, a rodzice nagrywają. Dziecko w ogóle się nie boi
2. Nowe obostrzenia w Polsce. Zakaz wstępu rodziców do szkół, maseczki dla każdego dziecka
3. Mały koala znalazł sobie nową mamę. Wszystko zostało nagrane, niesamowite

Wystarczyło 5 tygodni, aby dostrzec, że Dumpling osiągnął dużo większe rozmiary i stał się w pełni dorosłym ptaszkiem. Chociaż był przyzwyczajony do ludzkich warunków mieszkalnych to właściciel zdecydował, że najlepszym rozwiązaniem będzie zwrócenie ptaszkowi wolności. Mężczyzna poczynił odpowiednie przygotowywania, zanim wypuścił zwierzę. Początkowo wystawił przestronną klatkę na zewnątrz, żeby Dumpling przyzwyczaił się do warunków, jakie panują na dworze i pozwolił mu na swobodne zwiedzanie okolicznych krzewów i drzewek. Kiedy przyszedł odpowiedni moment, mężczyzna pożegnał się ze swoim pupilem, którego wychował od pisklęcia i dał mu pofrunąć w przestworza. Historia Dumplinga i jego opiekuna pokazuje, że nawet drobny gest wystarcza, aby uratować czyjeś życie i zmienić je w coś pięknego.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Metamorfoza DumplingaMetamorfoza Dumplinga
imgur.com/dachsunddachshund

Ostatnie wspólne chwile z ptaszkiemOstatnie wspólne chwile z ptaszkiem
imgur.com/dachsunddachshund

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zagadka dla największych bystrzaków. Prawie nikt nie potrafi znaleźć pingwina
  2. 15-latka wyglądała starzej od własnej babci. Genialna metamorfoza odmieniła jej życie. Wideo pokazuje, że efekty są zniewalające
  3. Policjant uratował niezwykle rzadkie zwierzę. Jest chronione na terenie naszego kraju
  4. Przez okno samochodu zobaczyła worek. Kiedy się przyjrzała bliżej, od razu zahamowała
  5. Shiba inu nie może się doczekać, aż jego pani się obudzi. Nagrała, co wyczynia pies przy jej łóżku
  6. Antoni Macierewicz na wakacyjnym grillu. Jego strój stał się hitem w internecie

Źródło: o2.pl

Następny artykuł